Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9
Results 161 to 170 of 170

Thread: Pregatiti-va pentru "Black Friday"!

  1. #161 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Tolerant am fost vineri, cand, dupa 2 conversatii de la telefon, in care mi-a spus sa vin sa iau sambata coletul, am primis sms in care ma anunta sa merg sa-l iau luni. am inteles. prea multe comenzi, le trebuie un weekend la dispozitie. Dar nu cand isi bate cineva joc de mine, pe banii si timpul meu. Daca chiar era ceva gratis, intelegeam si asteptam, dar cand vad ca nu s-a luat nici macar in ordinea comenzilor, nici a cantitatilor ci pur si simplu dupa cum au avut ei chef, nu poti sa fi tolerant.

    Si nu mai merge faza cu au fost depasiti, ca a fost prima experienta de genul in RO. Am zis-o eu mai demult. Nu trebuie sa ne multumim cu putin doar pentru ca suntem romani si suntem obisnuiti sa fim tratati astfel. Cat timp vedem ca putem fi tratati cu respect de un user necunoscut din US si o firma cu "greutate" din RO isi bate joc de noi, nu este ok. Nu trebuie sa ne raportam la ce a fost acum 20 de ani si nici sa zicem "lasa, ca e prima data si la anu va fi mai bine".

    Daca nu esti pregatit, nu faci si gata. Nu-ti bati joc de oamenii aia care-ti umplu tie buzunarele.

    Oricum, sunt sigur ca faza cu stocurile a fost facuta la misto. Eu aveam rezervate 4 bucati (din cauza site-ului), iar dupa anularea a 3 bucati, nu am vazut nici o modificare pe site, cum ar ar mai fi disponibil.

  2. #162 SP
    Member claudiutk's Avatar
    E vreo sansa ca un ps3 cech2500 160gb luat de la emag acum sa aiba firmware decodabil? Eu imi cumpar jocuri originale, dar vreau sa doar sa ii fac o fapta buna altcuiva in caz ca e. Imi pot da seama fara sa il desigilez? Voi ati primit vreunul pana acum?

  3. #163 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    Eu imi cumpar jocuri originale, dar vreau sa doar sa ii fac o fapta buna altcuiva in caz ca e. Imi pot da seama fara sa il desigilez?
    Eu sunt curios ce fapta buna faci... Nu ar trebui sa-l incurajezi pe respectivul sa joace si el originale ca si tine?

  4. #164 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Da, mama e virgina si pe mine m-a nascut o vecina.
    Il incurajeaza vanzandu-i cu 900 de lei consola pe care a cumparat-o cu 580.

    Oricum marea majoritate a PS3-urilor vandute la promotie nu vor vedea jocuri originale.
    GG Geohotz, ai crescut durata de viata a blocurilor optice .

  5. #165 SP
    Member claudiutk's Avatar
    E pentru un prieten si, drace, nu e toata lumea asa sinistra cum credeti. Am incercat sa il conving, dar asta e, cu timpul isi da si el seama, eu am avut oficial apoi pirat apoi oficial, cateodata trebuie sa treci prin asta. Si la iphone am avut pirat, dar de un an nu am mai facut jailbreak si ating limita de pagini pe homescreen, fara aplicatii free (~160 apps)

  6. #166 SP
    Member theSrN's Avatar
    eMag vrea sa inregistreze la OSIM marca "black friday"
    EMAG vrea s
    .....

  7. #167 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Cat despre ce am intrebat inainte, am primit cech3000, in rest a fost ok

  8. #168 SP
    Member party_man's Avatar
    pe cel.ro e miercurea portocalie...

  9. #169 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Io nici azi nu am fost sunat de comanda mea de la emag , desi spuneau ca pana marti asa va fi...Asa ca am sunat la emag si au spus ca inca se proceseaza comandaSucks

  10. #170 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Fratilor, care e faza ??

    Mie personal imi da de inteles ca a fost livrat un terminal pe 28, pe care, probabil, l-a luat altcineva si acum trebuie livrat altul, pentru mine...

    Ce sa inteleg ?
    Attached Images Attached Images emag.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 15-07-2011, 11:52
  2. Replies: 0 Last Post: 18-06-2011, 16:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts