Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 61 to 80 of 105

Thread: Gamerii de astazi, redactorii de maine

  1. #61 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Ah da? Perfect atunci, mai bag o fisa
    Gata si a doua fisa. Sper sa fie la fel de distractiv review-ul asta pt voi cum a fost si pt mine

  2. #62 SP
    is the man! trickz's Avatar
    In the media: flyere Bookfest. P.s. Cine trece zilele urmatoare pe la universitate, in pasajul subteran, o sa aiba o surpriza. Acelasi pariu, cine face o poza are o bomboana.
    Attached Images Attached Images imageuploadedbytapatalk1305049890.337553.jpg imageuploadedbytapatalk1305049900.980835.jpg

  3. #63 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Hai ca s-au adunat multe reviewuri... iPad-ul face cu ochiu'

  4. #64 SP
    is the man! trickz's Avatar
    De astazi, de pe la 8-9 dimineata, cine trece pe la Universitate in pasajul pietonal, sa imi faca si mie o poza Va veti da seama la ce anume ma refer

  5. #65 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ei nu ca ma tot faci curios si chit ca stau departe si sunt in timpul scolii, chiulesc si ma duc pana acolo sa cercetez!

  6. #66 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Pana atunci, mai a aparut o macheta in sapte seri. Bing bing. Pun maine poze din pasajul universitatii.
    Attached Images Attached Images imageuploadedbytapatalk1305247148.584714.jpg imageuploadedbytapatalk1305247162.552136.jpg

  7. #67 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Sa nu uitati ca MAINE este 15! Daca nu trimiteti un review pana la ora 23:59 nu intrati in concurs.

  8. #68 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Azi este ultima zi. Cine nu e gata, il iau cu lopata! Pana la 23:59 mai aveti cateva ore sa finisati si trimiteti rezumatul, daca nu ati facut-o deja.
    Attached Images Attached Images imageuploadedbytapatalk1305458407.716973.jpg imageuploadedbytapatalk1305458466.337802.jpg

  9. #69 SP
    Admin MonkY's Avatar
    trickz, pregateste premiile... nu mai speria copiii

  10. #70 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Azi este ultima zi. Cine nu e gata, il iau cu lopata! Pana la 23:59 mai aveti cateva ore sa finisati si trimiteti rezumatul, daca nu ati facut-o deja.
    Am trecut aseara pe acolo... mai bine zis azi dimineata
    Am vrut sa fac o poza dar veneam din pub si nu prea eram in stare

  11. #71 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    In zona Romexpo
    Attached Images Attached Images romexpo.jpg

  12. #72 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hai trickz cu notele... ca intra lumea in fibrilatie aici... imi ia foc PM-ul... Nu ne mai tine in suspans!

  13. #73 SP
    Member Kratos's Avatar
    Hai ca si eu sunt curios. Chiar am citit reviews bune. Daca as fi in juriu nu prea stiu pe cine as alege castigator. Oricum, felicitari de acum pentru iPad 2!

  14. #74 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Pentru a scurta asteptarea, voi posta rezultatele de astazi. Felicitarile mele atat castigatorilor cat si participantilor! Am vazut rezumate foarte amuzante dar si rezumate redactate ca la carte. Ce mi-a placut cel mai mult a fost ca majoritatea participantilor si-au definitivat o amprenta, care se simte usor-usor in fiecare text. Sper ca acest prim concurs sa va dea impulsul de a persevera! Aceste rezumate sunt folositoare in primul rand pentru userii nehotarati in alegerea unui joc, apoi pentru voi individual, ca scriitori si oameni. Premiile vin si trec, faptele si cuvintele raman in urma!

    In speranta ca nu se vor supara castigatorii, premiile vor fi decernate la o intalnire CG post Bookfest, fiind prea din scurt sa organizam ceva pana atunci. O sa stabilim o data cand sa fie oki pentru toti, mai ne intalnim, mai bem un suc si ne mai jucam putin.

    Era sa uit. Daca nu aveti obiceiul de a verifica atasamentele, o sa postez aici top 5:

    Locul 1: AlanPoe

    Locul 2: Khan

    Locul 3: paunstefan

    Locul 4: Walkman si hibrid13

    Locul 5: ReNeGaDe124

    Felicitari tuturor! M-ati facut mandru !

    Edit: multumesc Elefant.ro atat pentru iPad 2 cat si pentru cartile pe care le ofera (surpriza ) si desigur, editurii Vellant pentru Istoria Benzii Desenate. Cu castigatorii o sa mai am un dialog mic despre publicare, dar mai dureaza putin pana stabilim formatul ziarului.
    Attached Images Attached Images rezultate.jpg

  15. #75 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    9.4 > 9.3

    Phewww.. that close

    Felicitari tuturor!

  16. #76 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Vreau sa fiu primul care ii felicita pe castigatori! Congrats guys, aveti talent nu gluma. Si voi dar si cei care nu se regasesc in top 5, sper sa se mai faca astfel de concursuri! Stiam eu ca trebuie sa-l asasinez pe AlanPoe...

    L.E.: mi-a luat-o Khan inainte

  17. #77 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Din cate vad, sunt 2 locuri 4. Ar trebui hibrid pe 5 pentru ca are 8.7, acelasi punctaj cu Walkman.

  18. #78 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Intr-un final incap si eu pe locul 4, sau sunt pe alta lista?
    Anyway, congrats pentru cei clasati pe podium, au fost niste review-uri extraordinare, unde s-a vazut clar munca depusa si talentul in ceea ce priveste asemenea lucruri. Si nu in ultimul rand, felicitari trickz pentru initiativa, idee, efortul depus si stresul pe care a trebuit sa-l suporti; rareori mai intalnesti oameni ca tine.

  19. #79 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    felicitari tuturor si la cat mai multe reviews

  20. #80 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Scuze, nu am fost atent. Mi-am corectat eroarea. Felicitari hibrid si scuze. Sigur ca se face loc, doar este meritat!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast

Similar Threads

  1. Ce gen de filme urmaresc gamerii? By MonkY in forum Polls
    Replies: 5 Last Post: 18-07-2014, 19:45
  2. Astazi incepe PSN Summer Festival By Tudoran in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 05-08-2013, 19:24
  3. Gamerii: mai mult control in propriile vise By Tudoran in forum Stories & Other News
    Replies: 9 Last Post: 27-02-2013, 19:25
  4. Fable III anuntat astazi By Bobby in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 04-08-2010, 13:10
  5. EA va anunta mai multe jocuri astazi By naz in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 20-07-2010, 17:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts