Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 13 FirstFirst ... 3 11 12 13
Results 241 to 246 of 246

Thread: ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360)

  1. #241 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...eu nu primesc nimic? Bine (joke)

  2. #242 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Ha. Acum vad ca s-a terminat al doilea sezon al turneului de Tekken. Am trait cu impresia ca ma inscrisesem - cand defapt o facusem pentru sezonul 1. Oricum, cu doi jucatori pe Xbox 360, nu cred ca se facea mare lucru.

  3. #243 SP
    Member Mikael's Avatar
    ok...am o intrebare..RZE sia ales unul din jocurile alea, la turneul urmator restul care au ramas vor ramane ca premii?

  4. #244 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Mikael View Post
    ok...am o intrebare..RZE sia ales unul din jocurile alea, la turneul urmator restul care au ramas vor ramane ca premii?
    sigur se vor face alte concursuri la iarna si la acelea vor da premiile ramase (ca in fiecare an).
    Eu sincer m-am mirat ca s-au dat premii la acest mic turneu . Ma gandeam ca e doar de distractie si premiile vor fi ceva mai simple: prietenii noi (eu mi-am facut destul de multi in urma campionatului), distractie cat incape si amintiri frumoase . A fost cel mai tare turneu la car eam participat vreodata(cei drept e si primul de pe CG da aia nu conteaza). Sper ca toate sa fie cel putin la fel de distractive

  5. #245 SP
    Member Mikael's Avatar
    uhm...va mai fi tot la tekken sau alt joc? daca alt joc votez si eu pentru soul calibur 4

  6. #246 SP
    Admin MonkY's Avatar
    RZE, confirma-mi si mie te rog ca ai primit jocul, ca deja l-am trimis de 2 ori prin curier

    ---------- Post added 09-12-2010 at 04:56 AM ----------

    Grrr... vedeti, de-asta am zis eu ca la Tournaments sa nu mai participe decat membrii "veterani" pe CG... Nici macar premiul nu-l accepta. Sorry Rze, dar a treia oara nu mai trimit prin curier... Ai pe PM AWB-ul, daca nici de data asta nu-l accepti, il dam altcuiva care chiar vrea premiul. Bafta !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 13 FirstFirst ... 3 11 12 13

Similar Threads

  1. Replies: 831 Last Post: 11-02-2011, 09:29
  2. Replies: 30 Last Post: 11-10-2010, 01:38
  3. Marius Pop & The M Theory - Primul Album "First Step" si Turneu By ineedmoney93 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 6 Last Post: 10-10-2010, 12:12
  4. Replies: 337 Last Post: 03-09-2010, 22:18
  5. ConsoleGames.ro & Actionfigure.ro By MonkY in forum Console Club
    Replies: 73 Last Post: 18-07-2009, 01:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts