+ Reply to Thread
Results 1 to 9 of 9

Thread: Scor Arcade

  1. #1 SP
    Member padawan's Avatar

    Scor Arcade

    Console Games Forum - Arcade - What`s Her Bra Size? - Highscores

    Banuiesc ca scorul maxim la acest joc e 100. Nu stiu, nici macar nu l-am terminat. Scorul meu e un pic mai mare, asta pentru ca nu a fost inregistrat de la jocul respectiv. In timp ce jucam altceva, jocul acesta era deschis intr-un alt tab al browser-ului. Si cand am terminat jocul acela m-a trimis la pagina de mai sus.

    Nu pot sa zic ca ma deranjeaza, dar m-am gandit ca ar trebui sa postez aici.
    Daca un moderator crede ca e necesara stergerea scorului nu am nimic impotriva.

  2. #2 SP
    Member FusioN's Avatar
    Asa mi s-a intamplat si mie...si am luat ban.Mai bine ii trimiteai un PM lui Monky si ii ziceai.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    padawan: a fost sters scorul. Merci ca ne-ai spus.

    x_elx: unele lucuri le putem verifica, pe cand la altele nu avem nici-un fel de control.

    Tuturor: sectiunea Arcade este pt. fun. Cei care au o pasiune din a "hackui" scorurile, cred ca de fapt nu au ce face...

  4. #4 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    bine zis MonkY . eu de 2 ore incoace tot ma joc desktop TD , donkey kong si multe altele . And i love it :X . Arcade games are for fun \:d/ <:-p

  5. #5 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    mie mi se "buleste" scorul la foarte multe jocuri. Adica imi arata ceva si cand dau submit ori nu merge, ori nu am posibilitate de submit..what can you do, MonkY? Plus ca am facut vreo 3 high score-uri.

  6. #6 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    nightprowler same here .
    si apropo am o intrebare : daca ii un joc la care punctajul maxim e 100 , da il au vreo 5-6 jucatori atunci cine e pe primul loc ?

  7. #7 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    am o intrebare : daca ii un joc la care punctajul maxim e 100 , da il au vreo 5-6 jucatori atunci cine e pe primul loc ?
    ...ultimul care face punctajul maxim (�n cazul exemplului tău, 100).

  8. #8 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    aoleeeeu!! nu pot da submit la scorul meu de 80k la carpocalypse....e ecranelul innegrit si nu am acces la butoane am si print daca e nevoie

  9. #9 SP
    Junior Member vali1989's Avatar
    joc orice joc arcade si cand dau submit nu mi se pun scorurile, de ce?

+ Reply to Thread

Similar Threads

  1. Replies: 3 Last Post: 06-12-2011, 11:44
  2. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 14:20

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts