Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 22 FirstFirst ... 12 20 21 22
Results 421 to 437 of 437

Thread: ConsoleGames.ro - Gears of War 2 Championship

  1. #421 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Țin să mulțumesc echipei tehnice pentru o prestație de nota ZC . Au suportat multe de la toți și cu toatea astea au dus la bun sf�rșit campionatul . Și mai țin să-i mulțumesc wingman-ului meu, pentru sprijinul acordat �n meciuri (mereu a fost acolo c�nd aveam nevoie de el)

    (și eu care nu vroiam să mă �nscriu...)

    Frumos și �ncăodată felicitări

    ...va urma

  2. #422 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Mo and Grey FTW!!! Bravo baieti! Faceti o echipa formidabila in GOW2 sau asta cel putin este parerea voastra - ma antrenez eu cu BUBLI pentru al 2-lea concurs si va batem numai cu bash!!!

    Felicitari inca o data!!! A fost un concurs frumos si foarte bine organizat!!

    Mo, te scap eu de Marcus ...Name your price! lol

  3. #423 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Și mai țin să-i mulțumesc wingman-ului meu, pentru sprijinul acordat �n meciuri (mereu a fost acolo c�nd aveam nevoie de el)
    Placerea a fost de partea mea . Cel putin in ultimu meci jumate din runde le-ai luat singur in timp ce eu imi dadeam smoke singur .

  4. #424 SP
    Member no_m3rcy's Avatar
    intru si yo... numa sami vina consola aia o data k Gow2 il am lol

  5. #425 SP
    Senior Member huber's Avatar
    pai baieti acuma se felicitau dupa ce au terminat concursul deci nu mai ai cum sa intri .

  6. #426 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by no_m3rcy View Post
    intru si yo... numa sami vina consola aia o data k Gow2 il am lol
    Tu pe ce lume traiesti ?

  7. #427 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Un mic "premiu" si din partea mea: http://www.consolegames.ro/forum/f59...r-2-dezvaluit/ Enjoy !

  8. #428 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Inca o data, multumim participantilor la acest concurs. Am atasat ultima poza pentru el, care contine podiumul.
    Attached Images Attached Images podium_gow.jpg

  9. #429 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Decernarea premiilor se face sambata la Pui de Urs. Rezervarea este facuta pentru ora 20.30. Speram sa vina cat mai multi participanti

  10. #430 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si, cum a fost la Pui de Urs ?

    Inca odata, felicitari participantilor si castigatorilor ! A fost super... i already miss it (ma obisnuisem deja si saptamana trecuta si asta eram ready pt. concurs, dar imi dadeam seama ca s-a dus...). Sa speram ca urmatorul va fi si mai si !

  11. #431 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Si eu sper la fel!

  12. #432 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Mersi pentru premiul neasteptat! Super lumea ca de obicei .

  13. #433 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu �l primesc azi, yey! =^_^=

  14. #434 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Poze n-ati facut si voi la Pui de urs acolo?

  15. #435 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Junnkie View Post
    Poze n-ati facut si voi la Pui de urs acolo?
    Cele cateva pe care le-am facut cat am stat (sorry, too much manele for me) sunt aici: http://www.consolegames.ro/forum/f60...html#post84815

  16. #436 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si pentru ca nimeni nu a vorbit de surpriza pregatita de Dj Mo si GreyhounD... postez eu si le multumesc pe aceasta cale ! Posterele A3 customizate cu fiecare player in parte sunt superbe ! Insa n-ar fi rau sa le vedem si pe-ale voastre

    In poza sunt eu explicandu-i lui Florynd noua noastra strategie castigatoare 100%. Din pacate, nu am avut timp sa i-o explic pana la capat

    P.S. Scuze pt. Ninja Gaiden II de langa... l-am pus doar ca sa va faceti o idee de marimea posterului
    Attached Images Attached Images img_3146.jpg

  17. #437 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...iată posterul nostru
    Attached Images Attached Images img_0967.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 22 FirstFirst ... 12 20 21 22

Similar Threads

  1. ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3 By Spike in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4381 Last Post: 16-01-2014, 14:47
  2. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  3. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  4. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts