Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 40 FirstFirst ... 30 38 39 40
Results 781 to 798 of 798

Thread: ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship

  1. #781 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Vai de capul nostru lol ! Am facut maine rezervare la Davvero pentru 14 persoane , au zis ca ne aranjeaza o masa mare pentru toti.Dj Mo nimeni nu a zis ca e vina ta.Istrategie chiar a zis ca nu mai organizeaza si intalnirea , iar tu am vazut ca erai ocupar , de asta am luat eu initiativa.

  2. #782 SP
    Admin MonkY's Avatar
    OK, pe ce nume este rezervarea ?
    Pentru cine vrea sa afle adresa, aici: Davvero - Contact

  3. #783 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Barbu Andrei , adica moi ! Eu as propune sa ne intalnim maine in jurul orei 16:30 la Unirii in fata la McDonald's ! Cred ca ar fii mai usor pentru toata lumea ca sa nu stea fiecare sa gaseasca restaurantul !

  4. #784 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Barbu Andrei , adica moi ! Eu as propune sa ne intalnim maine in jurul orei 16:30 la Unirii in fata la McDonald's ! Cred ca ar fii mai usor pentru toata lumea ca sa nu stea fiecare sa gaseasca restaurantul !
    Man multi de aici vin cu masina.Eu ma intalnesc cu renegade si mergem acolo.

  5. #785 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Si eu vin tot cu consol3 ca stam la o statie unul de altul.

  6. #786 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Eu o sa vin cu 34 din Dristor direct acolo,cred ca stiu unde se afla,daca nu,intreb.
    Ne vedem maine.
    Over and out.

  7. #787 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Ok , deci nu ne vedem.Bafta guys !

  8. #788 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Voi stabiliti intalnirile in topicul de Killzone 2 Championship ?
    Offf
    I hate you guys

  9. #789 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Am zis sa nu mai facem inca un thread special sau sa il mai imbibam si pe cel de intalniri ! Oricum ne pare rau ca nu ai venit !

  10. #790 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Data viitoare , oricum era intalnirea voastra - eu n-am legatura cu Killzone 2 (din pacate)

  11. #791 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by webpredator View Post
    Data viitoare , oricum era intalnirea voastra - eu n-am legatura cu Killzone 2 (din pacate)
    Da da... n-ai legatura cu Killzone 2, doar tu ai vandut jocul la 99% de-aici
    Poze de la intalnire puteti gasi aici: http://www.consolegames.ro/forum/f60...tml#post137463 . Si gata, s-a mai terminat un concurs. Phew... Multumim tuturor participantilor. Celor care nu si-au primit premiile sa-l contacteze pe istrategie. O zi buna !

  12. #792 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    woooo arata bestial posterele!!! thanks guys!!! it has our names on it!! the killer team

  13. #793 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    O parte din premii,restul poate pune Monky daca are.
    Scuzati calitatea proasta de ifone la lumina de bec...
    Attached Images Attached Images img_0769.jpg

  14. #794 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Eu am ceva premiu?
    Sau l-am pierdut daca nu am fost sa-l ridic?

  15. #795 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Eu am ceva premiu?
    Sau l-am pierdut daca nu am fost sa-l ridic?
    Vorbeste cu Renegade.El a luat toate premiile pentru echipa ta.

  16. #796 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Imi cer scuze, in valtoarea evenimentelor am uitat sa multumesc lui Dj Mo si GreyhounD pentru postere si ajutorul acordat. Multumiri lui istrategie pentru organizare si DJ_Andrei pentru locatie. Si nu in ultimul rand, participantilor. Sper ca in noul an de CG sa putem organiza ceva mult mai mare si cu premii mai tari. Respect !

    Later Edit: Ah, si am primit ceva jocuri pentru CG... le voi scoate la licitatie pentru hosting. Cine este "vinovatul" sa iasa in fata... Sa vina aici ca sa-i putem multumi pentru ajutor

  17. #797 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Later Edit: Ah, si am primit ceva jocuri pentru CG... le voi scoate la licitatie pentru hosting. Cine este "vinovatul" sa iasa in fata... Sa vina aici ca sa-i putem multumi pentru ajutor
    Sa stiti ca nu le scot la licitatie daca nu va asumati creditul. Mai ales ca punctele se vor duce la voi, nu la mine... So, cine mi-a inmanat Timeshift X360, Arcade Compilation Disk X360, Lost Odyssey X360, Condemned 2 X360 si Marvel Ultimate Alliance X360... sa iasa in fata

  18. #798 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    consol3 si k1du domnu. Ei au donat jocurile

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 40 FirstFirst ... 30 38 39 40

Similar Threads

  1. ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3 By Spike in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4381 Last Post: 16-01-2014, 14:47
  2. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  3. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts