Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 21 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 101 to 120 of 416

Thread: CG Registered, Trader, Premium & VIP Users

  1. #101 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Tocmai am platit pentru a fi verde.Astept sa se actualizeze si pe forum.

    LE: Multumesc lui @Dudel ca mi-a spus cum sa ma fac verde singur.

  2. #102 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Pisboy View Post
    Tocmai am platit pentru a fi verde.Astept sa se actualizeze si pe forum.
    Grats! De actualizat, nu are ce sa se actualizeze. Din momentul in care ati platit, este si activat contul de premium. Instant.
    Quote Originally Posted by Pisboy View Post
    LE: Multumesc lui @Dudel ca mi-a spus cum sa ma fac verde singur.
    Yup, doar chestia cu verdele trebuie facuta manual...

  3. #103 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Upgrade-ul se face instant? Acuma o sa am numele verde sau portocaliu? Sau am voie sa aleg o culoare mai smechera? Pentru moment 3 luni... trebuie sa ii multumesc la Dudel pentru imprumut

  4. #104 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Wow! Pana si editorii vor sa fie verzi
    Upgrade-ul este instant. Tu ca editor... hmm, poti alege dintre a fi afisat cu portocaliu (editor) sau verde (premium). Te-am trecut la verzi, sa vezi daca-ti place mai mult asa.

  5. #105 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Nu poti sa-l faci maro(verde+portocaliu)?

  6. #106 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Wow! Pana si editorii vor sa fie verzi
    Upgrade-ul este instant. Tu ca editor... hmm, poti alege dintre a fi afisat cu portocaliu (editor) sau verde (premium). Te-am trecut la verzi, sa vezi daca-ti place mai mult asa.
    Parca imi place mai mult portocaliu (incep sa ma obisnuiesc cu culoarea asta). Eram curios sa vad daca se pot si alte optiuni : jumate verde jumate portocaliu sau altele...glumesc. Orange is good. Ideea banilor oricum e de ajuta site-ul .

    btw Monky, nu ne poti spune la sfarsitul lunii cam cati bani s-au castigat de pe urma acestei miscari? de curiozitate doar.

  7. #107 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    btw Monky, nu ne poti spune la sfarsitul lunii cam cati bani s-au castigat de pe urma acestei miscari? de curiozitate doar.
    Pot sa aproximez... cam 200 EUR.

  8. #108 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well guys, la tragerea la sorti, numarul castigator a fost 22 (random intre 1 si 23). La pozitia nr. 22 se regaseste tudyniuz.
    Felicitari man si alege te rog un joc din imaginea de mai jos! Astept un PM cu datele unde sa-ti trimit jocul. Va fi livrat prin FanCurier (nu trebuie sa achiti nimic).
    Ne vedem la tombola viitoare!
    Attached Images Attached Images random.png choose_your_game.jpg

  9. #109 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Wow. Chiar nu ma asteptam, pana acum nu am castigat niciodata la nicio tombola nimic. Si cand am mai luat vreun loz in plic sau bingo sau mai stiu eu ce, mereu scopul a fost sa castig. Fara noroc insa. Acum am vrut doar sa ajut forumul cu o donatie modesta si am castigat un joc. Super. Multumesc frumos.

  10. #110 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Wow. Chiar nu ma asteptam, pana acum nu am castigat niciodata la nicio tombola nimic. Si cand am mai luat vreun loz in plic sau bingo sau mai stiu eu ce, mereu scopul a fost sa castig. Fara noroc insa. Acum am vrut doar sa ajut forumul cu o donatie modesta si am castigat un joc. Super. Multumesc frumos.
    Hehe. Stiu cum este. Nici eu n-am castigat vreodata la loto, lozuri sau mai stiu eu ce. Strange odds, i know
    Fifa 12 PS3 is yours!

  11. #111 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Sincer chestia asta cu tombola ar putea deveni poate chiar sursa principala de venit pt. cheltuielile siteului, asta daca sansele de castig ar fi mai mari
    Decat sa dati jocuri prin baruri ( no offense ) cred ca ar avea succes mai mare daca s-ar tine regulat tombole la care ar participa si mai multa lume din afara Bucurestiului care in mod normal nu are cum sa ajunga la intalniri.

  12. #112 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Sincer chestia asta cu tombola ar putea deveni poate chiar sursa principala de venit pt. cheltuielile siteului, asta daca sansele de castig ar fi mai mari
    Decat sa dati jocuri prin baruri ( no offense ) cred ca ar avea succes mai mare daca s-ar tine regulat tombole la care ar participa si mai multa lume din afara Bucurestiului care in mod normal nu are cum sa ajunga la intalniri.
    Sau licitatii, dec�t sa cumpar de pe dif siteuri...mai pune monky ce are prin poza aia iar ce ramane,tombola

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  13. #113 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Wow. Chiar nu ma asteptam, pana acum nu am castigat niciodata la nicio tombola nimic. Si cand am mai luat vreun loz in plic sau bingo sau mai stiu eu ce, mereu scopul a fost sa castig. Fara noroc insa. Acum am vrut doar sa ajut forumul cu o donatie modesta si am castigat un joc. Super. Multumesc frumos.
    Felicitari!

    O sa devin si eu verde zilele astea, dupa ce imi ridic cardul nou.

  14. #114 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Sau licitatii, dec�t sa cumpar de pe dif siteuri...mai pune monky ce are prin poza aia iar ce ramane,tombola

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
    +1 la ideea cu licitatiile. si de se castiga doar 50 de lei pe un fiecare joc tot o sa se castige in jur de 250-300 de euro. Cred ca asa ar ajuta cel mai mult jocurile alea pana se strang destui bani. Eventual sa se pastreze cateva de acolo pentru alte tombole .... la fiecare 20-25 de premium useri (sau odata la 3-4 luni) sa se mai faca una si tot asa...

  15. #115 SP
    Member popteodor's Avatar
    it's good to be green

  16. #116 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Gata, nu mai vrea nimeni sa fie verde?

  17. #117 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Vreu si eu... da' momentan nu pot. Nu e perioada limitata.. nu?
    Cum vin vremuri putin mai bune ma inrolez si eu...

  18. #118 SP
    Member Cata96's Avatar
    Aveam 53 de mesaje in imbox si nu mai aveam loc
    Care era limita?

  19. #119 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    Aveam 53 de mesaje in imbox si nu mai aveam loc
    Care era limita?
    Limita este aceeasi... de 100 PM-uri. Insa verifica sa nu ai si alte foldere...

  20. #120 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Am devenit verde .
    Pentru 3 luni deocamdata. Sa vedem ce o sa mai fie atunci... poate or veni vremuri bune.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 21 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Exista Trader Rating? By MultiAmSaPopesc in forum Help Desk
    Replies: 3 Last Post: 02-07-2009, 17:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts