Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast
Results 81 to 100 of 127

Thread: 50% Discount la jocuri!

  1. #81 SP
    Junior Member Spany's Avatar
    nu pretul era chestia pt care am intrebat... am intrebam pt ca este un pack... mai multe jocuri(in cazul asta mai multe gamecarduri) la un loc... nu un singur joc cum se intelege din publicitatea facuta despre promotie.

  2. #82 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Spany View Post
    Salut!
    Am si eu o intreabare, si anume daca oferta se aplica si packului de 2-6 gamecarduri pt jocul world of warcraft, adica daca de la 200 lei se ajunge la 100 lei, respectiv de la 600 lei la 300 lei??
    Ms si astept raspunsul.
    Bafta!!!
    Da.

  3. #83 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Foarte buna initiativa. Felicitari si din partea mea.

    O singura sugestie as avea, daca mai faceti in viitor asa promotii sa incercati sa implementati si pentru plata online cu cardul aceste reduceri. Chiar daca pare aiurea, pentru unii este un pic peste mana plata in sistem ramburs.

    Oricum, va doresc totusi cat mai multe promotii de genul.
    Daca reducerea se face doar la facturare... nu au cum sa rezolve si pentru card, unde se trag banii inainte de facturare. Oricum, nu e atat de greu sa mergi sa scoti banii de pe card si sa achiti cand vine curierul, nu?

  4. #84 SP
    Member Atrium's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Daca reducerea se face doar la facturare... nu au cum sa rezolve si pentru card, unde se trag banii inainte de facturare. Oricum, nu e atat de greu sa mergi sa scoti banii de pe card si sa achiti cand vine curierul, nu?
    No, asta este, pentru unii nu este chiar asa de usor. Eu unul nu am bancomat in apropierea casei si mai mult, nu mai stau acasa, sunt in alt judet cu rezidentiatul, deci se complica treaba iar. Plus, poate eu unul nu vreau sa afle x sau y din familia mea cat am dat pe joc atunci cand vine si eu nu sunt sa prind curier-ul. Deci exista situatii si situatii care ar valida aceasta treaba de plata cu cardul.

    Daca chiar este, se poate face si in modul in care se scot toti banii de pe card si se inapoiaza jumatate din suma inapoi. Nu stiu, spun si eu cateva solutii posibile. Inteleg ca a fost pe graba facuta treaba si chiar apreciez initiativa, doar spun ca ar fi frumos pe viitor sa se ia in considerare si problema discutata

    In plus, poate pentru unii este mai usor sa plateasca direct cu cardul si sa nu iasa deloc din casa.

    Oricum ar fi, inca o data, felicitari pentru promotie.

  5. #85 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    poate eu unul nu vreau sa afle x sau y din familia mea cat am dat pe joc atunci cand vine si eu nu sunt sa prind curier-ul.
    Pai si cu ce te ajuta daca platesti cu cardul? Ca oricum ai factura pe care o vede x sau y din familie

  6. #86 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Glumim, glumim, dar nu parasim incinta (adica nu deviem de la topic )

    O noua intrebare : se aplica 50% si la jocurile aflate in diverse promotii ? (sunt mai multe jocuri in promotie la 29.9 lei).

  7. #87 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Nu. Daca platesc cu cardul nu apare nici o factura pentru ca nu desface nimeni coletul.

    iti vine coletul cu factura lipita pe el.

    deci nu scapi de bataie


    peace only jocking!

  8. #88 SP
    Member Atrium's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    iti vine coletul cu factura lipita pe el.

    deci nu scapi de bataie


    peace only jocking!
    Ooof Doamne, n-ai cu cine mai, nu ai cu cine

  9. #89 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    O noua intrebare : se aplica 50% si la jocurile aflate in diverse promotii ? (sunt mai multe jocuri in promotie la 29.9 lei).
    Din cate stiu este valabila promotia la orice joc (chiar si bundle) disponibil PE STOC. Daca jocurile de la promotie sunt pe stoc, atunci la pretul real achiti doar 50%.

    P.S. Cand aveti intrebari legate de un anumit produs, e bine sa puneti si linkuri... ca poate e ceva mai special si numai RvsS stie sa raspunda la asa ceva. Aveti si threadul dedicat in care RvsS munceste de zor: http://www.consolegames.ro/forum/f60...tati-sugestii/

  10. #90 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Codul pentru transport gratuit e valabil si pentru cei care nu au Fan Courier in oras?

  11. #91 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    djdanny - da.

  12. #92 SP
    Junior Member Spany's Avatar
    codul de transport gratuit este acelasi cu cel de discount de pe prima pagina sau se gaseste altundeva pe site???

    ---------- Post added 21-02-2011 at 10:10 AM ----------

    nvm... am citit un post al lui RvsS cu 2 pagini mai jos care zice exact acest lucru... da e acelasi cod. Bafta!!!

  13. #93 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    A fost sunat cineva de aici ? (daca ati facut comanda). Eu am lasat o comanda duminica seara si ... nimic. Sa vedem daca vine curierul maine cu pachetelul...si daca pretul o sa fie cel asteptat.

  14. #94 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Am fost sunat astazi . Nu cred ca e cazul sa va faceti griji.

  15. #95 SP
    Member PumaS's Avatar
    Salut urmatoarele jocuri se mai afla in stoc si se adauga la pretul de site 50 % ?

    PROTOTYPE PS3 - 70 RON
    BEOWULF - 70 RON
    MERCENARIES - 70 RON
    STREET FIGHTER COLLECTORS EDITION - 169 RON este redus ?
    RED DEAR REDEMPTION - 270 RON
    CALL OF DUTY BLACK OPS PRESTIGE EDITION - 600 RON

    Care din cele de mai sus se afla pe stoc si pot fi comandate cu reducere de 50% ?

    Multumesc

  16. #96 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Poti sa verifici si singur daca mai sunt in stoc sau nu.
    HomePage
    Din moment ce s-a spus ca orice joc aflat in stoc primeste un discount de 50%.....(inafara de hardware+precomenzi)...

  17. #97 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Am fost sunat astazi . Nu cred ca e cazul sa va faceti griji.
    Dimpotriva, eu imi fac griji, n-am fost sunat

  18. #98 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    PumaS - nu am informatii despre stoc pentru ca se proceseaza comenzi in acest moment. Se va face update de stoc maine dimineata.

  19. #99 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Se va face update de stoc maine dimineata.
    Deci maine ne pregatim de o noua sarja. Damn, trebuie sa mai fac un credit la banca
    Apropos, sunt sanse sa mai apara si noutati pe stoc... sau in afara de ce este acum, in aceasta perioada nu mai intra nimic pt. promotie?

    P.S. Cand spun "noutati" nu ma refer neaparat la jocuri de-abia lansate... ci chiar si la jocuri mai vech, care nu sunt acum pe stoc.

  20. #100 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Toate jocurile pe care le avem sunt pe site, nu mai intra altceva saptamana asta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 1 Last Post: 24-08-2017, 14:32
  2. O noua saptamana, un nou discount! By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 10 Last Post: 09-03-2011, 00:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts