+ Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: Modul exchange

  1. #1 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar

    Modul exchange

    am o idee si doar atat, nust care sunt implicatiile tehnice din spate insa merita incercata dupa parerea mea

    ConsoleGames a devenit o super comunitate, astfel propun dezvoltarea unui modul de exchage de jocuri... eu vad totul functional in felul urmator... userul X isi poate lista in pagina privata toate jocurile pe care le are pe o anumita platforma, iar userul Y ii viziteaza pagina si poate trimite un request de exchange pentru un anumit joc, userul X va fii notificat de acel request si poate accepta, moment in care va trebui sa selecteze un joc din lista userului Y , sau poate da decline la exchange daca nu vrea sa faca schimb cu userul Y sau nu gaseste nici un joc care sa-l intereseze in lista userului Y

    ce parere aveti ?

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    E o idee buna, din pacate, eu unul nu fac fata nici la bugfixes-urile de zi cu zi. Plus munca la styles, moderare, etc... Visul meu e sa ajungem sa avem si noi un programator "dedicat", care sa manance php si sql pe paine... Atunci cred ca am putea face orice. Meanwhile, o trecem la "to do" list.

  3. #3 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    pare o idee buna .

  4. #4 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    daca e la to-do list m-am linistit .. sper ca cineva care sa pricepe sa se simta mai open source si sa ne ajute :d

  5. #5 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    asta chiar e o idee buna... dar nu ma sperie programarea ei in sine cum sunt ingrozit de end-userii care vor abuza de ea. the horror...

  6. #6 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    cine nu munceste nu greseste

  7. #7 SP
    Junior Member daimy2020's Avatar
    Buna idea de a recicla si rula jocurile

+ Reply to Thread

Similar Threads

  1. Detalii despre modul Cinema al Uncharted 2 By trickz in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 05-10-2009, 05:02
  2. Modul Harta By amermofo in forum Help Desk
    Replies: 19 Last Post: 24-12-2008, 16:59
  3. Modul Co-op pentru Fable 2 este gata By Bobby in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-10-2008, 20:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts