Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 74 of 74

Thread: PlayStation 4: Anunt, lansare sau doar o amanare?

  1. #61 SP
    Member AngeReveur's Avatar

  2. #62 SP
    Member dilibau666's Avatar
    la deep down zice va videoclipul este privat....RIDICOL!

  3. #63 SP
    Member paulone's Avatar
    OK, deci pana la urma va reda joacele la 1080p/60fps? ca asta ma doare, restul e can-can

  4. #64 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    OK, deci pana la urma va reda joacele la 1080p/60fps? ca asta ma doare, restul e can-can
    Ei nu au aratat consola (pentru ca inca nu e), au aratat gameplay de pe un high end PC, si crezi ca ar vorbi cineva despre 1080P la 60FPS? Hehe... vise. Poate la E3 sa raspunda cineva la intrebarea asta.

    Teoretic, la ce hardware are, ar trebui sa se poata. Practic, Dzeu stie...

  5. #65 SP
    Member paulone's Avatar
    mie tare mi-e teama ca gigantul Samsung dupa ce a maturat pe jos cu competitia sa nu vina cu vreo surpriza si in domeniul gamingului de consola...mai ales daca Sony va da rateuri cu PS4(eu sper ca nu)
    sunt curios de replica XBOX....

  6. #66 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Samsung... console? Doamne Fereste! Daca ar face asta, ar trebui sa-mi iau cate o noua consola la fiecare 5-6 luni

  7. #67 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Nu, nu. Va trebui sa iti iei una low end, una midrange si o consola flagship . Anual desigur. Si atunci ar face PC-uri de fapt.

  8. #68 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Samsung... console? Doamne Fereste! Daca ar face asta, ar trebui sa-mi iau cate o noua consola la fiecare 5-6 luni
    ar putea invata din rateurile sony si microsoft....
    oricum in domeniul smartphone si TV nu cred ca avem ce le reprosa, acum pe bune...

  9. #69 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu nu stiu cu cine a maturat Samsung pe jos.

    La telefoane au 30 de modele si in State tot nu sunt primii (cea mai mare piata), la TV-uri LG o duce mai bine, la laptopuri au 2-3 modele care se vand, dar nimic in comparatie cu competitia. Vand mult ca au multe modele, dar nu au un flagship care sa fie numarul 1. La telefoane Galaxy S2 si S3 nu au fost cele mai vandute telefoane din perioada lor. Deci repet, cu cine a maturat Samsung pe jos?

    Vorba lui Monky, ai schimba consolele la cateva luni. Sau ar scoate 5 variante de console, fiecare cu alta rezolutie si alte specificatii tehnice. Super nu?

  10. #70 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sa nu uitam cel mai important lucru: daca la hardware se mai pricep cat de cat, la software sunt... dezastru! Iar experienta lor in gaming este cam... zero! Nu zic nu, ar putea incerca o "consola" de dragul diversitatii. Insa, nu cred ca ar face asta decat daca Apple ar lansa o consola. Nu de alta, dar sa aiba si ei ce sa copieze

  11. #71 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Eu nu stiu cu cine a maturat Samsung pe jos.

    La telefoane au 30 de modele si in State tot nu sunt primii (cea mai mare piata), la TV-uri LG o duce mai bine, la laptopuri au 2-3 modele care se vand, dar nimic in comparatie cu competitia. Vand mult ca au multe modele, dar nu au un flagship care sa fie numarul 1. La telefoane Galaxy S2 si S3 nu au fost cele mai vandute telefoane din perioada lor. Deci repet, cu cine a maturat Samsung pe jos?

    Vorba lui Monky, ai schimba consolele la cateva luni. Sau ar scoate 5 variante de console, fiecare cu alta rezolutie si alte specificatii tehnice. Super nu?
    nu e locul sa discutam asta, suntem pe un topic de PS4 totusi daca faptul ca au sters pe jos cu Nokia si Sony(la tv-uri) nu iti spune nimic, atunci n-am ce sa mai spun, vb.de LG? doamne fereste cred ca firma mai ratata ca aia NU exista pe Terra, 2 produse am avut si amandoua au dat chix

  12. #72 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai spuneam ca nu ar fi ei cei mai capabili sa faca o consola reusita, ca multe reusite nu au. De LG nu am spus ca sunt buni, doar ca vand mai multe TV-uri. Samsung vinde mult ca are multe modele, probabil asta ar face si cu consolele, zeci de modele, si ar reusi sa vanda binisor. Plus ca sunt multi fani anti-Apple care se asociaza mereu cu Samsung. Cred ca din cauza telefoanelor. Si atunci i-ar incuraja sa cumpere doar de dragul de a cumpara. Cunosc exemple si deaia zic.

    Sa revina aia mai vechi in jocul consolelor, nu altii noi.

  13. #73 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Sa revina aia mai vechi in jocul consolelor, nu altii noi.
    corect, da e greu acum sa-i "bati" pe sony si microsoft...
    tre sa vii cu ceva WOW si la un pret decent ceea ce nu vad momentan cine ar putea...sega, nintendo...poate..

  14. #74 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    "La fotbal si politica se pricepe toata lumea."
    Mai nou toata lumea se pricepe la conceput masini si console...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. Replies: 2 Last Post: 24-10-2008, 10:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts