Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 105

Thread: Gamerii de astazi, redactorii de maine

  1. #21 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ai rabdare, mie mi-au pus o stire dupa vreo 4 zile mai demult... Nici eu nu respectasem regulile cu strictete (gen poza care trebuia pusa) dar au fost draguti si au pus ei alta.

  2. #22 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Am destula, dar de asta spuneam ca ar fi indicat ca un mod sa-l anunte pe reviewer daca lucrarea sa este ok sau nu, si tocmai de aceea am intrebat "cam cat poate dura procesul asta de decizie ?", ca sa stiu la ce sa ma astept.
    Whatever, timpul le rezolva pe toate ..

  3. #23 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Am trimis si eu review-ul acum. Fingers crossed

    Sper sa fie publicat mai ales pentru ca nu am facut un sistem conventional de notare, la sfarsitul review-ului.

  4. #24 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Si eu am postat un review vinerea trecuta, maine se face o saptamana si nu vad sa apara... Probabil ca nu e bun, cine stie. Astept totusi un semn.

  5. #25 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Merdiso View Post
    Pai si daca review-ul este respins nu este comunicat review-erului treaba asta ? Poate el nu isi da seama, sau isi da seama, mai face un post, si inca unu, ajungandu-se chiar la spam, vazand ca nimeni nu da niciun semn de viata si ca review-ul sau nu este publicat, si desigur ca nici asa nu e bine.
    Daca review-erul citeste regulamentul isi da seama sigur ce trebuie sa faca.
    Oricum, review-urile pentru concursul asta au un statut special, mi se pare ca nu se publica ca toate celelalte.

  6. #26 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Stati linistiti guys... vor fi publicate in timp util. Insa nu putem sa le grabim, pentru ca trebuiesc notate de cei din juriu. Si asta inainte de a fi corectate/editate/reparate/rearanjate. Oricum o ultima nota va fi data strict pentru review-ul deja corectat, asa ca... aveti putina rabdare.

    De fapt, daca stau bine si ma gandesc, e chiar un atu pentru cei care deja au scris un review. Pentru ca in felul acesta nu vor vedea ceilalti concurenti cu ce au de-a face si trebuie sa se gandeasca la ce e mai rau (pentru ei), si anume ca sunt niste review-uri perfecte

    Khan: astept si sistemul de notare. Da-mi pe PM si se rezolva

    P.S. Sincer sper sa vad si un review pe stilul vechi al GameOver sau The Hobbit... daca le mai tineti voi minte... Ceva super funny, de citit cu placere si indesat cu informatii despre joc. Clasicul review parca e prea monoton... Parerea mea...

  7. #27 SP
    Senior Member boga's Avatar
    In principiu o sa termin si eu din nou Arkham Asylum pe hard saptamana viitoare si, daca tot o sa fac prima platina, nu vad de ce n-as face si primul review Ma gandeam de ceva vreme sa fac o treaba din asta, doar ca nu am gasit niciodata jocul potrivit.

  8. #28 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Review-ul meu e gata de vreo 3 zile, mai trebuie doar sa completez cu multiplayer-ul si concluzia, fiind vorba de MK si de mult hackuit-ul PSN... sper sa-si revina sa pot sa testez jocul si sa termin de scris.

  9. #29 SP
    Admin MonkY's Avatar

  10. #30 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Cine face miercuri o poza cu macheta din Jurnalul National primeste o bomboana

  11. #31 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ce macheta? :-\

  12. #32 SP
    is the man! trickz's Avatar

  13. #33 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sincer, pentru un asemenea mare premiu cum este iPad 2... ma asteptam la mult mai multe reviews. Sper sa nu lasati pe ultima zi...

  14. #34 SP
    is the man! trickz's Avatar
    In caz ca va este teama, premiul fiind serios, sa nu fie si competitia la fel, vreau sa va amintesc ca niciodata nu se stie de unde sare iepurele. Cu totii avem scanteia artistica inauntrul nostru, important este sa o lasam la suprafata. Prin acest concurs nu doream sa va speriem ci tocmai opusul, sa va incurajam sa scrieti!

    Ca o paranteza mica, daca aveti un review deja scris, va rog frumos sa nu il lasati pe ultima suta de metri. Astfel doar ingreunati munca juriului, nu evitati competitia.

  15. #35 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu astept PSN-ul ala, restul reviewului l-am terminat deja! Mama lui...

  16. #36 SP
    is the man! trickz's Avatar
    In the news: Jurnalul National.
    Attached Images Attached Images imageuploadedbytapatalk1304524175.213579.jpg imageuploadedbytapatalk1304524201.802533.jpg

  17. #37 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    In the news: Jurnalul National.
    Hehe, acum trebuie sa-ti dai singur bomboana. Sau, cand ne vedem, iti aducem fiecare cate una

    trickz - The Candy Man�

  18. #38 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Am incercat sa-i incurajez pe baietii de pe Ultimul joc devorat - Page 131 - Console Games Forum

    Si o intrebare, se mai pot face modificari la review? Ma roade macar sa intreb ca stau si-mi citesc in fiecare zi review-ul si parca as mai modifica ceva.
    Sper macar sa pot face asta daca ma clasez in primii 5 ca sa-l fac mai demn de o aparitie in revista

  19. #39 SP
    is the man! trickz's Avatar
    @Khan: daca esti in top si vei vrea sa fie publicat, sigur ca il poti edita cum doresti. Acum, cat este inscris, nu mi se pare cinstit fata de ceilalti participanti sa se mai poata modifica.

    In the news: Romania Libera.
    Attached Images Attached Images imageuploadedbytapatalk1304609249.695407.jpg imageuploadedbytapatalk1304609302.531669.jpg imageuploadedbytapatalk1304609364.510909.jpg

  20. #40 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Stiu, sunt de aceeasi parere, doar ca nu puteam rezista sa nu intreb

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce gen de filme urmaresc gamerii? By MonkY in forum Polls
    Replies: 5 Last Post: 18-07-2014, 19:45
  2. Astazi incepe PSN Summer Festival By Tudoran in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 05-08-2013, 19:24
  3. Gamerii: mai mult control in propriile vise By Tudoran in forum Stories & Other News
    Replies: 9 Last Post: 27-02-2013, 19:25
  4. Fable III anuntat astazi By Bobby in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 04-08-2010, 13:10
  5. EA va anunta mai multe jocuri astazi By naz in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 20-07-2010, 17:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts