Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast
Results 101 to 120 of 127

Thread: 50% Discount la jocuri!

  1. #101 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Toate jocurile pe care le avem sunt pe site, nu mai intra altceva saptamana asta.
    Daca n-am fost sunat azi sa inteleg ca nu era pe stoc nimic din ce-am comandat ? (desi pe site apareau in stoc, dar na...era weekend). Sau ma trezesc maine cu pachetul la usa ?

  2. #102 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Daca n-am fost sunat azi sa inteleg ca nu era pe stoc nimic din ce-am comandat ? (desi pe site apareau in stoc, dar na...era weekend). Sau ma trezesc maine cu pachetul la usa ?
    ai uitat ca traiesti in Romania. Nu e sufiecienta comanda online, e nevoie si de confirmare telefonica. Adica ori te suna iei, ori suni tu (desi cineva a spus ca nu raspunde nimeni la tel gameshop), ori ii trimiti PM lui RVsS.

  3. #103 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    RaverX - nu, inseamna ca fie nu ai raspuns fie nu s-a ajuns inca la comanda ta. Inca se suna si se va suna si maine.
    Aliosa - hai sa nu ne luam dupa ce scriu unii pe forum. Se suna incontinuu, uneori nu se poate raspunde la toate telefoanele pentru ca sunt alti clienti cu care se discuta. Volumul de comenzi e foarte mare. Daca nu s-a raspuns unei persoane nu inseamna ca "nu se raspunde", sa nu generalizam. Multumesc.

  4. #104 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Volumul de comenzi e foarte mare. Daca nu s-a raspuns unei persoane nu inseamna ca "nu se raspunde", sa nu generalizam. Multumesc.
    Nici n-am zis altceva, vroiam doar sa stiu daca din cauza comenzilor multe s-a luat decizia sa nu se mai sune si sa stiu daca sa ma pregatesc pt pachet. O ultima intrebare (stiu ca devin agasant ) : Am inteles ca sunt foarte multe comenzi de onorat si probabil inca nu s-a ajuns la a mea. Sa zicem ca nu se ajunge azi (trebuie sa plecati si voi acasa la un moment dat) si nu-s sunat. Sunt sanse sa vina pachetul maine sau nu ?

    Banuiesc ca nu, se va trimite doar maine (sau chiar mai tarziu), dar am zis sa intreb totusi, poate mai sunt si altii in situatia mea...

  5. #105 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    RaverX - nu, nu se trimite fara confirmarea telefonica. Te rog da-mi emailul tau pe PM si voi verifica produs(ele).

  6. #106 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Salut RvsS am dat commanda la 2x Red Dead Redemption xbox 360 si nu am primit confirmare telefonica.Am sunat la sediu dar nu raspunde nimeni .Multumesc

  7. #107 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    AlexXxNik -programul este pana la ora 17. Daca ai primit email de confirmare, vei fi sunat in zilele urmatoare.

  8. #108 SP
    Junior Member alchemist's Avatar
    Salut RvsS,

    Care e ordinea in care se suna clientii care au dat comanda, pentru ca eu am dat o comanda Sambata pentru Assassins Creed Brotherhood si una azi dimineata pentru Call of Duty Black Ops Hardened edition si am fost sunat azi sa ma anunte ca nu e pe stoc COD-u. Intreband de AC mi-a zis ca inca nu s-a ajuns la acea comanda ceea ce mi s-a parut un pic "pe dos"...

    Multumesc.

  9. #109 SP
    dad
    Junior Member dad's Avatar
    Quote Originally Posted by alchemist View Post
    Salut RvsS,

    Care e ordinea in care se suna clientii care au dat comanda, pentru ca eu am dat o comanda Sambata pentru Assassins Creed Brotherhood si una azi dimineata pentru Call of Duty Black Ops Hardened edition si am fost sunat azi sa ma anunte ca nu e pe stoc COD-u. Intreband de AC mi-a zis ca inca nu s-a ajuns la acea comanda ceea ce mi s-a parut un pic "pe dos"...

    Multumesc.
    eh, nu esti singurul in situatia asta, intreaba-l pe dante23481 cam cum sta treaba Pare-mi-se ca aveti aceeasi problema.
    Rezolvarea ar fi fost una simpla: toate comenzile sa fi fost preluate telefonic in ordine (ai facut comanda sambata la 12.34 iar cineva a facut la 12.35, ei bine, atunci acel cineva cu 12.35 sa fie sunat dupa cel cu 12.34)...se pare ca aici se practica "cine suna/se scoala luni departe ajunge"

  10. #110 SP
    Banned Frankie's Avatar
    Se primeste reducerea de 50% chiar daca faci comanda pe site joi seara pe 24 februarie, sa zicem la ora 22 ?

  11. #111 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Far' de ofensa men, da esti de milioane.

  12. #112 SP
    Banned Frankie's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Far' de ofensa men, da esti de milioane.
    cine ?

  13. #113 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Am patit-o si eu, am dat comanda sambata si nu am fost sunat astazi, in schimb astazi cand a dat un coleg comanda intr-o ora l-au sunat pentru confirmare. Respect pentru clienti 0.

    E ca si cand te-ai duce la supermarket, stai la coada 20 de minute si cand ajungi la casa vanzatoarea serveste clientii de la capatul cozii sub pretextul "stati linistit, lucram si maine si poimaine, aveti timp sa platiti". Personal este prima si ultima comanda pe care o sa o mai dau pe gameshop.

  14. #114 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nefraim - da-mi pe PM cu emailul tau ca sa anulam comanda.

    ---------- Post added 21-02-2011 at 11:39 PM ----------

    Quote Originally Posted by Frankie View Post
    Se primeste reducerea de 50% chiar daca faci comanda pe site joi seara pe 24 februarie, sa zicem la ora 22 ?
    Da, dar, daca imi permiti- de ce ai face asa ceva? (sunt doar curios)

  15. #115 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Da, dar, daca imi permiti- de ce ai face asa ceva? (sunt doar curios)
    probabil ii place sa riste

    Cand am citit prima oara stirea/anuntul mi-am dat 2 palme, nu-mi venea sa cred... 50% reducere la orice titlul. whaou, felicitari GameShop si CG.ro pentru initiativa . Oferta e atat de buna incat mi-as cumpara si eu cateva jocuri, chiar daca nu mai am consola

  16. #116 SP
    Member Ripjaws's Avatar
    Reducerea de 50% se aplica si la Controller Dualshock 3?

  17. #117 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Ripjaws View Post
    Reducerea de 50% se aplica si la Controller Dualshock 3?
    Nu

  18. #118 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Oh well, am fost sunat si eu, maine o sa primesc pachetul (sper). Din pacate un singur joc era pe stoc...Asta e, daca m-am trezit prea tarziu sa dau comanda

  19. #119 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Stai liniștit, chiar și dacă erai primul care apuca să comande, existau șanse să nu mai prinzi pe stoc dec�t un produs

    Cum spuneam și �n celălalt thread, lăudabilă inițiativa, reduceri europene, organizare romanească.

  20. #120 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu am ratat 4 jocuri dar nu ma plang. Si daca le ratam pe toate, asta era. Personal mai astept astfel de oferte, chiar daca si hazardul va avea ceva de spus in comanda mea. Sper ca pana atunci sa vedem o noua versiune imbunatatita a site-ului si o organizare mai buna. Good luck!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 1 Last Post: 24-08-2017, 14:32
  2. O noua saptamana, un nou discount! By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 10 Last Post: 09-03-2011, 00:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts