Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 105

Thread: Gamerii de astazi, redactorii de maine

  1. #41 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Dupa ce se termina concursul, se poate edita fara nicio problema. Oricum, puteti participa cu mai multe reviews de persoana, asa ca nu va sfiiti

    P.S. Cred ca or sa fie 5-10 reviews pt. Mortal Kombat... Dar sa stiti ca nu se supara nimeni sa faceti review la orice joc, indiferent cat de vechi este...

  2. #42 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Ah da? Perfect atunci, mai bag o fisa

  3. #43 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Bun asa, tocmai am bagat un mic review asa de incalzire pentru marele review la MK .

  4. #44 SP
    Admin MonkY's Avatar
    eagle-eye: sunt curios cat ai citit din http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/ pentru aria de Reviews. Cred ca te-ai plictisit dupa cateva randuri

    De exemplu, unde sunt imaginile pentru review? Also, ai 2 randuri pentru fiecare rubrica... Trebuie sa-l muncesti mai mult man... Si MARE, MARE ATENTIE la gramatica. Bafta!

  5. #45 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Stiu stiu.. am dat submit thread exact cand mi-am amintit ca nu am pus pozele! Degeaba am dat eu repede back si le-am pus ca era prea tarziu.
    Si regulamentul l-am citit de cateva ori, mi-e rusine s-o spun, dar eram un pic tras la masea de la hamei cand am scris tentativa aia de review. Cand am intrat si am vazut ca nu a fost postat review-ul mi s-a luat o piatra de pe inima, fix la gunoi sa-l duceti va rog . Clar nu eram in apele mele daca am facut si greseli gramaticale si indraznesc sa spun ca sunt printre cei mai corecti useri cand vine vorba de chestia asta (modestia e pentru cei slabi )... lasand gluma la o parte, duminica ma duc la un prieten care are Xbox si tocmai si-a luat MK si o sa incerc sa-l joc acolo online ca sa termin review-ul.
    Imi cer scuze pentru ca te-am chinuit cu cititul acelui "review"

  6. #46 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Am postat si eu azi un review. Sper sa fie OK.

    Sper ca de acum in colo sa vedem cat mai multe concursuri de genul asta pe forum.

  7. #47 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Gata cu review-ul pentru MK, n-am mai stat dupa aricii de la PSN... sper ca n-am facut nicio greseala

  8. #48 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    dupa perioade mari de meditatii, mi-a venit si mie in sfarsit inspiratia datorita noii mele muze, biochimia. invatatul la aceasta materie este atat de plictisitor incat ai face orice altceva sau te-ai gandi la absolut orice, doar ca sa nu inveti . anyway sper sa am timp sa si scriu review-ul

  9. #49 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Clar daca scrie Andrew review ne-am ars

  10. #50 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Ni s-a dus iPad 2-ul.
    E, e buna si o tiparire a review-ului pentru inceput.

  11. #51 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Ei, acum... puteti sa va ambitionati si sa veniti cu un review care sa rupa piata!

    Succes tuturor, oricum!

  12. #52 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ooo... ma flatati, dar vreau sa dezvalui un "secret"... nu am scris in viata mea un review la un joc asa ca stati linistiti . oricum eu as zice sa va faceti griji de Khan si AlanPoe (in caz ca posteaza unul).

  13. #53 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    A, scuza-ma te-am confundat cu naz. Dar tot ai talent la scris, deci constitui o problema... voi angaja un asasin sa te elimin cat mai repede.

  14. #54 SP
    is the man! trickz's Avatar
    @eagle: nu mai bine de banii aia mituiesti juriul? Avansul la mine

  15. #55 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    As putea daca as stii din cine e consituit juriul...
    Aw &@%# si AlanPoe scrie review? Ma va costa dublu asasinul...

  16. #56 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    @eagle: nu mai bine de banii aia mituiesti juriul? Avansul la mine
    Maestre, miercuri este inca bine?

    LE (offtopic), @AndRewqp: biochimie?! Auuuuu, Maestre, anul I de medicina? Succesuri, evită eșecele!

  17. #57 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Miercurea asta? Sigur! Termenul final este duminica, 15 mai, la ora 23.59. Spor !

    EDIT:
    ca sa clarificam cateva intrebari, un review despre HARDWARE (Xbox, PS3, placa video, etc) nu va fi acceptat decat daca este trecut prin prisma jocurilor disponibile. De exemplu, se poate scrie despre ansamblul Xbox - Kinect intr-un review al Kinectimals si/sau altor jocuri dedicate.

  18. #58 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    @eagle: nu mai bine de banii aia mituiesti juriul? Avansul la mine
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    Maestre, miercuri este inca bine?
    Miercuri este perfect pt mituit juriul

  19. #59 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Mda, dupa ce mi-a fost postat review-ul il citesc si imi dau seama ca lipseste capitolul Sunet. Se mai poate "lipi" cumva? Are doar 5 randuri...

  20. #60 SP
    Admin MonkY's Avatar
    eagle-eye: trimite-mi pe PM ce lipseste si se "lipeste"

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce gen de filme urmaresc gamerii? By MonkY in forum Polls
    Replies: 5 Last Post: 18-07-2014, 19:45
  2. Astazi incepe PSN Summer Festival By Tudoran in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 05-08-2013, 19:24
  3. Gamerii: mai mult control in propriile vise By Tudoran in forum Stories & Other News
    Replies: 9 Last Post: 27-02-2013, 19:25
  4. Fable III anuntat astazi By Bobby in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 04-08-2010, 13:10
  5. EA va anunta mai multe jocuri astazi By naz in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 20-07-2010, 17:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts