Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 29 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 LastLast
Results 521 to 540 of 580

Thread: Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship

  1. #521 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Am facut cateva ture pe circuitul ce urmeaza Autumn Ring si e penal rau frate,asta nu e circuit de racing cars de peste 400hp. E primul traseu care chiar nu mi se pare ca s-ar potrivi intr-un campionat. Nu cred ca am mers niciodata cu o masina asa puternica pe traseul asta,e f f slow debea treci de 200km/h pe linia de start-finish.Eu as zice sa-l inlocuim cu Nordschlife care intradevar e un traseu cum trebuie nu karting tracul asta
    Astept si parerea celorlalti,daca sunteti de acord cu mine speak out,poate ii convingem si pe organizatori

  2. #522 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Eu vreau nordschlife pur si simplu, inca nu am incercat sa vad cum e Autumn Ring da ne descurcam noi .

  3. #523 SP
    Member naikum's Avatar
    E cam scurt circuitul, 1.10. un timp mediu. O sa fie cam inghesuiala. Si cum a spus Koba, abia treci de 200 kmh. Si eu as zice sa trecem la urmatoarea cursa din calendar pentru weekendul acesta si sa punem alta cursa la sfarsit, care daca se va vota, probabil va fii Nordshleife

  4. #524 SP
    Member D3evil's Avatar
    Nu am incercat pana acum circuitul cu masina de concurs, dar stiu cum este in mare parte. Nu cred ca se va sari peste el sau ca se va inlocui cu alt circuit, din moment ce a fost adaugat in calendarul campionatului de la bun inceput, dar daca decid organizatorii ceva in acest sens eu nu am nimic impotriva.

    P.S: Mai este si Autumn Ring Mini daca doreste cineva ....glumesc

  5. #525 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Grila de start pentru diseara este urmatoarea:

    I_GreyhounD_I 1:09.790
    kobayashi82 1:10.441
    d3vil_us 1:10.486
    hainuinimic 1:11.341
    Enthroll 1:14.001
    ffocus DNQ
    rzr_10 DNQ
    roberte DNQ
    cristi-dinu DNQ
    dark_andrei_ro DNQ
    I_Dj_Mo_I DNQ
    ClaudiuZ DNQ
    cosminbad DNQ

    Slaba prezenta la calificari, intarzieri neanuntate, etc. In fine, bafta la cursa, cui se prezinta evident.

    Later Edit:

    Ordinea finala este urmatoarea:

    kobayashi82 locul 1
    d3vil_us locul 2
    I_GreyhounD_I locul 3
    Enthroll locul 4
    roberte locul 5
    rzr_10 locul 6
    ffocus locul 7
    I_Dj_Mo_I locul 8

    Clasamentul general:

    kobayashi82 1000 puncte
    d3vil_us 840 puncte
    I_GreyhounD_I 730 puncte
    ffocus 670 puncte
    rzr_10 630 puncte
    roberte 620 puncte
    hainuinimic 475 puncte
    Enthroll 455 puncte
    crist-dinu 405 puncte
    dark_andrei_ro 315 puncte
    I_Dj_Mo_I 310 puncte
    ClaudiuZ 240 puncte
    cosminbad 175 puncte

  6. #526 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Scuze pentru incomodare lui grey si d3vil..nu faceam cerculete ci pur si simplu a fost rezultatul pneurilor racing medium(..) consumate 80% si pe portiunea aceea e o diferenta de nivel putin coasta si coborare s-a dus spatele pur si simplu si masina a inceput sa se invarta de parca era posedata(poate deasta a parut ca faceam cerculete) oricum tot vina mea e ca nu am intrat la pit-uri cu mult timp mai devreme.

  7. #527 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    rzr, am zis ca te-a pacalit pocus si te-ai luat dupa el sa faci donuts

  8. #528 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    O mica bucatica din cursa de ieri. Mi-a placut batalia celor doi. Apare si rzr care cauta floricele pe acolo si roberte spre final. Din pacate nu am stiut ca s-a intors roata intr-un mod misterios si nu am mai filmat si ultimele doua tururi.



  9. #529 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Salutare, din pacate nu am ajuns la ultima cursa si nici la viitoarea nu voi veni. Bafta la toata lumea

  10. #530 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Ordinea la start pentru Road Course Daytona:

    kobayashi82 1.40.371
    d3vil_us 1.41.025
    hainuinimic 1.41.575
    ffocus 1.44.866
    Enthroll 1.45.068

    I_GreyhounD_I DNQ
    rzr_10 DNQ
    roberte DNQ
    cristi-dinu DNQ
    dark_andrei_ro DNQ
    I_Dj_Mo_I DNQ
    ClaudiuZ DNQ
    cosminbad DNQ

  11. #531 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Nu pot participa la cursa urmatoare.

  12. #532 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Ordinea finala pentru Daytona:

    kobayashi82 locul 1
    d3vil_us locul 2
    hainuinimic locul 3
    Enthroll locul 4
    ffocus locul 5

    Clasamentul general este urmatorul:

    kobayashi82 1100 puncte
    d3vil_us 930 puncte
    ffocus 740 puncte
    I_GreyhounD_I 730 puncte
    rzr_10 630 puncte
    roberte 620 puncte
    hainuinimic 555 puncte
    Enthroll 530 puncte
    crist-dinu 405 puncte
    dark_andrei_ro 315 puncte
    I_Dj_Mo_I 310 puncte
    ClaudiuZ 240 puncte
    cosminbad 175 puncte

    hainuinimic, la cursa urmatoare sa nu uiti sa platesti salariile celor de la boxe, ca sa-ti bage si benzina.

  13. #533 SP
    Member naikum's Avatar
    E scumpa benzina, cred ca au vandut-o ei pe sub mana sa mai faca un ban si nu a mai ramas destula

  14. #534 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Nice race, good driving hainuinimic, m-ai luat prin surprindere.Pacat de faza de la sfarsit...meritai victoria.
    Ce ziceti de o cursa pe Miercuri seara cu calificari incluse?, dat fiind faptul ca sunt persoane care si-au anuntat deja lipsa de la ultima cursa datorita intarzierii calendarului.Eu zic ca ar fi ok sa recuperam barem 2 din curse anticipat si am putea sa le jucam Miercurea asta si Miercurea aialalta frumos de la 20:00 calificari si 21:00 cursa.

  15. #535 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Imi cer scuze ca nu am anuntat ca nu ajung dar..am fost obosit si am adormit si cand m-am sculat era deja 9.
    ffocus..nu lipsesti si tu la cursa urmatoare sa mai recuperez si eu niste puncte fata de tine ?

  16. #536 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Ce ziceti de o cursa pe Miercuri seara cu calificari incluse?, dat fiind faptul ca sunt persoane care si-au anuntat deja lipsa de la ultima cursa datorita intarzierii calendarului.Eu zic ca ar fi ok sa recuperam barem 2 din curse anticipat si am putea sa le jucam Miercurea asta si Miercurea aialalta frumos de la 20:00 calificari si 21:00 cursa.
    Eu sunt super de acord pentru ca la finala as fi plecat pe meleaguri in ritmul asta. Sa vedem ce spune si Federatia de Automobile Console Games.ro

  17. #537 SP
    Member naikum's Avatar
    Mersi pentru incurajari , scuze pentru incidentul nostru de la inceputul cursei. Eu sunt de acord cu recuperatul. Miercurea e ok pentru mine.

  18. #538 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    "Recuperatul" devine o problema tocmai atunci cand cineva pleaca in concediu, sa spunem pentru o saptamana-doua. In loc sa piarda 2 curse el ajunge sa piarda 4 si se duce pe apa sambetei tot ce a muncit in campionat. Ce facem in cazul asta? Eu sunt de parere sa ramanem la o cursa in weekend pentru ca pierderea sa nu fie asa mare pentru cei ce au concedii.

  19. #539 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Pai stai putin, e plecat careva saptamana asta in concediu? Daca da ok at nu jucam Miercuri,dar daca sunt toti pe acasa de ce sa nu facem o cursa si in timpul saptamanii?

  20. #540 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    In urma discutiilor, am decis ca saptamana asta sa tinem doua curse, dupa cum urmeaza:

    Mazda Laguna Seca
    20.07.2001 - 19:00 - calificari
    20.07.2001 - 20:00 - start



    Tokyo R246
    23.07.2001 - 13:00 - calificari
    24.07.2011 - 20:00 - start

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 29 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 LastLast

Similar Threads

  1. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  2. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  3. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts