Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 35 of 35

Thread: PlayStation 4 va fi lansat oficial in Romania pe 29 Ianuarie 2014

  1. #21 SP
    Member Dante's Avatar
    deci in ce magazin merg pe 29 ianuarie cu banii si plec cu un ps4? sony center? altex? altul?

  2. #22 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Se pare ca anuntul despre lansarea PS4 in Romania a ajuns si pe All Games Beta -> http://image.noelshack.com/fichiers/...-siren-ps4.jpg

    Cool

  3. #23 SP
    Member bungabunga's Avatar
    De curiozitate, o sa faca retailerii romani ceva prin profitshare la lansarea oficiala a consolei? Ca eu unul, daca n-o iau de la unguri pana atunci, n-as suferi sa bag in felul asta niste bani in site.

  4. #24 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Daca vom mai exista pana atunci, vom mai face o incercare.

  5. #25 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    PlayStation 4 va fi lansat oficial in Romania pe 29 Ianuarie 2014

    nu s-ar putea face o lansare in parteneriat cu forumul? noi am face publicitate masiva si am aduce clienti care vor sa-si cumpere consola next-gen? mai ales ca la un prim search pe google suntem pe prima pagina daca nu ma insel si in plus nu sustinem pirateria fata de altii un avantaj considerabil pentu magazine, zic eu. deja ai incercat si acesta idee MonkY si ai fost refuzat? ma gandesc ca poate altex sau emag ar putea fi de acord

  6. #26 SP
    Admin MonkY's Avatar
    AndRewqp: o sa mai incercam in Ianuarie (daca vom mai fi pe-aici). Pana acum la emag (de exemplu) m-au plimbat de la un director la altul... pana am ajuns la cineva care mi-a explicat ca nu sunt bani de publicitate online. E bine ca exista bani pt. publicitate la tv & co...

  7. #27 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    La noi, din pacate, inca se mai practica faza cu "lasa ba...ca ne facem noi publicitate...ce avem noi nevoie de altii".

  8. #28 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    La noi, din pacate, inca se mai practica faza cu "lasa ba...ca ne facem noi publicitate...ce avem noi nevoie de altii".
    Pai no offense dar cam toata lumea a auzit de emag (eu nu cumpar de la ei) asa ca de castigat ar avea CG.ro pentru publicitate nu emag

  9. #29 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Digging up the grave!

    3 saptamani si 2 zile pentru cei interesati care au uitat

  10. #30 SP
    Member Dante's Avatar
    eu ma tem ca nu vor fi stocuri destule pe 29. sunt tentat sa dau ceva in plus si sa iau unul din cele deja disponibile pe diverse site-uri, unele venind si cu controller suplimentar si joc/jocuri

  11. #31 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Eu unul nu imi iau nimic pana nu vad un bundle serios sau cu ceva care sa ma intereseze... Aproape 2 luni de la lansare si nu prea ai ce juca

  12. #32 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by HollowMan View Post
    Eu unul nu imi iau nimic pana nu vad un bundle serios sau cu ceva care sa ma intereseze... Aproape 2 luni de la lansare si nu prea ai ce juca
    Quote Originally Posted by HollowMan View Post
    O SA AVEM FULL SUPORT PSN pe 29 IANUARIE 2014? Daca da atunci o sa o cumpar!
    M-a amuzat un pic cum te-ai razgandit, dar te inteleg, toata lumea cred ca a sperat sa vada cum apar jocurile dupa lansare...

    Si pe mine tot ceva cu un joc bundle m-ar tenta, KZ4 ar fi ideal, dar si Driveclub ar merge Acum depinde si de pret, ca daca baga la bundle un pret identic cu jocul+consola separat...

    Ca asa au facut si cu bundle-ul cu PS Vita, ba chiar mai rau:
    http://www.consolegames.ro/forum/f7-...m/#post1074403

  13. #33 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Deci avem suport full acum ?

  14. #34 SP
    Member colossus's Avatar
    Deocamdata nu; Bine ca "avem" consola.

  15. #35 SP
    Member HollowMan's Avatar
    NU avem iar pe facebook au spus ca vor anunta la o data ulterioara... aka nu o sa avem prea curand

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 98 Last Post: 28-09-2013, 17:12
  2. Sony a lansat tableta Xperia S in Romania By FallouT in forum Tech News
    Replies: 5 Last Post: 14-09-2012, 10:07
  3. Replies: 29 Last Post: 01-04-2011, 21:20
  4. Oficial FragFX v2 in Romania. Ati cumpara? By BoDoPSX in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 76 Last Post: 11-09-2009, 16:02
  5. Tom Clancy's H.A.W.X. - Lansat oficial in Romania By Dj Mo in forum Stories & Other News
    Replies: 17 Last Post: 24-03-2009, 14:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts