Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2 10 11 12
Results 221 to 223 of 223

Thread: Decizie grea pentru anul care vine

  1. #221 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cateva mici update-uri pentru cei care sperau ca se va duce in jos ConsoleGames.ro dupa nebunia cu Bazar-ul:
    • Am trecut de 52% din suma necesara intr-un timp record. Semn ca sunt oameni care inteleg situatia si chiar doresc sa ajute. Culmea, am trecut de 52% desi nu avem decat 84 de membri Premium! Nici nu vreau sa ma gandesc ce s-ar fi intamplat daca macar 10% din consolisti ar fi fost la fel de saritori. Probabil ca am fi avut bani sa platim editori, sa dam premii saptamanal, sa organizam niste concursuri cu premii substantiale...
    • Consolegames.ro a urcat 56 de pozitii in Clasamentul General pe trafic.ro. Dovada clara ca numarul vizitelor nu a scazut, ci din contra...
    • Au disparut miile de UP-uri saptamanale de pe Bazar, UP-uri care ajunsesera sa promoveze useri cu multe posturi dar care in viata lor nu au postat pe CG decat "Vand Jocul X" urmat de sute de UP-uri. Moderatorii sunt in sfarsit si ei mai linistiti!
    • Ne apropiem de 1.000.000 de posturi pe CG si 25.000 de useri inregistrati. Din pacate, numarul userilor neinregistrati ramane extrem de mare (de obicei numarul vizitatorilor neinregistrati depaseste de 10x numarul celor inregistrati) - asta si pentru ca la noi userii neinregistrati nu au restrictii la vizualizare (poate ar trebui sa modificam acest lucru).
    • Numarul de download-uri la attachment-uri a ajuns la 44.579.784. Cu o medie de 567,9KB per attachment, asta inseamna aproximativ 20 TerraBytes transferati doar pt. attachment-uri. Nu mai vorbim de pagini si extra content.

  2. #222 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pe ultima suta de metri, cu ajutorul lui rodarkone si Donely am reusit nu doar sa ajungem la 100%, ba chiar sa depasim (105% - e bine pt. anul viitor)! Multumim tuturor celor care au ajutat... si ramane sa vedem cum vom proceda cu aria de Bazar de acum inainte!

    Respect!

  3. #223 SP
    Admin MonkY's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2 10 11 12

Similar Threads

  1. Inca o consola vine anul acesta: Neo Geo X By MonkY in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 02-11-2012, 18:47
  2. Anul 2011 pentru PS3 va fi... By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 16 Last Post: 24-10-2010, 11:03
  3. Anul 2008 pentru consolisti By HeinekeN_ in forum Console Club
    Replies: 18 Last Post: 18-01-2009, 22:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts