Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Votati masina campionatului

Voters
66. You may not vote on this poll
  • #62 Risi Competizione F430 GT

    8 12.12%
  • Ford GT

    12 18.18%
  • #126 Team Zakspeed Viper GTS-R

    2 3.03%
  • #45 Flying Lizard Porsche 911 GT3-RSR

    20 30.30%
  • #92 Rahal Letterman Racing M3 GT2

    24 36.36%
Page 36 of 36 FirstFirst ... 26 34 35 36
Results 701 to 707 of 707

Thread: ConsoleGames.ro - Forza Motorsport 3 Championship

  1. #701 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Una din putinele ocazii cand am fost surprins in aceeasi poza cu Grey, in acelasi tur, diferit de primul tur :
    Attached Images Attached Images forza4.jpg

  2. #702 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Vai dar a durat ceva campionatul asta Felicitari participantilor , celor care au terminat campionatul si mai ales, premiantilor !

  3. #703 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Felicitari tuturor care au terminat campionatul, felicitari GreyhounD !!!
    GG Dany si Axeaxel pentru locurile 2 si 3 !!!
    Ma bucur ca am participat, am invatat multe din online racing si cred ca mi-am dezvoltat un pic si skill-ul it was INTENSE ! mai ales cand il ai pe Grey in spate.

    Thanks Mo pentru "autografe" !!

    Nice picture Mika !! Great driving skill mate !

    Thanks Cami for the support !

    ps: damn it was long.

  4. #704 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Felicitari tuturor pentru campionat!
    Cand a inceput campionatul, eu visam la un 360. Din cate am citi, este singurul si ultimul campionat pentru Forza Motorsport 3.

    I'm late

  5. #705 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Djdanny: In your next life

    Axeaxel: Felicitari mane Nu stiu daca merit cu adevarat locul 2 dar asa a fost sa fie.... Eu unul cu tine m'am ''batut'' de fiecare data si tu ai fost cel mai competitiv in fiecare cursa (Pe Graham nu il mai punem la socoteala). Felicitari si celorlalti participanti pentru ca au avut buna vointa de a duce pana la final campionatul

    P.S: Scuzati eventualele greseli de exprimare dar scriu de pe telefon si mi'a luat ceva sa il scriu

  6. #706 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Daca eram competitiv stateam mereu in spatele lui Grey si ma bateam acolo pentru primul loc, din pacate nu am reusit sa fac lucrul asta decat pentru cateva curse si alea putine. Era palpitant de fiecare data cand ajungeam sa ma bat cu Grey pt primul loc. Da, ai dreptate cu tine am avut cele mai multe dueluri dar sa nu-i uitam pe Mo, polonik, ffocus in cateva randuri, pe adrian cu care am ramas singuri intr-o cursa crezand ca voua v-a picat conexiunea Monky care s-a tinut de campionat pana la sfarsit, Mika cu al lui supercar (design Great Britain) Aaaa si Enthroll care a castigat ultima cursa Un Nurburgring Nordschleife mai lipsea din campionat si era cireasa de pe tort

  7. #707 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Jeez ce dor imi este de o cursa !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 36 FirstFirst ... 26 34 35 36

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  3. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  4. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts