Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 27 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 LastLast
Results 501 to 520 of 540

Thread: ConsoleGames.ro - Campionat FIFA 10

  1. #501 SP
    Junior Member MrRoby's Avatar
    Felicitari Mukikigb ! Ai dovedit ca esti un jucator foarte bun , exact cum ti-am spus eu !

  2. #502 SP
    Member mukiki's Avatar
    Raman cu regretul ca am jucat foarte prost in semifinala, am avut emotii , imi tremura controlerul in mana. Astazi am jucat cat se poate de relaxat.
    Abia astept primul meci din club, sper sa facem o echipa grozava. Trebuie sa imi cumpar headset

  3. #503 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    mai ai putin si faci 50 de posturi si poti intra in club, hai ca poti

  4. #504 SP
    Member mukiki's Avatar
    Nu sunt ''vorbaret'' pe forum desi cred ca stau 3-4 ore zilnic pe consolegames. Ce se mai aude cu intrunirea jucatorilor de fifa?

  5. #505 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    urmareste threadul acesta http://www.consolegames.ro/forum/f60...ahar-de-vorba/, inca nu ne-am hotarat unde mergem, dar cand aflam o sa postez si aici.

  6. #506 SP
    Member cosminhards's Avatar
    Quote Originally Posted by mukiki View Post
    Raman cu regretul ca am jucat foarte prost in semifinala, am avut emotii , imi tremura controlerul in mana. Astazi am jucat cat se poate de relaxat.
    Abia astept primul meci din club, sper sa facem o echipa grozava. Trebuie sa imi cumpar headset
    si eu trebuie sa fac rost de un headset ASAP

    @MrRoby: pe la ce ore poti juca maine?

  7. #507 SP
    Member Cata25's Avatar
    Ce emoții

    LE: și eu aș paria pe Cosmin.
    Dar cine știe, azi e ziua lui, poate a băut ceva la majorat

  8. #508 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata25 View Post
    Ce emoții
    lol, ar trebui sa facem niste pariuri in finala aceasta.

    cosminhards 1.10 x 2.5 MrRoby

    toti banii mei merg pe cosmin (pentru ca e prietnul meu, nu de alta )

  9. #509 SP
    Member mukiki's Avatar
    Jucam primul meci in club azi? am fi 4 persoane pana acum

  10. #510 SP
    Member cosminhards's Avatar
    Si finala mult-indragitului nostru campionat de Fifa s-a incheiat...



    ---------- Post added 10-12-2009 at 09:41 PM ----------

    Da, eu pot juca in seara aceasta meciul inaugural al clubului nostru. Peste 15 minute chiar e foarte ok. Ce spuneti?

  11. #511 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Bravo cosmin

    De departe cel mai bun jucator cu care am avut meciuri

  12. #512 SP
    Junior Member MrRoby's Avatar
    Felicitari omule ! Esti o adevarata masinarie de FIFA ! Jos Palaria !!!

  13. #513 SP
    Member mukiki's Avatar
    cat a fost scorul? lol...acum am vazut
    hai sa jucam primul meci... mai intai sa facem o conferinta pe mess, pentru ca nu avem headset.
    id:moaca_andrei
    Felicitari cosminhards !!

  14. #514 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Astazi s-a terminat primul campionat de fifa organizat si sustinut de Consolegames.ro si vreau sa le multumesc lui MonkY si Grey pentru ajutorul si sustinerea acordaat si lui Cosminhards si Studentul pentru ca m-au ajutat cu organizare competitiei. Felicitari tuturor care ati luat parte la acest campionat si in special lui cosmin care a reusit sa iasa invingator. Felicitarile mele . Chiar daca am intampinat cateva probleme campionatul s-a desfasurat foarte bine avand in vedere ca e prima oara (cel putin pentru mine) cand organizam ceva atat de mare si important. Daca ati avut probleme cu organizatorii campionatului sau v-am suparat cu ceva sper sa ne iertati greselile. Sper ca toata lumea s-a distrat si si-a facut prieteni noi, cum a facut cosmin spre exemplu. Acestea fiind zise vreau sa va multumesc inca o data pentru rabdarea si seriozitatea de care ati dat dovada (unii dintre voi) si va astept la urmatorul campionat.

    Clasamentul:

    Cosminhards
    MrRoby
    mukikigb

  15. #515 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Eu cand am zis ca omu cu mingiutza langa nume e prea bun pt noi ... Felicitari cosminhards , MrRoby ( chiar daca m-ai suparat un pic ) si mukikigb !!!! Si nu in ultimul rand felicitari tuturor participantilor

  16. #516 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ooo, felicitari guys ! Sa inteleg ca "mingiuta" ramane la cosminhards, our Fifa Master !
    Bravos pentru campionat ! O sa anuntam aici unde/cand facem intalnirea (la care va fi si premierea pt. campionatul Fifa) si unde va asteptam. Intre timp, o sa va rog, in ordinea clasamentului, sa va alegeti fiecare din cei 3 clasati cate un joc din urmatoarele:

    Wii: The Conduit Special Edition, Xbox 360: Batman Arkham Asylum, Call of Duty Modern Warfare 2, Dragon Age Origins, Fight Night Round 4, Forza Motorsport 2, Forza Motorsport 3, Grand Theft Auto Episodes From Liberty City, Naruto The Broken Sword, Tekken 6, The Chronicles of Riddick Assault On Dark Athena, PS3: Sacred 2 Fallen Angel Collector Edition, Prince of Persia, Call of Duty Modern Warfare 2, Brutal Legend, Borderlands, Dead Space, Tekken 6, Need For Speed Shift, Fight Night Round 4, Tiger Woods PGA Tour 09, X-Men Origins Wolverine, Burnout Paradise The Ultimate Box, The Saboteur.

    Intre timp sper sa reusesc sa ajung sa fac si cupa (yes, we have a cup !)

  17. #517 SP
    Member mukiki's Avatar
    Multumim!!!

  18. #518 SP
    Junior Member MrRoby's Avatar
    Multumim Monky ! Cosmin ai onoarea de a alege primul ! Si sper sa ne lasi sa pe noi sa ridicam cupa ta , pt. care am lupat cu atata sudoare dar care tot la tine ajunge meritat ! Bravo inca o data domnule Fifa Master !

  19. #519 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Premiantilor le prezentam si un set de wallpapere care sa arate valoarea lor la Fifa
    Attached Images Attached Images fifa10_locul1.jpg fifa10_locul2.jpg fifa10_locul3.jpg

  20. #520 SP
    Member mukiki's Avatar
    Multumesc, vad ca ai tinut cont si cu ce echipe am jucat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 27 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 LastLast

Similar Threads

  1. Campionat fifa 13 ps3 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 13-05-2013, 19:13
  2. Campionat ConsoleGames Fifa Club By Seryaph in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1191 Last Post: 10-02-2013, 19:55
  3. Campionat Fifa 13 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 05-12-2012, 18:00
  4. Campionat FIFA 11 By selea in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 23-12-2010, 21:51
  5. Campionat Fifa 10 CG - inscrieri By AndRewqp in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 106 Last Post: 22-10-2009, 11:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts