Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 48 of 48

Thread: 10.000

  1. #41 SP
    Member xLiTe's Avatar
    Felicitari va spun si eu. Un singur lucru vreau sa mai spun: CG va revolutiona lumea!

  2. #42 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Subscriu, ambele CG-uri sunt locuri minunate in care poti discuta despre orice, si in care poti gasi orice .

  3. #43 SP
    Junior Member Hypnotic's Avatar
    Succes in continuare CG!

  4. #44 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Imi place foarte mult CG.ro! O comunitate foarte usor moderata unde poti sa te exprimi liber! CG.ro este ceva foarte important pentru mine, limita de 100 de Friends pe PSN s-a umplut imediat datorita CG.ro. Cred ca exista multe motive pentru care cineva viziteaza CG.ro, as dori sa vad pe viitor o sectiune dedicata membrilor noi, unde nici o intrebare nu e prea stupida si nici un post nu este jignitor sau ironic. As dori sa vad un interes mai mare din partea tuturor pentru a atrage mai multi din cei 10.000 de utilizatori sa fie activi pe forum. As dori de asemenea sa apara sectiuni de forum dedicate unor francize mari de multiplayer sau singleplayer. Cred ca CoD, Halo, Killzone, Battlefield,FIFA si Fighting Games merita sectiuni dedicate. Asta ar fi ... GG CG!!

  5. #45 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    Singurul forum pe care am rezistat atat de mult fiind cu adevarat atras de acesta sa raman si sa nu-l las balta. Thx for that!

  6. #46 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Bravo Console Games!!!

  7. #47 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    au trecut 2 luni si o zi de cand s-a creat acest thread iar forumul nostru a mai inregistrat inca 1,513 membrii noi . Sincer sunt uimit cat de popular devine site-ul nostru intr-un timp asa scurt .

    Si la mine din clasa am convins vreo 4-5 colegi sa isi faca cont din cauza mai multor lucuri care ii interesau: ba diferite thread-uri, ba post-urile radio, ba arcade game-urile, etc. In ora de info vezi cum suntem toti logati pe CG si ne jucam vreo 6-7 deodata diferite arcade game-uri (de ex. uitati-va la DE-Animator si o sa vedeti ca primele 6 sau 7 recorduri sunt facute doar de mine si colegii mei lol). 12 A loves CG

  8. #48 SP
    Junior Member bogoalex's Avatar
    Sincer de cand am descoperit site-ul asta nu e zi sa nu citesc stirile si sa nu ma uit la sectiunea bazar...Console Games | Totul despre jocuri PS2, PS3, PSP, XBOX, XBOX 360, Wii, DS & Retro este home page-ul meu pe firefox si asa va ramane pana la sfarsitul zilelor mele consoliste...hopefully never

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 23-11-2010, 15:29
  2. Replies: 0 Last Post: 07-07-2010, 12:59
  3. Nintendo DS: peste 10.000.000 de unitati in UK By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 11-12-2009, 16:35
  4. Replies: 4 Last Post: 17-11-2008, 20:48

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts