Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 21 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 121 to 140 of 416

Thread: CG Registered, Trader, Premium & VIP Users

  1. #121 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Am devenit verde .
    Pentru 3 luni deocamdata. Sa vedem ce o sa mai fie atunci... poate or veni vremuri bune.
    Felicitari! Si da... speram la vremuri mai bune. Dar... nu la anul vinea sfarsitul lumii?

  2. #122 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Gatas! Verde 1 an. Ne vedem la anul pentru improspatare si Craciun Fericit tuturor! By the way, cum stam cu fondurile? In grafic?

  3. #123 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Gatas! Verde 1 an. Ne vedem la anul pentru improspatare si Craciun Fericit tuturor! By the way, cum stam cu fondurile? In grafic?
    Bravos! Green is good!

    Cat despre grafic... el a cam fost dat peste cap odata cu crashul setupului RAID (si a HDD-urilor aferente - fix in perioada in care orice HDD costa dublu). Aproximativ 3200 EUR s-au dus pe noul controller si HDD-uri. Nici nu mai vreau sa trag linie, pt. ca mi-e frica... mai ales acum ca sunt cam jobless si fluiera vantul. Dar... bucurosi le-om duce toate, nu? Atata timp cat inca suntem in picioare... up and running... nu ma plang! So, it's all goooood!


  4. #124 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Incepand de astazi atat VIP cat si Premium users vor beneficia de banner pe pagina de Parteneri. Prin intermediul acesteia practic aveti o mica reclama in plus (no extra charges). Pentru ca useri Premium sa beneficiati de acest spatiu de reclama va trebui sa aveti subscription pentru perioada de 12 luni (pentru VIP este suficient o luna). Astept bannerele voastre (sa fie pe fundal inchis va rog, si in format .png). Pentru VIP dimensiunea este de 728 cu 90 pixeli, iar pentru Premium este de 364 cu 45 pixeli. Totodata, astept si textul aferent (sa se incadreze in spatiul din pagina) si 2 linkuri (da, aveti posibilitatea la 2 linkuri - de exp. 1 link pe banner pentru threadul vostru de vanzare/cumparare, si 1 link pentru pagina voastra de profil). Hope it helps. Enjoy!

    P.S. Bannerele vor fi scoase din pagina de Parteneri atunci cand subscriptionul expira. Thanks for understanding!

  5. #125 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Welcome gvingi76 in randul celor verzi!

    Cu ocazia aceasta, am facut o mica "prezentare"... sa vada si altii ce bine e sa fii in zona green

    P.S. Premium Members, check your inboxes
    Attached Images Attached Images watching_games_720p.jpg

  6. #126 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Incepand de astazi atat VIP cat si Premium users vor beneficia de banner pe pagina de Parteneri. Prin intermediul acesteia practic aveti o mica reclama in plus (no extra charges). Pentru ca useri Premium sa beneficiati de acest spatiu de reclama va trebui sa aveti subscription pentru perioada de 12 luni (pentru VIP este suficient o luna). Astept bannerele voastre (sa fie pe fundal inchis va rog, si in format .png). Pentru VIP dimensiunea este de 728 cu 90 pixeli, iar pentru Premium este de 364 cu 45 pixeli. Totodata, astept si textul aferent (sa se incadreze in spatiul din pagina) si 2 linkuri (da, aveti posibilitatea la 2 linkuri - de exp. 1 link pe banner pentru threadul vostru de vanzare/cumparare, si 1 link pentru pagina voastra de profil). Hope it helps. Enjoy!
    In afara de Webpredator si RobertDinu nu vrea nimeni banner in pagina de Partners? Hmm... chiar daca e Free? That's... something

  7. #127 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Eu as fi interesat dar nu ma pricep ce si cum! Poti sa ma ajuti tu - un link catre produsele de pe bazar si unul catre feedback-uri.

    Merci anticipat,

    L.

  8. #128 SP
    Member ViBy's Avatar
    MonkY si eu as vrea, dar cu nimic altceva decat o reclama pentru sectiunea http://www.consolegames.ro/forum/f31...d/index14.html sau o rugaminte mai mare daca se poate binenteles si daca deranjul nu e prea mare . O sectiune destinata celor 2 tipuri de wallpapere. Games wallpapers si Mixt wallpapers si am marea rugaminte daca ai putea sa muti sectiunea Wallpapers (games not related) intr-o arie a forumului mai usor de accesat . Multumesc frumos !

  9. #129 SP
    Admin MonkY's Avatar
    LucKos si ViVy, cum prind un pic de timp liber... va fac eu niste bannere

  10. #130 SP
    Junior Member catza86's Avatar
    Si eu am sa iti dau bannerul, dar inca lucrez la el, ca urmeaza sa dam drumu la un magazin si de retail in Galati si nu stiu daca sa dau de la cigames sau de la cel nou.

  11. #131 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    LucKos si ViVy, cum prind un pic de timp liber... va fac eu niste bannere
    Merci mult MonkY! Oricum nu e graba!

  12. #132 SP
    Junior Member sirebel's Avatar
    vreau si eu verde . momentan incerc o luna vad cum se comporta, daca imi place CLAR urmeaza 12 luni

  13. #133 SP
    Admin MonkY's Avatar
    LucKos: am incercat sa-ti pun banner cu link la vanzarile de pe bazar si intervine o mica/mare problema. Search-ul respectiv este de genul care expira: http://www.consolegames.ro/forum/sea...earchid=632818. Deci trebuie sa fie un link fix (la un thread sau o pagina) si nu la un search result (care nu e forever).

  14. #134 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Salut MonkY,

    In cazul asta, un link catre produsele sau feedback-ul de pe okazii?

    Multumesc mult de efortul depus pana acum.

    O zi cu spor,

    L.


    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    LucKos: am incercat sa-ti pun banner cu link la vanzarile de pe bazar si intervine o mica/mare problema. Search-ul respectiv este de genul care expira: http://www.consolegames.ro/forum/sea...earchid=632818. Deci trebuie sa fie un link fix (la un thread sau o pagina) si nu la un search result (care nu e forever).

  15. #135 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Scuze pentru intarziere LucKos. Poti sa-mi dai pe PM (sau aici) link-ul spre okazii?

    Incepand de azi, membrii VIP si Premium au o arie dedicata aici: http://www.consolegames.ro/forum/f113-vips-lounge/
    Avand in vedere ca e o arie speciala doar pentru voi... va puteti "juca" sau discuta fara a fi deranjati (la urma urmei de-aia ii spune VIP lounge, nu?). De exp. cand aveti de creat un post si vreti sa vedeti cum arata inainte de a-l face public, e o idee buna sa postati inainte pe aria respectiva.

    In plus, tot aici vor fi postate si goodies-urile pentru Premium si VIP. Enjoy!

  16. #136 SP
    Admin MonkY's Avatar
    De astazi membrii VIP si Premium (doar cei pe 12 luni) vor beneficia de un mega discount la pachetele de hosting disponibile pe Alfatech.ro. Discountul este de 50% si este valabil doar pentru plata integrala pe un an. Hostingul se va tine pe serverul CG! Deci practic ajutati CG-ul, primiti 50% reducere si veti avea acces la toate goodies-urile de hosting ale CG-ului (dual Xeon, RAID, ultimul cPanel, backup zilnic/saptamanal/lunar, 16GB RAM, etc...).

    Oferta este limitata!

  17. #137 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Unde vad pana cand am platit premium? Stiu ca am luat 1 an parca da habar-n-am cand expira.

  18. #138 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Unde vad pana cand am platit premium? Stiu ca am luat 1 an parca da habar-n-am cand expira.
    Fiecare user isi poate vedea subscription-urile direct din Settings - Paid Subscriptions. Sau direct click aici.

  19. #139 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Monky trebuie sa am VIP ca sa am custom title in loc de "Member" ?
    Daca nu , cum schimb asta?

  20. #140 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    In Setings, la Edit Profile, in zona Optional Information ai Custom User Title. Acolo poti sa pui ce vrei tu in loc de "Member".

    ---------- Post added 31-08-2012 at 03:00 PM ----------

    Si ca sa fi verde te duci la Permission Groups si selectezi grupul verde

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 21 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. Exista Trader Rating? By MultiAmSaPopesc in forum Help Desk
    Replies: 3 Last Post: 02-07-2009, 17:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts