Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 53 of 53

Thread: Visul unui consolist dupa 3 ani...

  1. #41 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    La multi ani CG.ro!!! scuze de intarziere, dar am fost foarte ocupat, in fine sper sa fim aici si peste 10 ani . viata fara CG ar fi mult mai trista si plictisitoare.

  2. #42 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Si eu am intarziat, din pacate ( prins cu scoala de soferi, alte probleme etc. ), bine ca am trecut astazi si i-am dat banii lui BoDoPSX pentru jocul licitat, sper sa fie ok, chit ca sunt doar 60lei.

    Or sa vina timpuri mai bune, eu asa sper, sau mai bine spus, asa cred. Pana atunci:



    Auditie placuta si LA MULTI ANI CG.ro , locul unde am descoperit ce inseamna cu adevarat cuvantul comunitate.

  3. #43 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Wtf, de baut cine da?? Hac!
    barman, o apa plata tw rog.

    Long life CG!!!11one viva la fiesta

  4. #44 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Holy Christ!
    Deabea acum m-am uitat in dreapta jos a homepage-ului si am citit toate astea, imi pare rau de intarziere, am fost si plecat si cu treaba.
    La Multi Ani CG, nu am sa uit poza pe care am facut-o cu toata lumea cat oi trai!

  5. #45 SP
    Junior Member Remember5N's Avatar
    La multi ani CG!

  6. #46 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    La multi ani dar nu neaparat ConsoleGames ci mai degraba tuturor celor care incearca sa il mentina viu in atentia noastra ! Timpul petrecut la servici nu imi permite sa postez nimic pe site (stiri, review-uri si altele), seara cand ajung acasa cititul stirilor si Thank's-urile sunt singurele lucruri care imi raman de facut. Si totusi sunt aici de la inceput (August 2008 - datorita lui Donely care avea adresa site-ului pe mess ) si nu scapati de mine decat prin inchiderea site-ului (sper totusi sa nu recurgeti la aceste masuri dure )!!
    Lasand gluma la o parte putin, daca stiam ca sunt probleme atat de mari cu strangerea sumei pentru mentinerea site-ului pentru anul urmator pe langa donatia de 5 $ mai incercam sa licitez si 3-4 jocuri, dar.... acum vad ca este cam tarziu ( daca nu este atat de tarziu imi puteti spune data limita si mai fac o incercare astazi).
    Poate nu reuseam mare branza cu acea licitatie dar macar imi dadeam silinta. Sper ca anul viitor sa se schimbe treaba si bani sa ajunga si pentru sustinea site-ului precum si upgrade-urile atat de necesare. Nu stiu, poate o sectiune de vanzari jocuri noi, poate ca cei ce tranzactioneaza lucruri pe CG sa dea un procent de 1% din castig (ma refer la orice lucru vandut: consola, cablu, surubel, etc..) pana la urma 1..2..3% este o suma infima care adunata se strange suficient cat sa dispara aceste probleme care apar in fiecare vara.
    In mod sigur site-ul ar fi adunat mai multi membri daca era permisa piratarea si flame-urile dar sunt fericit ca nu sunt permise. Decat 30.000 de membri care sa se certe pe piratari si PC vs. console mai bine 1.000 de oameni care discuta calm si prieteneste . Stiu ca m-am intins la poveste prea mult dar postand atat de rar simteam nevoia sa imi spun si eu parerea. Si in continuare spun ca imi pare rau ca companiile de profil din industria jocurilor nu sustin acest site ( mai ales ca aici principiul de baza este - NU PIRATARII !!), ei ar avea practic toate interesele sa fie promovati aici si financiar nu ar resimti suma de 3.000 € / an - suma infima daca luam in considerare ca sunt companii care platesc mult mai mult pentru un amarat de afis stradal care nu este vazut de multa lume.
    Si sunt sigur ca am putea citi stirile pe site-uri de profil gen IGN, Gametrailers....etc, dar cititul lor pe Console Games este de zeci de ori mai relaxant, plus ca aici fiecare adapteaza stirea si o prezinta in felul lui, lucru care poate indulcii chiar si cea mai neplacuta stire.
    Sper ca nu v-am obosit cu acest post....in general nu sunt atat de vorbaret !
    Weekend placut tuturor !

    PS MonkY de ce am pierdut ieri 999 de puncte ? Nu sunt suparat, doar curios, daca imi luai din salariu 999 de ron - atunci ma suparam

  7. #47 SP
    幸運な男 DubluVe's Avatar
    N-am atins �ncă nivelul ăla de vechime pe CG pentru a �nvăța toate zilele importante, dar de c�nd am intrat prima dată pe forum, proaspăt posesor de PSP Phat acum ceva timp, m-am lămurit că asta e �ntr-adevăr o comunitate. �mi pare și mie rău că n-am prins zile mai bune, dar vor veni și altele, cu ajutorul lui Dumnezeu, al user-ilor și al PayPal-ului

    C�t despre decizia lui MonkY de a nu ”prostitua” forum-ul aduc�nd de la bun �nceput o cascadă abundentă de ad-uri, consider că a făcut ceea ce trebuie. C�nd nu se mai poate, aia e, dar e un efort și trebuie apreciat ca atare.

    Mulțumesc, ConsoleGames, și un La Mulți Ani �nt�rziat din partea mea

  8. #48 SP
    Admin MonkY's Avatar
    djleo666: ai pierdut din puncte datorita unei mici reglari la valorile donatiilor. Era trecuta o valoare atat de mare incat restul activitatilor aproape ca nu mai conta

    Multumim tuturor pentru urarile de bine (sau de rau)! Sa fiti sanatosi!

  9. #49 SP
    Member Imperatore's Avatar
    La Multi Ani si felicitari pentru toata munca depusa !

  10. #50 SP
    Junior Member RedDog11's Avatar
    La multi multi ani si multe multumiri pentru efortul depus !

  11. #51 SP
    Junior Member wyhay97's Avatar
    Lma cg

  12. #52 SP
    Junior Member seaman13's Avatar
    La multi ani CG!

  13. #53 SP
    Junior Member onizuka_ffx's Avatar
    Din cate stiu niciodata nu este prea tarziu!!! Asa ca La Multi Ani CG !!! Sincer va apreciez foarte mult munca depusa si va urez multa sanatate ca aveti nevoie sa mai tineti CG 100 de ani!!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Ghidul cumparatorului consolist By Khan in forum Console Club
    Replies: 7600 Last Post: 11-11-2022, 11:22
  2. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  3. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  4. Replies: 6 Last Post: 31-01-2013, 08:13
  5. Visul pescarilor vine pe Xbox 360 si Wii ! By MonkY in forum Console News
    Replies: 16 Last Post: 13-09-2009, 03:42

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts