Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Martie - Incep Concursurile pe CG!

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Martie - Incep Concursurile pe CG!

    Cu scuzele de rigoare pentru mica intarziere, echipa CG va anunta inceperea (jocurilor olimpice era sa scriu) concursurilor pentru Martie 2010. Nici mai mult nici mai putin de 15 concursuri, pe toate gusturile. Avem si ceva tematic pentru luna aceasta, plus cateva mici surprize. Cel mai grav este ca bomba ne terorizeaza in continuare... de data aceasta de 5 ori mai puternica.

    Detalii despre concursurile in curs le puteti gasi pe acest thread: http://www.consolegames.ro/forum/f79...martie-2010-a/ Mentionam ca de data aceasta toate voturile vor fi atribuite prin poll-uri publice.

    Va dorim multa bafta si cel mai important: "Don't forget to have fun !"
    Attached Images Attached Images concursuri_cg_martie_2010.jpg

  2. #2 SP
    Member Kratos's Avatar
    Bravo guys ! Se pare ca gamerii nu tin cont de criza, cel putin daca ma uit la premiile oferite de fiecare data. Ce pot sa zic decat sa o tineti tot asa ! Felicitari !

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Daca pana si Kratos spune asta, atunci e semn bun. Apropos, cum te simti dupa castingul in God of War 3 ?

  4. #4 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Work in progress

  5. #5 SP
    Banned Mario's Avatar
    Nu faceti polluri publice deoarece toata lumea va vota pe Laurentiu ,RonanaN1 si acei useri cunoscuti...

  6. #6 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Nu faceti polluri publice deoarece toata lumea va vota pe Laurentiu ,RonanaN1 si acei useri cunoscuti...
    Tipule...
    Nu te gandi la premii , gandeste-te la concurs! Iar daca nu iti convine , nu te pune nimeni sa participi.
    Vino si tu cu ceva spectaculos la concursuri , si te asigur ca vei fi votat


    Ontopic:
    11 zile au mai ramas
    Bomba a fost deja dezamorsata acum numai avem motive de frica

  7. #7 SP
    Banned Mario's Avatar
    Da e foarte fun cand uni se chinuie sa faca ceva iar cand vine un user mai "tare" il voteaza toti pe el desi el nu a facut mai bun ca tine ba din contra mai rau...

  8. #8 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Da e foarte fun cand uni se chinuie sa faca ceva iar cand vine un user mai "tare" il voteaza toti pe el desi el nu a facut mai bun ca tine ba din contra mai rau...
    Adica tu acuzi ca se fac "trag sfori" sau cum? Eu zic sa iti dai Disable singur din bun simt si nesilit de nimeni. Daca erai macar curios sa te uiti putin prin concursurile care s-au tinut, ce reguli au avut acele concursuri, cat si cum s-a chinuit fiecare concurent in parte, ai fi observat ca totul a fost pe bune si asa va fi mereu. Oricum ce scriu eu trece prin ochii tai ca un M3 cu 2 turbine garrett pe Nuremburg.

    Dar in alta ordine de idei: de cata vreme esti user pe acest forum ai reusit sa atingi urmatoarele performante:
    1. Sa iei ban cum lua lumea lapte pe timpul lui Ceausescu
    2. Sa nu te suporte nici un membru din aceasta comunitate
    3. Sa arati lumii ca persoanele cu Iq-ul foarte scazut sunt mult mai inteligente ca tine
    4. Sa vorbesti atunci cand nu esti intrebat si atunci cand esti intrebat sa taci ca...

    Si dupa toate astea ti-ai facut impresia GRESITA ca cineva chiar te asculta.

    Daca exista achievement-ul "Pentru cel care bantuie singur" cu siguranta erai onorat cu el.

  9. #9 SP
    Banned Mario's Avatar
    Am zis eu ca sunt "trase sfori"?Eu spuneam de comunitate ...asa e romanu in general se tot da pe langa cate cineva dar nu de multe ori il ajuta.

  10. #10 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Am zis eu ca sunt "trase sfori"?Eu spuneam de comunitate ...asa e romanu in general se tot da pe langa cate cineva dar nu de multe ori il ajuta.
    Fa petitie atunci sa voteze doar admini daca simti ca este mai bine asa.

  11. #11 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Adica tu acuzi ca se fac "trag sfori" sau cum? Eu zic sa iti dai Disable singur din bun simt si nesilit de nimeni. Daca erai macar curios sa te uiti putin prin concursurile care s-au tinut, ce reguli au avut acele concursuri, cat si cum s-a chinuit fiecare concurent in parte, ai fi observat ca totul a fost pe bune si asa va fi mereu. Oricum ce scriu eu trece prin ochii tai ca un M3 cu 2 turbine garrett pe Nuremburg.

    Dar in alta ordine de idei: de cata vreme esti user pe acest forum ai reusit sa atingi urmatoarele performante:
    1. Sa iei ban cum lua lumea lapte pe timpul lui Ceausescu
    2. Sa nu te suporte nici un membru din aceasta comunitate
    3. Sa arati lumii ca persoanele cu Iq-ul foarte scazut sunt mult mai inteligente ca tine
    4. Sa vorbesti atunci cand nu esti intrebat si atunci cand esti intrebat sa taci ca...

    Si dupa toate astea ti-ai facut impresia GRESITA ca cineva chiar te asculta.

    Daca exista achievement-ul "Pentru cel care bantuie singur" cu siguranta erai onorat cu el.
    De curozitate ce e Nuremburg?

    @Mario: Sunt destui useri care nu au reputatia 10k sau 5k posturi si au castigat premii. Lumea voteaza in general calitatea.

  12. #12 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    erik my bad. Vroiam sa zic Nuremberg, dar e fenomenal Mario si m-am grabit cand am tastat.

  13. #13 SP
    is the man! trickz's Avatar

  14. #14 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am zis ca luna asta sa facem un pic diferit. Stiu ca s-a abuzat de cateva ori de poll-urile publice... dar, asta e viata. Nu putem face de fiecare data concursurile identic... nu vreau sa gandeasca lumea ca echipa CG alege ce castigatori doreste. Poate pentru lunile viitoare vom gandi un sistem mai bun... eventual castigatorii din luna aceasta sa fie automat in juriul lunii viitoare. Desi asta ar insemna neparticiparea... grr... complicat.

    Daca ma uit insa la concursurile din urma, cred ca au castigat cei care meritau si care au avut noroc (in special la tragerile la sorti). Insa acel random nu-mi face atat de mare placere... ce facem cu cei care nu sunt norocosi usually ? Well, macar luna asta vor primi mai multe voturi cei care au mai multi prieteni, cei care se vor agita mai mult... Ma indoiesc ca vreodata pe CG va castiga userul cu cea mai slaba participare la un concurs. But, time will tell...

  15. #15 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Ar fi frumos sa nu se voteze pe principiul "il cunosc mai bine pe ala", ci mai degraba sa se uite la munca fiecaruia si sa isi faca o parere.

  16. #16 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Ar fi frumos sa nu se voteze pe principiul "il cunosc mai bine pe ala", ci mai degraba sa se uite la munca fiecaruia si sa isi faca o parere.
    Sustin ideea!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 10 Last Post: 14-01-2012, 05:56
  2. Dragon Age 2 - 8/11 Martie By Mika in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 17-08-2010, 19:32
  3. Concursuri CG Martie 2010 By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 258 Last Post: 26-03-2010, 01:15
  4. Lansarile saptamanii 23-29 Martie By trickz in forum Stories & Other News
    Replies: 8 Last Post: 26-03-2009, 20:13

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts