Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 47 of 47

Thread: TOP 10 Jocuri PS3, Xbox360, Wii si PC

  1. #41 SP
    Banned inFamous's Avatar
    Sunt o multime de jocuri care sunt mai bune decat Gta 4 si nici alea nu au fost cumparate.

  2. #42 SP
    Banned underwaterquake's Avatar
    Quote Originally Posted by inFamous View Post
    Sunt o multime de jocuri care sunt mai bune decat Gta 4 si nici alea nu au fost cumparate.
    Seria Call of Duty 4/5 mai respira putin si pe PC, din cauza multiplayerului bine pus la punct, e destul de multa lume care are jocul original si joaca multiplayer. UT 3 din pacate nu sta asa bine pe PC. Vanzari destul de modeste. Au mai facut un leut din licentierea motorului grafic pentru alte joculete. Din pacate insa in afara de UT3, Bioshock si Gears 2 sunt putine jocuri pe motor de Unreal 3 care sa arate asa cum ar trebui sa arate un joc pe motor de UT3. Trebuie sa recunoastem scalabilitatea foarte buna a motorului Unreal 3. Arata foarte bine si se misca impecabil si pe hardware mainstream. Nu inteleg insa de ce au vandut asa putine copii de UT3 pe PC. Seria Unreal era destul de apreciata de pc-isti.

  3. #43 SP
    Banned inFamous's Avatar
    Eu nu vad in topul ala facut in primul post de catre MonKy jocuri ca Crysis,Dead Space,UT3,COD4,COD5,Bioshock

  4. #44 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Atentie - nu transformati acest thread intr'un

    CONSOLE vs PC .. sau Consola X vs Consola Y

    Este un thread INFORMATIV - bazat pe DATE REALE - puteti discuta pe marginea datelor puse la dispozitie

    Va multumesc.

  5. #45 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by inFamous View Post
    Eu nu vad in topul ala facut in primul post de catre MonKy jocuri ca...
    In primul rand daca citeai mai atent topul nu e facut de MonkY. E facut pe baza datelor culese din diferite surse. In al doilea rand CoD4 si CoD5 sunt in top, dar lenea e mare.

    Quote Originally Posted by inFamous View Post
    Crysis
    Nici nu avea cum. In primul rand pirateria si in al doilea rand abia a vandut un milion de copii (si de atunci nu mai avea cum sa vanda mai mult).

    Quote Originally Posted by inFamous View Post
    Dead Space
    http://www.consolegames.ro/forum/f7-...ion-de-bucati/


    Quote Originally Posted by inFamous View Post
    UT3
    In March 2008, Midway announced that UT3 had sold over a million copies worldwide. - In March 2008, Midway announced that UT3 had sold over a million copies worldwide.[11]

    Quote Originally Posted by inFamous View Post
    COD4,COD5
    Call of Duty Modern Warfare - 7.33 milioane
    Call of Duty WaW - 5.45 milioane
    Quote Originally Posted by inFamous View Post
    Bioshock

    Coming off the big commercial success (2.2 million units sold)

  6. #46 SP
    Member colossus's Avatar
    mi se paer corect

  7. #47 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Pe PC din pacate e vina pirateriei in primul rand, cine vrea sa ia un joc original, strange bani si il ia, dar sa fim sincer pentru multi dintre noi e mult mai simplu doar sa asteptam sa apara, caci pirateria e mare, asta e problema. Eu unul prefer sa strang chiar si moneda cu moneda numai sa stiu ca jocul pe care eu mi-l doresc e original si in acelasi timp sa stiu ca nu insult timpul de munca al producatorului.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Top 10 Jocuri pentru Wii By GreyhounD in forum Nintendo Wii
    Replies: 11 Last Post: 18-07-2011, 15:16

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts