Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 21 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 201 to 220 of 416

Thread: CG Registered, Trader, Premium & VIP Users

  1. #201 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexOne View Post
    Cam la cat timp dupa plata cu paypal se activeaza contul Premium?
    In mod normal conturile Premium platite prin PayPal se activeaza instant, fara sa fie nevoie sa intervin eu. Voi trebuie doar sa va schimbati culoarea (daca doriti).

    In cazul de fata, din motive care imi scapa (in log-ul primit de la PayPal apare o eroare) nu s-a efectuat automat. Insa am verificat, banutii au intrat in cont, si am activat manual. Esti verde! Felicitari!

  2. #202 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Sau sa fim negri.. ca Batman! :X

  3. #203 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    sau ca 50cent!

  4. #204 SP
    Junior Member Busyka's Avatar
    Pff mai ceva ca pe ocazii....im out!

  5. #205 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Zici tu? Wow ai 95 posturi, 93 din ele pe bazar, insa ti se pare ca aici e mai rau ca pe ocazii...
    Ce sa zic, NU O SA NE FIE DOR DE TINE!

  6. #206 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    chestia e ca s-a ridicat restrictia lol

  7. #207 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    am pus si eu o caramida la fundatie , 3 luni premium

  8. #208 SP
    Junior Member vasilescui's Avatar
    Am trimis un mesaj pentru oferta VIP dar nu sunt sigur ca a fost expediat nu mi-a aratat nici o confirmare.

    Astept raspuns. multumesc anticipat.

  9. #209 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Salut vasilescui! Nu am primit niciun email sau PM legat de asta. O sa te rog sa scrii despre ce este vorba via formularul de contact si voi raspunde pe cat de repede posibil. O zi buna!

  10. #210 SP
    Junior Member vasilescui's Avatar
    Am folosit acel formular. Apas "Send" si nu se intampla absolut nimic...
    Trimit pe PM.
    Multumesc pentru promptitudine.

  11. #211 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Se pare ca acest sistem de premium/trader impreuna cu licitatiile (plus actiuni gen Loot Crate) nu e suficient pentru a ramane pe linia de plutire. Si in 2015 de-abia am reusit sa atingem pragul de 60 de procente... Voi incerca sa achit eu diferenta, dar cred ca pe 2016 site-ul fie va deveni privat (for friends only), fie va suferi modificari majore, astfel incat sa nu mai fie necesar server dedicat, root access & stuff like that. Fie vom reusi sa gasim un sponsor adevarat.

    Multumim tuturor celor care au venit in ajutorul comunitatii CG, si in special celor care au achizitionat Premium & Trader Membership! Pentru oamenii acestia incercam sa mergem mai departe (altfel eu unul renuntam de mult).

    La multi ani si sa aveti un an mult mai bun!
    Respect!
    Attached Images Attached Images 2015-12-31_113526.png

  12. #212 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    MonkY, gandeste-te serios la o taxa de 120 ron pe an (10 ron pe luna). O sa vezi ca o sa-ti ajung sa faci si 1-2 concursuri la sfarsit de an si pe langa asta, vom ramane doar intre prieteni

  13. #213 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    LA MULTI ANI TUTUROR!!!
    Mi se pare trist ca oameni nu inteleg utilitatea decat in momentul in care dispare un serviciu. Si cand dispare i se pare ca era indreptatit la acces gratis. Nimic nu e de neinlocuit. Nimic inafara sufletului. Cei care vin si pun anunturi (fara sa citeasca regulamentul) fara sa le pese de continut, nu vor intelge de le ce le lipseste! Cei care vin si intreaba chestii perimate pentru cei vechi (va inteleg , dar nu raspundeti ca si cum toti ar trebui sa stie tot ce s-a scris in forumul asta) nu vor intelege initial de ce era mai bine cu CG.ro. Dar toti vom simti lipsa.

    Consider ca se poate face un hop din partea fiecaruia sa trecem acest pas. Eu dau 100 ron acum.Nu astept sa dea fiecare atat, dar 20 de lei cred ca nu e o suma mare. Aveti toate datele despre cum puteti ajuta comunitatea in semnatura lui MonkY sau a mea.
    Astept reactii!!

  14. #214 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Am donat si eu cate 1 euro pentru cativa membri care nu au "posibilitatea" de a dona. Momentan doar atat pot...

  15. #215 SP
    Member esop's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Se pare ca acest sistem de premium/trader impreuna cu licitatiile (plus actiuni gen Loot Crate) nu e suficient pentru a ramane pe linia de plutire. Si in 2015 de-abia am reusit sa atingem pragul de 60 de procente... Voi incerca sa achit eu diferenta, dar cred ca pe 2016 site-ul fie va deveni privat (for friends only), fie va suferi modificari majore, astfel incat sa nu mai fie necesar server dedicat, root access & stuff like that. Fie vom reusi sa gasim un sponsor adevarat.

    Multumim tuturor celor care au venit in ajutorul comunitatii CG, si in special celor care au achizitionat Premium & Trader Membership! Pentru oamenii acestia incercam sa mergem mai departe (altfel eu unul renuntam de mult).

    La multi ani si sa aveti un an mult mai bun!
    Respect!
    Am citit postarea... Si chiar m-am simtit aiurea. Pentru ca pana acum nu am donat niciodata.
    Chiar daca am cont din 2010, nu prea am fost activ pana acum.. situatia schimbandu-se in ultima luna, incepand sa intru sau sa postez zilnic.
    Am o situatie materiala care imi permite doar uneori sa-mi fac anumite placeri (chiar acum 10 min, am avut o discutie cu prietena mea pe tema banilor..), totusi consider ca un 5 eur daca dau, nu o sa mor. Poate chiar la fiecare cateva luni pe viitor.
    Intrebarea mea daca IBAN-ul RO77 RZBR 0000 0600 1160 1080 mai este valabil. Si daca pot sa fac un transfer direct din ING Home'Bank in contul de Raiffeisen.

    Thank you! Si pentru un an mai bun!

  16. #216 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Salut. Nici eu nu am donat pana acum, sunt membru din 2010 iar forumul asta m-a ajutat sa gasesc de fiecare data o stire buna, un vanzator amabil, un cumparator decent si nu ma opresc aici. Asa ca, la fel cum a facut Esop mai sus, intreb practic acelasi lucru, legat de valabilitatea IBAN-ului de Raiffeisen sau o posibilitate sa virez direct din ING Home Bank catre alt cont ING. Ne auzim pe privat, bineinteles.
    Si sunt convins ca de data asta banii or sa se stranga. Daca nu, o taxa lunara sau chiar forum privat sunt solutii perfect viabile cu care rezonez.

    Hai sa avem un an bun si coins pe nenumarate !

  17. #217 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Salutare, este valabil în continuare acel cont.

  18. #218 SP
    Member Peetzy's Avatar
    E in regula atunci, multumesc. Am sa fac un transfer pe 8 ianuarie cel mai tarziu si te anunt, Monky. Toate bune !

  19. #219 SP
    Member esop's Avatar
    Monky Am reusit si am depus astazi o suma de bani. Sper sa fie ok. Daca o sa mai pot, pe viitor voi repeta treaba.
    Nu stiu cum se procedeaza acum.. trimit un pm cu detalii.
    Sper ca acest an sa fie unul mai bun si sa nu mai fie probleme ca in 2015.
    Succes!!

  20. #220 SP
    Admin MonkY's Avatar
    @esop: Multumim de ajutor! Oricat e binevenit!
    Imediat introduc in sistemul de donatii si vei primi Premium Membership de echivalentul sumei!
    Respect!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 21 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Exista Trader Rating? By MultiAmSaPopesc in forum Help Desk
    Replies: 3 Last Post: 02-07-2009, 17:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts