Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 50

Thread: La multi ani consolisti! La multi ani CG!

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    La multi ani consolisti! La multi ani CG!

    Contrar asteptarilor, coltul nostru de joaca a reusit sa atinga frumoasa varsta de 6 ani. Cu bune si cu rele, cu suisuri si coborasuri, nu pot decat sa ma bucur ca am reusit sa rezistam pe metereze. Eu cred ca am reusit sa realizam un mic colt de rai, si trebuie sa recunosc ca ma mandresc cu faptul ca avem unul din cele mai curate si mai serioase forumuri de pe web. Desigur, nimic din tot ceea ce inseamna ConsoleGames.ro nu ar exista fara voi, prin urmare va multumesc cu respect.

    Nu am nici cea mai mica idee ce va urma... sau cat vom mai rezista. Insa atat timp cat vom fi aici, voi incerca (asa cum am facut-o si pana acum), alaturi de echipa CG, sa dam tot ce avem mai bun din noi. Acestea fiind spuse, si fara prea mult blah blah, va prezint "lucrarea mea de arta" la care am muncit ore bune. Sper sa va placa, mai ales ca am incercat ceva funny (mii de scuze celor pe care i-am sarit, dar doar atatea caractere din jocuri am avut la dispozitie - btw am folosit imaginile urcate de voi pe threadul http://www.consolegames.ro/forum/f60...ontrollerului/)!

    La multi ani CG! La multi ani consolisti!
    Attached Images Attached Images la_multi_ani_consolegames_6ani_1280x720.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si bineinteles, aveti si varianta in rezolutie mai mare (1920 x 1080). Enjoy!

    P.S. Va astept pe pagina de Facebook, daca vreti sa va "tag-uiti"
    Attached Images Attached Images la_multi_ani_consolegames_6ani_1920x1080.jpg

  3. #3 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    LAAAAAAAAAA MUUUUUULTIAAAAAAAAANI!

    CE CAP AM!
    Attached Images Attached Images b3.gif

  4. #4 SP
    Banned Templier's Avatar

  5. #5 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    La multi ani, deja sunt 6 ani cat de repede au trecut, cu bune si cu rele, dar CG.ro face parte din viata mea si voi fi un membru al acestui forum multi ani de acum incolo si sper sa imbatranim impreuna .

    PSL: ce misto e poza, thanks MonkY !

  6. #6 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Multi inainte! Parca ieri apareau primele posturi pe ConsoleGames... 6 ani plini cu amintiri placute!

  7. #7 SP
    Member chesterb's Avatar
    La mulţi ani!
    Respect pentru răbdarea de a pune capul fiecăruia în poză.

  8. #8 SP
    Designer crisstine's Avatar
    La multi ani !!!

  9. #9 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    La muuulti ani CG!

  10. #10 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    La multi ani Console Games, cea mai tare comunitate de consolisti romaneasca (bine au mai aparut si alte natii de aici dar ii primim cu bratele deschise)!!!
    Apropo, in curand (Join Date 19-08-2008 - Current Activity Viewing Thread La multi ani consolisti! La multi ani CG!) fac si eu 6 ani!

  11. #11 SP
    Member Hitman's Avatar
    La multi ani !

  12. #12 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    8 ani copile?! Poate 6

    La multi ani CG
    Acum ca au trecut 6 anisori, majoritatea plecati la scoala in clasa 1. Eu mai am de stat la gradinita da' ma fac eu mare si ne vedem la scoala. Poate ne vedem tot in formula asta si pe la 18 ani de CG Daca altii pot, noi nu suntem mai prosti, nu?

  13. #13 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu mai avem mult si o sa avem membrii mai tineri decat forumul. Sa traim noi mult si bine, sanatate la HDD-urile de pe server!

  14. #14 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cred ca inainte de toate, trebuie sa-ti multumim noi TIE, care ai rezistat eroic 6 ani, cu bune si cu rele, pe proiectul tau de suflet.

    Sunt aici din primele zile si, impreuna cu Facebook-ul, sunt singurele site-uri pe care le accesez zilnic, oriunde as fi.

    Multumim MonkY, La Multi Ani CG !

  15. #15 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    La multi ani ConsoleGames! La multi ani consolisti!
    Attached Images Attached Images console_games_cake.jpg

  16. #16 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Eu si Momo suntem "ready to go", cred ca tocmai ne pregateam de "strike mission".

    La multi ani!!

  17. #17 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    La multi ani CG!!!

  18. #18 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    La mulţi ani! !!
    Respect adminu-lui si moderatorilor si nu in ultimul rand celor care sunt support CG.

  19. #19 SP
    Junior Member cosmina's Avatar
    La multi aniiiii CG !!!

  20. #20 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    La multi ani CG!! wow, cate chestii s-au intamplat in toti acesti 6 ani. la cat mai multi si la cat mai multe lucruri bune

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. La multi ani CG! By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 46 Last Post: 11-08-2013, 13:45
  2. La multi ani !! By Bobby in forum Offtopic
    Replies: 36 Last Post: 26-09-2008, 16:16

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts