Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: O noua saptamana, un nou discount!

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    O noua saptamana, un nou discount!

    Cred ca a venit vremea sa se schimbe un pic lucrurile si prin Romania. Macar in privinta preturilor, daca in cazul serviciilor nu putem decat spera. Dupa nebunia de discount de 50% de acum nici 3 zile (despre care puteti citi aici), mai venim cu o surpriza. E mai mica, ce-i drept... insa daca lucrurile merg bine se promite in scurt timp trecerea la discounturi mai serioase. Incepand de astazi aveti 5% discount pentru orice produs achizitionat de pe www.allromedia.com (RobertDinu este in charge - pentru cei care nu stiu). Nu trebuie decat sa dati click pe bannerul aferent de pe homepage iar la checkout sa introduceti codul allro21

    In speranta ca v-am fost de ajutor, echipa CG va multumeste si va doreste spor la cumparaturi!
    Attached Images Attached Images fight_for_better_game_prices.jpg 2011-02-21_000808.jpg

  2. #2 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Multumesc. Doresc sa adaug cateva date utile despre ALLROMEDIA.COM - Video Games -PC, PS2, PS3, PSP, Xbox, Nintendo WII , Electronics, Movies - Free Delivery.
    • Acceptam ca metode de plata toate cardurile acceptate in Romania , PayPal cat si Transfer Bancar la un cont existent in Romania ( Ron), pentru Transferul Bancar fiind necesara o instiintare ( scanare chitanta sau chiar poza) trimisa prin email pe adresa noastra [email protected] pentru a procesa comanda dupa efectuarea platii.
    • Jocurile sunt trimise din UK direct la adresa dumneavoastra cu Royal Mail - Post Romana iar perioada de livrare este de 5 - 7 zile lucratoare
    • Preturile sunt pot fi modificate intotdeauna in functie de producatori cat si de cererile dumneavoastra speciale
    Va rog sa imi trimiteti un mail cu orice nelamurire/cerere/problema , seriozitatea mea va fi folosita intotdeauna in sprijinul clientului.
    Va multumesc si va astept cu eventualele comenzi.
    Ps: se elibereaza si factura la cerere cat si reducere la comenzi mai mari print-un cod de reduceri special creat pentru fiecare client in parte.
    Pentu comenzile de peste �250, coletul va fi trimis catre dumneavoastra cu DHL - plata curieratului fiind suportata de catre noi.
    Respect
    Robert Dinu

  3. #3 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    m-am uitat si eu putin pe site desi nu intentionez sa cumpar nimic momentant si am vazut ca au preturi chiar foarte bune si acceptabile spre deosebire de 90 % din magazinele din romania care vand jocuri.Bravo.

  4. #4 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by 573ph4n View Post
    m-am uitat si eu putin pe site desi nu intentionez sa cumpar nimic momentant si am vazut ca au preturi chiar foarte bune si acceptabile spre deosebire de 90 % din magazinele din romania care vand jocuri.Bravo.
    Multumim,
    Chiar si in Romania unele preturi au inceput sa scada dar tot va fi o diferenta intre UK si RO datorita TVA-ului mai mic in UK, mai sunt si ofertele care nu o sa inceteze sa apara pe AllRoMedia, avem cateva contracte semnate cu cativa distribuitori o sa dispunem si de oferte pe ConsoleGames la anumite titluri.

    Va astept cu mare placere.

  5. #5 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Intradevar preturi destul de mici in comparatie cu alte magazine . ( bad company 2 180 ron pret initial pe site , iar pe majoritatea site urilor sare de 240 ron ) si ( fifa 11 - 140 ron pe site si pe altele peste 250 ron ) This is madness pentru cei care nu au iesit din RO
    RobertDinu
    Unde gasesc pe site informatii despre plata , transport etc.
    Se poate plati ramburs sau doar cu cardul ?

  6. #6 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    Intradevar preturi destul de mici in comparatie cu alte magazine . ( bad company 2 180 ron pret initial pe site , iar pe majoritatea site urilor sare de 240 ron ) si ( fifa 11 - 140 ron pe site si pe altele peste 250 ron ) This is madness pentru cei care nu au iesit din RO
    RobertDinu
    Unde gasesc pe site informatii despre plata , transport etc.
    Se poate plati ramburs sau doar cu cardul ?

    Salutare, multumesc

    Plata se poate face in mai multe metode
    • Cu cardul
    • PayPal daca ai cont
    • sau Virament Bancar , contul ti se da la pasul 3 atunci cand procesezi comanda, dar dupa virament trebuie sa revii cu poza la chitanta catre [email protected] mentionand numarul de comanda.
    din pacate nu se poate Ramburs pentru ca sunt in UK si nu am cum primi banii...
    livrarea in 5 - 7 zile de la cumparate, cateodata mai intarzie din cauza postei dar cu 1 2 zile maxim
    Te astept cu orice nelamurire
    ps: la procesare sa folosesti bannerul din prima pagina si de asemenea sa adaugi reducerea Consolegames prin folosirea codului de pe banner.
    Robert

  7. #7 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Preturi foarte bune si asa la RobertDinu, si fara discount, ce sa mai zic si cu AllRoMedia e cel mai tare! Cum achizitionez PS3, am sa imi cumpar majoritatea jocurilor de la tine! Apropo, nu aduci si hardware? (Aici ma refer la PS3)

  8. #8 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Chris View Post
    Preturi foarte bune si asa la RobertDinu, si fara discount, ce sa mai zic si cu AllRoMedia e cel mai tare! Cum achizitionez PS3, am sa imi cumpar majoritatea jocurilor de la tine! Apropo, nu aduci si hardware? (Aici ma refer la PS3)

    Jur ca nu l-am platit sa spuna asta ,
    Multumesc pentru apreciere, aduc orice doresti de pe Amazon prin forum ( vechea metoda), prin AllRoMedia ne clasam doar pe ce este pe site momentan, dar sunt sigur ca vom aduce si console prin AllRoMedia indata ce rezolvam cu cateva detalii legate de garantie, suntem in tratative cu o firma din Romania care sa ne ofere support la garantie in caz de sunt probleme.

    Multumesc inca o data si te astept cu comenzi.

  9. #9 SP
    Member weriwulf's Avatar
    geniala poza monky

  10. #10 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    ce mai...unele preturi sunt la jumate fata de zavvi,shopto etc..

    Felicitari !

  11. #11 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    ce mai...unele preturi sunt la jumate fata de zavvi,shopto etc..

    Felicitari !

    Salutare, Multumesc
    te astept oricand cu cereri si sugestii.
    Bafta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. 50% Discount la jocuri! By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 126 Last Post: 22-02-2011, 19:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts