Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 121 to 124 of 124

Thread: Xbox 360 a murit. Traiasca Xbox One!

  1. #121 SP
    Member Snake's Avatar
    @AkF: niciunul dintre noi nu este nici Mama Omida si nici nu poate vedea in viitor asa cum iti doresti tu. Prin urmare discutam de ceva real si nu despre 'ce va fi'. Iar realitatea de acum e trista! In viitor poate ne vom schimba parerea, dar in momentul acesta parerea generala este ca Xbox One = Fail si PS4 > Xbox One. Cel putin eu unul desi am Xbox 360 si PS3, la urmatoarea generatie nu voi cumpara decat PS4. Xbox One doar daca va fi la un pret incredibil, lucru aproape imposibil de realizat de Microsoft.

  2. #122 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Pe mine ma seaca faza ca tre sa te "controleze" la 24h. Si daca nu mi-am platit netu inseamna ca dupa 24h o sa am un mesaj gen "u hahe to connect to internet so you can start your game" wtf.

    Practic tot conceptul asta al lor te face sa simti ca nu detii nimic, nici jocuri, nici putere de procesare (fara net, fara cloud), esti vegheat de big brother and so on. Trist !

  3. #123 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    teoretic este evolutia naturala de la produse la servicii, iar pe masura ce trece timpul vei observa asta din ce in ce mai des in jurul tau.

  4. #124 SP
    AkF
    Member AkF's Avatar
    Quote Originally Posted by Snake View Post
    @AkF: niciunul dintre noi nu este nici Mama Omida si nici nu poate vedea in viitor asa cum iti doresti tu. Prin urmare discutam de ceva real si nu despre 'ce va fi'. Iar realitatea de acum e trista! In viitor poate ne vom schimba parerea, dar in momentul acesta parerea generala este ca Xbox One = Fail si PS4 > Xbox One. Cel putin eu unul desi am Xbox 360 si PS3, la urmatoarea generatie nu voi cumpara decat PS4. Xbox One doar daca va fi la un pret incredibil, lucru aproape imposibil de realizat de Microsoft.
    Avand in vedere ca ai user name-ul Snake, nu ma surprinde deloc reactia ta. Asa e , eu imi doresc farfurii zburatoare avand in vedere ca oamenii ti-au spus ca vei vedea mai multe la E3. Intr-adevar, eu am prevazut foarte departe in viitor. peste doua saptamani .
    Si apropo , nu ma iau dupa "parerea generala" la care multi pun botul, pot sa iau o decizie pentru mine. La urma urmei nu X sau Y decide unde investesc cateva 100e. Sau poftim, tine-te dupa parerea generala.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7

Similar Threads

  1. Vaio a murit! Traiasca Vaio Z! By MonkY in forum Tech News
    Replies: 4 Last Post: 26-02-2015, 14:18
  2. Replies: 74 Last Post: 09-02-2013, 11:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts