Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 3 of 3

Thread: Vine Mosul pe CG !

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Vine Mosul pe CG !

    Spre fericirea multora, anul 2009 se apropie de finish. Un an cu o mare doza de nebunie in toate domeniile, cu multe explozii pe partea economica sau politica a micutei planete Terra. Din fericire, domeniul cel mai interesant pentru noi, si anume cel de gaming, nu a suferit prea mult. Titluri mari au reusit in continuare sa-si faca aparitia cu vanzari de neimaginat chiar si in perioade fara criza. Ba mai mult, am putea spune ca aceasta criza a "cernut" titluri slabe care nu aveau ce cauta pe piata.

    Noi, echipa CG, cu toate problemele aferente, am reusit sa fim si anul acesta alaturi de voi... speram noi ca intr-un mod placut, sau macar util. Ne bucuram ca nu v-ati pierdut increderea in noi si nu putem decat sa credem ca vom merge si in 2010 cel putin la fel de bine. Poate nu am reusit noi sa gasim sponsori mari... poate nu am reusit sa oferim premii de zeci de mii de euro... insa cred ca am reusit ceva de n ori mai mult. Am reusit sa strangem aceasta comunitate mica, am reusit sa ne cunoastem si sa ne facem prieteni printre consolisti. Daca nu demult eram vazuti ca niste paria, acum avem coltul nostru linistit de rai. Si pentru noi acest lucru inseamna enorm. Aproape ca uitam de noptile nedormite, de problemele financiare, de bugfixes si alte nebunii...

    Si cum se apropie finishul de an, ce putem noi face, decat sa oferim ca de obicei, o groaza de premii. Si cum consolistului ii plac cel mai mult jocurile... de data aceasta pentru voi am reusit sa strangem cel putin 30 de jocuri originale. Jocuri de top, pentru care trebuie sa multumim partenerilor nostrii (GameShop.ro, webpredator si Robertdinu). De aceea, va asteptam aici pentru concursuri si aici pentru a participa la intalnirea de sfarsit de an (unde speram sa putem veni cu si mai multe surprize).

    Multumim pentru tot si va dorim Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi !
    Respect !
    Attached Images Attached Images console_games_ro_christmas.jpg cg_felicitare_2010.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sper sa va pot intalni pe cat mai multi dintre voi la intalnirea CG de finish de an: http://www.consolegames.ro/forum/f60...tml#post234952

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Castigatorii au fost anuntat aici: http://www.consolegames.ro/forum/f79...tml#post236349 . Felicitari tuturor participantilor si bafta la urmatoarele concursuri !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Vine IPcalipsa! By GS0Ls in forum Hardware
    Replies: 5 Last Post: 01-02-2011, 10:32
  2. Concurs "Vine Mosul pe ConsoleGames" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 79 Last Post: 21-12-2009, 20:18
  3. Concurs "Mosul Consolist" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 99 Last Post: 19-12-2009, 00:24
  4. Replies: 95 Last Post: 29-12-2008, 13:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts