Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 25

Thread: Gamescom 2014 - Ghici ciuperca ce-i?

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Gamescom 2014 - Ghici ciuperca ce-i?

    Caldure mare mon cher - cred ca ma pot ascunde in spatele acestui motiv pentru ca voi fi cu siguranta rautacios la adresa la cele 2 conferinte de azi din cadrul Gamescom 2014 (Microsoft si Sony). Si pentru ca la astfel de ocazii ar trebui facut ceva special, m-am gandit sa scriu articolul acesta complet diferit. Mai exact, ceva fara cap si fara coada... fara intro (ah damn, asta deja e intro) si fara concluzii. Prin urmare, voi randomiza cateva dintre impresiile personale, voi face un amalgam cu reactiile consolistilor de azi, mai aruncam un melanj de trailere si anunturi si vedem ce iese. De ce haos? Well, pentru ca mie cuvantul "haos" mi s-a parut cel mai potrivit pt. ce am vazut azi. So, let's begin...

    Kojima - Guttuten Tag - Conferinta Sony
    Kojima cred ca a fumat ceva daca a inceput sa prezinte ca super features-uri pentru un joc cu adevarat next-gen, chestii gen "uite ce stealth pot fi cu o cutie de carton in cap". E atat de next-gen, incat daca ai desenat un soldat pe cutie, inamicii vor veni sa te salute. Sau vor incepe sa saliveze in caz ca desenezi o gagica... S-a terminat la fel de "haios" cand am aflat ca poti sa te ascunzi punandu-ti direct punga de la PS4 in cap. Wow! Uitati-va si minunati-va si voi.



    Halo Collection - Meniul cu de toate (fasole si ciolan nemtesc incluse, desigur) - Conferinta Microsoft
    O sa radeti, dar pe mine ma atrage la nebunie colectia asta. Mai ales ca ai oricand la dispozitie optiunea de a juca in modul classic (as it was many years ago) si modul enhanced (new next-gen 60fps graphics). Nu doar ca avem 4 jocuri in 1, dar avem inside si acces la Beta-ul pentru Halo 5. Ba mai mult, cei de la 343 au reusit sa integreze si Halo Nightfall (serialul) inside. Sper doar sa nu ma trezesc cu mesaje gen "Nu poti viziona episodul urmator pana nu faci cutare achievement in Halo 2".

    Bloodborne - ZOMFG, i can feel you breathing behind me... - Conferinta Sony
    Pfoai, ce atmosfera! Ce muzica... Ce nebunie! E pacat ca multe din miscarile personajelor par a fi "copy-paste" din Dark Souls, dar inca mai sper ca pana la data lansarii cineva mai arunca o privire peste mecanica de miscare. Oricum, chiar si asa se apropie de nota 10, fiind unul din cele mai interesante gameplay-uri ale show-ului. Must have for me! Aveti si trailer mai jos.



    Rise of the Tomb Raider - Bomba Zilei - fanii isi taie venele - Conferinta Microsoft
    Asta a fost cu adevarat o stire demna de CanCan, Libertatea, Adevarul si Antena 3 la un loc. Sau cum ar zice unii "soc si groaza in noaptea mintii". Vaaaaai, cum au inceput sa cada fanii Sony de la balcoane, cum au inceput sa ia foc retelele de socializare, cum s-au umplut frigiderele de carne... CUM?!? e posibil oare asa ceva, sa-si permita Microsoft sa detina o exclusivitate precum Tomb Raider? Aproape ca nu mai puteam urmari conferinta de urletele de prin cartier... Ba chiar am avut useri care au parasit CG-ul de atata stress. Cum ar putea ei vreodata sa-si cumpere un Xbox One? Ce marsavie e asta? Well, pe scurt, se cheama marketing move! And it's a good one (for Microsoft, of course).

    Indies, there are indies everywhere - Conferinta Sony
    Mai oameni buni, eu inteleg ideea de indie. O inteleg si o apreciez. Dar cand vrei sa-ti promovezi o consola "next-gen", nu plictisi targetul tau de gamer (hardcore) cu indies peste indies. Nu de alta, dar daca pune mana pe un smartphone sau o tableta, gaseste de mii de ori mai multe indies, mai ieftine si mai bun. Nu faci asta in jumatate de conferinta (bine, exagerez si eu, dar atat de mult m-au plictisit mini game-urile astea). Si ca sa nu fiu complet rautacios, mi-a placut Alienation, pentru care si pun un trailer mai jos:



    Wild - nu stiu cine esti, dar te voi prinde si te voi ucide! - Conferinta Sony
    De la creatorii lui Rayman, vine un nou IP, denumit Wild, al carui trailer daca n-ar fi atat de fara sens, ar fi fost chiar tare. N-am inteles nimic de acolo (daca e un joc de hunting, de aventura, daca e sims 5... dar poate tocmai asta si trebuia. Sa starneasca interesul. And it did. Urmariti trailerul de mai jos si povestiti-mi si mie despre ce este vorba. Senc iu!



    Hellblade: gameplay n-aveti? Macar 50grame, va rog! - Conferinta Sony
    Trailerul acestui nou IP incepe cu urmatoarea fraza: "And if you stare into the abyss, the abyss will stare back at you". Pai cam atat am vazut si eu din jocul asta: abisul! Incep sa nu mai suport trailerele de jocuri care nu prezinta nici macar o secunda de gameplay. Da, e frumos sa stii ca e "ceva cu sabii" (si scrie ceva pe sabie, nu asa, oricum), ca e cu o gagica tare, ca e de la cei care au facut Heavenly Sword, Enslaved si DmC... dar parca e si mai frumos cand vezi si tu ca se misca o pulpa in real-time (buei, am zis pulpa, da?!?).



    Reincalzirea ciorbei - Conferinta Sony & Microsoft
    Pai da, trebuia si asta. Same E3 games, dar prezentate in Germania. Destiny, Far Cry 4, Forza Horizon 2, Driveclub, Evolve, Fable Legends, Shadow of Mordor... you know the drill. Nici nu mai pun trailere, ca stiti bine despre ce este vorba. Oricum, a fost distractiv la Destiny, cand au spus ca a devenit "cel mai preordered joc din istore". Normal, daca toti si-au facut cate 10 preordere pentru beta keys... preordere pe care le vor anula. Dar, e bine sa detii titlul asta, macar asa, de ochii lumii.

    Quantum Break gameplay: asa da! - Conferinta Microsoft
    Da nene! Asa da! In sfarsit vad si eu ceva real... gameplay, o idee despre cum va fi jocul, cum se misca totul, cum e implementata ideea aceea cu time freeze-ul. Are niste idei geniale (la un moment dat ai impresia ca te joci intr-un Photo Mode din inFamous or something) si de-abia astept sa pun mana pe el. E must have for me.



    New stuff to meh for - Conferinta Sony & Microsoft
    Au mai fost ceva chestii noi, insa nu m-au impresionat suficient incat sa le iau in vizor. P.T., Tearaway pt. PS4, Until Dawn, Hollowpoint, Volume, The Vanishing of Ethan Carter, Snow si Screamride. Poate Rime sa fie ceva mai interesant (mi s-a parut o clona de Zelda in toata regula). Ah, si DayZ vine pe PlayStation!

    Cool bundles! Kudos for that! - Conferinta Microsoft
    Aici am vazut ceva frumos. Mai exact, 3 noi bundles de la Microsoft pentru Xbox One. Avem un nou bundle de Xbox One cu HDD de 1TB, un skin special si Call of Duty: Advanced Warfare inclus (precum si un controller cu skin custom). Si mai avem un bundle Xbox One White cu jocul Sunset Overdrive (inclus). Ultimul bundle este un Xbox One clasic (negru) cu Fifa 15. Prima va fi 500$ si a doua 400$. Desigur, pentru ca noi suntem europeni (si de fiecare data cand spuneau cuvantul "europeni" la conferinte, puneau accentul de parca ar trebui specificat ca noi avem 3 maini si 4 ochi), vom plati pretul aferent, adica 500€ respectiv 400€. Sublim!

    Share, share is everywhere... - Conferinta Sony
    Sony Computer Entertainment CEO (Jim Ryan) ne-a prezentat azi un nou serviciu ce va fi disponibil pe PS4 via firmware update 2.0. Acesta se va numi SharePlay si se va putea realiza intre 2 players care au PlayStation Plus. Practic vei putea sa dai "share" jocului tau (orice joc) cuiva care nu detine acel joc. Sony numeste treaba asta "virtual couch"... dar eu sunt curios in ce conditii se va realiza, cum se va putea face acest lucru si ce limitari vor fi. Cu siguranta vom afla mai multe in viitorul apropiat.

    Xbox One devine "multimedia machine" - Conferinta Microsoft
    Urmatorul update pentru Xbox One va aduce unele din mult asteptatele functii multimedia. In primul rand, va exista o noua aplicatie cu functii de media player, care va permite inclusiv rularea via USB stick sau retea. Pe langa audio, vor fi suportate formate gen mpeg2 ts, gif-uri animate sau mkv. Alte functii vor fi legate de TV. De exp. veti putea sa va uitati la TV din standby mode sau veti putea face streaming pe orice device (smartphone sau tablet) via SmartGlass.

    10 mirrion trups & PSTV - Conferinta Sony
    Cu aceasta ocazie am aflat ca Sony a vandut nici mai mult nici mai putin de 10 milioane de console PlayStation 4. Le urez la cat mai multe (estimez ca pana la sfarsitul anului vor depasi 15 milioane)! Daca acest lucru nu va intereseaza, inseamna ca faceti parte dintre cei care asteptau lansarea PlayStation TV in Europa. Well, aceasta va avea loc pe 14 Septembrie, si veti putea achizitiona un PS Vita TV la pretul de 99EUR. Veti avea inclus in pret si 3 jocuri digitale (OlliOlli, Velocity Ultra si Worms Revolution Extreme). Vesti bune, nu?



    Cuvinte de final
    Desi am spus ca nu voi trage ceva concluzii, probabil sperati sa-l vedeti pe nebunul de MonkY cum loveste ba in Sony, ba in Microsoft. Well, not gonna happen. Am vazut azi toate tipurile de reactii posibile si imposibile (inclusiv de la persoane la care nu ma asteptam), si sincer m-au obosit. Eu asteptam Gamescom-ul pentru a ma delecta, dar azi multi au transformat ziua de azi intr-o mare nebunie. Eu cred ca au fost plusuri si minusuri de ambele parti, chiar daca vad ca reactia majoritatii a fost "Microsoft just won". Sunt curios care e impresia voastra. Dar sa nu aruncati cu pietre, va rog! Doamne Ajuta!
    Attached Images Attached Images ciuperca.jpg

  2. #2 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Bloodrayne?

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Bloodrayne?
    Eh, v-am zis ca mi-e somn. Uite, pentru asta... ma revansez cu un trailer care n-a fost nici macar la conferinta Sony: The Order: 1886, Official Gamescom 2014 Gameplay Trailer, Tesla Revealed.


  4. #4 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ti-e somn, desi cred ca ai dormit in timpul conferintei, trailerul a fost prezentat live

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hmm, eu nu l-am vazut. Cum nu am prins nici partea cu Morpheus. Din pacate streamingul de la conferinta Sony mai mult a picat la mine decat a mers (si nu eram singurul). O sa incerc sa revad toata conferinta... Dzeu stie ce alta exclusivitate gen Tomb Raider am pierdut.

  6. #6 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Nici eu nu imi amintesc de niciun The Order la conferinta. Sigur a fost la Sony ?

  7. #7 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Mie deocamdata imi place Gamescom. Kojima a fost prea boss prin prostia cutiilor MGS si geniul prezentarii noului Silent Hill. In ceea ce priveste conferintele celor doi "inamici", nu cred ca a fost un "castigator" clar aici. Cum zicea si MonkY, ambele conferinte au avut plusuri si minusuri, dar in final au fost destul de echilibrate. Bloodborne arata extraordinar si este exact ce ar trebui sa fie. La fel si Quantum Break, de partea cealalta. Ma bucur ca Microsoft are o exclusivitate destul de importanta prin Tomb Raider, pentru ca asta inseamna concurenta! E un motiv real de a le cumpara noua consola.
    M-a enervat putin accentul pus pe jocurile indie, mi se pare ca au cam exagerat. Ok, jocurile indie sunt bune, dar come on... Exista limite. Chiar daca nu am vazut gameplay, sunt entuziasmat de Hellblade; chiar sper sa nu dezamageasca, pentru ca Heavenly Sword si Enslaved mi-au placut.
    Nu mi-a pasat de PSTV sau de transformarea Xbox-ului intr-o "media machine", dar virtual couch-ul celor de la Sony mi-a placut; sa vedem acum si restul detaliilor.

  8. #8 SP
    Member nutzule's Avatar
    Conferinta Microsoft, am fost impresionat de urmatoarele titluri:

    - Forza Horizon 2
    - Obi
    - Quantum Break
    - Rise of the Tomb Raider (chiar daca la conferinta a fost prezentat ca o stire)

    Conferinta Sony, impresionat de:

    - Bloodborne
    - Until Dawn
    - P.T
    - The Vanishing of Ethan...
    - Hellblade
    - Day Z
    - Driveclub
    - Tearaway Unfolded
    - Alienation

    In concluzie, viitorul suna bine pe ambele console!

    Ca si parere personala, conferinta Sony a fost mai buna, au venit cu mai multe exclusivitati , mai multe produse destinate gamerului (share play, psnow, project morpheus, etc).
    Imi place "directia" in care merg cei de la Sony - survival horror games, plus ca urmeaza aparitia celor doua: The Evil Within, Resident Evil.
    Un minus ptr Sony, exces de indie games si neglijarea totala PSV.

    Cei de la Microsoft...
    Toata conferinta lor am auzit aceeasi poezie: "XBOX ONE!!!, exclusive on xboxone, EA!!!, XBOXONE, first on xbox, EA, XBOXONE (dupa fiecare "xboxoneee" se uitau iar la spectatori asteptand incurajari), revin... , XBOXONE, first to console, EA, only on XBOXONE!!!"
    Mare abuz si la ei cu indiegames, sau orice natie games sunt.
    Un mare plus cu Quantum Theory si Ryse of the Tomb Raider, si... atat, aaaa ba nu, xboxone vine si intr o editie speciala cod si alta white.

    Cum am mentionat si in thread ul Rise of the Tomb Raider, se ocupa cu dirty tricks, parca doar atat le a ramas.
    MonkY spune ca se numeste "marketing", asa e, sunt renumiti ptr stratagemele lor (transformarea multiplatforms in exclusives. platesc critici, ofera servicii anti sony (gen iti facem o reducere la o consola xbox ptr vechiul tau playstation)).

    O alta observatie, imi place ca ati postat stiri, infos, imediat ce s a incheiat conferinta Microsoft, chiar si din timpul ei, insa la de la Sony... nimic. Dupa multe h a aparut acest thread "ghici ciuperca", la conferinta trecuta parca ai fost mai harnic MonkY.

  9. #9 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mda, am scris ai eu un pomelnic si Tapatalk a avut grija sa nu mai apara, poate e mai bine. Incerc pe scurt, m-a lovit bomba Microsoft, mi-a placut TR, sunt curios care e faza cu acel Share Play de la Sony. Un Gamescom ok dar sunt dezamăgit de ce am văzut pe forum. Poate MonkY nu a vrut sa spuna sau nu mai are loc in frigider, am eu asa ca o sa spun care e problema:
    Domnilor lăsați ipocrizia si nu mai aruncați cu pietre, injurii sau tot felul de mizerii, sunt sigur ca vedeam alt comportament daca TR era o exclusivitate Sony!

    PS bun articol, poate mai faci un interviu

  10. #10 SP
    Member nutzule's Avatar
    vei face share la joc cu un amic, chiar daca el nu l are cumparat, va avea posibilitatea sa l joace cu tine, dar sa nu ne amagim, nu cred ca amicul va avea acces la varianta completa a jocului (poate un nivel, o misiune, o perioada de timp), sau cine stie...

  11. #11 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Nici eu nu imi amintesc de niciun The Order la conferinta. Sigur a fost la Sony ?
    Foarte sigur. Inainte de conferinta, pe la 19:50, au fost prezentate inFamous First Light, The Order 1886, LBP 3 si... parca a mai fost unul, dar nu-mi aduc aminte exact.


  12. #12 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Bloodborne mi se pare.

  13. #13 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Conferinta Microsoft:
    - MasterChief Collection (Pentru seria asta o sa-mi cumpar in viitorul foarte apropiat XBone)
    - Quantum Break (Arata si se misca foarte bine, sunt curios de story dar ma cam feresc de jocurile care au legatura cu seriale)
    - indie stuff (whatever)

    Conferinta Sony:
    - trailere noi pentru cateva jocuri care au mai fost prezentate la E3
    - cateva indie-uri interesante
    - Acel horror "whatshisname" a fost cool, me wants it!

    Acum o mica paranteza cu pareri acide despre comunitatea noastra... In timpul conferintei Microsoft nu am reusit sa intru pe chat fiindca eram la lucru si simplul fapt ca am reusit s-o urmaresc a fost un noroc. La auzirea vestii ca noul Tomb Raider este sub aripa Xbox am ramas impresionant, cred ca Microsoft avea nevoie de cel putin un titlu ca acesta si e o miscare foarte buna. Nu pot sa zic ca ma afecteza in vreun fel, oricum intentionez sa-mi cumpar si cutia lor cel tarziu anul viitor.
    Conferinta Sony am urmarit-o cu voi, pe chat si deja sunt obosit de ce scriu unii dintre voi acolo... Xbox a castigat, RIP Sony.. bla bla bla. Poate ne-am uitat la conferinte diferite atat aici cat si la E3, din punctul meu de vedere au fost cel mult mediocre, absolut nimic special; same old-same old. Acum stiu ca razboinicii tastaturilor nu depun armele nici in cea mai mare furtuna dar cred ca fanboy-ismul vostu atinge noi limite, va comportati ca niste copii care sunt indoctrinati la varste mici cu McDonalds and ****. Judecand dupa poll-ul facut de MonkY, se pare ca varsta medie a comunitatii este destul de mare ca sa nu ne rezumam la copilarii de genul dar se pare ca vechile obiceiuri nu se dezvata niciodata. Culmea e ca cei mai impartiali dintre voi par a fi adevaratii fanboys cu ocazia conferintelor (I'm looking at you, Dant3).

    Daca tot trebuie sa rezum experienta cu noua generatie, treaba sta in felul urmator:
    - am PS4 de la lansare si INCA nu am jucat un joc care sa-mi justifice pe deplin achizitia! (au fost mediocre spre bune dar nimic mai mult)
    - o sa-mi cumpar Xbox One pentru un remaster din epoca apusa (Sad, isn't it?)

    Mai bine ne-am certa care consola a pierdut mai mult, in nici un caz nu putem vorbi de cine castiga. Viitorul in schimb suna bine si abia astept 2015 care se anunta cu surlete si trambite ca fiind cel mai anticipat an gameristic din ultimul timp. Treziti-ma la sfarsitul lui Februarie cand imi ajunge CE Witcher 3 si The Order sau eventual daca Dragon Age 3 atinge standardele impuse de prima parte.

    Toate cele bune!

  14. #14 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by nutzule View Post
    O alta observatie, imi place ca ati postat stiri, infos, imediat ce s a incheiat conferinta Microsoft, chiar si din timpul ei, insa la de la Sony... nimic. Dupa multe h a aparut acest thread "ghici ciuperca", la conferinta trecuta parca ai fost mai harnic MonkY.
    Mii de scuze... ieri a fost o zi groaznica pentru mine (si nu doar pt. ca a fost extrem de cald). A fost motivul pentru care am aruncat mare parte din greutate pe paunstefan (chiar l-am rugat dupa conferinta Microsoft sa scrie ceva pt. ca eu nu pot)... Dupa conferinta Sony am fost iar pe drumuri, si mare parte din articol l-am scris pe iPad - m-am simtit aiurea sa pun iarasi greutatea pe paunstefan.

    Ideea e ca am avut de ales: fie scriu 10 stiri cu fiecare joc in parte, fie fac un Hot Story pt. toate - daca le faceam pe amandoua mi se parea redundant, si oricum nu aveam suficiente resurse pe drum (la multe jocuri nu erau inca imagini sau alte informatii).

    Oricum, atat la MS cat si la Sony, consolistii au fost rapizi si au postat in toate threadurile dedicate.... sau au creeat thread pentru fiecare nou joc anuntat. Pentru mine conteaza mai mult sa se discute pe baza jocurilor respective decat sa avem stiri unde cateodata nu scrie nimeni nimic.

    Ce sa zic... recunosc ca nu stam bine deloc pe partea de Stiri... e si motivul pentru care oricine are suficient timp si doreste sa ajute, poate sa scrie stiri. Sau poate deveni chiar editor daca il pasioneaza. Dar incercam sa stam pe linia de plutire.

  15. #15 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    eNHajeL nu uita ca tot in luna februarie s-ar putea sa apara si bloodborne din cate am inteles pe neogaf, ce luna o sa avem trebuie stransi bani la pusculita inca de pe acum

    MonkY o sa incerc sa scriu si eu niste stiri zilele astea cu ocazia gamescom sa ajung acasa, dar crede-ma nu am avut vacanta mai deloc si mereu sunt tired, de exemplu ieri de abia am apucat sa joc un meci de fifa 14 pe ps4

  16. #16 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda...nu stiu frate'... eu nu am vazut mai mult de 1-2 jocuri care chiar ar avea nevoie de puterea de procesare de PS4/X1. Nu inteleg ce se intampla. Grafica la unele jocuri parca e de PS2/PS3 la inceput, iar ca si constructie, nu par prea complexe.

    Ma uitam chiar si la Shadow or Mordor, joc pe care-l astept cu sufletul la gura. Grafic este de-a dreptul "normal" si inafara de complexitatea din spate, este doar un Assassins Creed in Mordor.

    Ma uitam la gameplay la Until Dawn. Grafica este praf. Expresii faciale zero. Cum vor ei sa ajungi sa te atasezi de roboteii aia ?

    Sa nu mai spun ca asteptam ceva legat de Uncharted 4 si/sau GTA V.

  17. #17 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by eNHajeL View Post
    . Culmea e ca cei mai impartiali dintre voi par a fi adevaratii fanboys cu ocazia conferintelor (I'm looking at you, Dant3).
    Eu care am doar Vita si PS3 sunt fanboy Microsoft... Si asta pt ca am spus ca mi-au placut cele doua conferințe ținute de Microsoft la E3 si Gamescom... Mare dreptate avea kragod, acum înțeleg de ce nu mai semnează condica pe aici.

  18. #18 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu zic ca Microsoft si-a invatat lectia cu TV, TV, Kinect, TV, Sports, TV... si ca dovada ultimele 2 conferinte au fost doar despre jocuri. Ce e rau in asta? In afara faptului ca nu le convine fanboy-lor Sony, pe care eu unul am incetat sa-i mai inteleg long time ago (am vazut ca deja si-au format grupuri pe Facebook unde daca indraznesti sa spui ceva bun de concurenta, zbori instant - sau esti linsat)... Eu zic ca si Microsoft si Sony au venit cu chestii interesante, cu jocuri... si n-au mai lalait-o asa cum faceau de obicei.

    Dant3: despre "cei care nu mai semneaza condica pe-aici", nu putem vorbi decat de bine. Nu ii obliga nimeni sa stea... Partea asta cu "freedom of speech" are din pacate si partile negative, pentru ca nu putem opri un fanboy sa se manifeste asa cum ii place. Incercam sa fim echilibrati, dar in final fiecare e liber sa decida daca sta sau pleaca. Eu oricum sunt deja plictisit de manifestarile astea gen "gata, imi iau jucariile si plec". La cate frigidere de carne mi-am luat, probabil ca trebuia sa renunt la tot de acum vreo 5-6 ani? Neah... quitting is easy!

  19. #19 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    MonkY e pe punctul de a-si deschide inca un sediu "Matache Macelaru" Doar are carne multa in frigider si e in post...
    On-topic: conferinta Microsoft mi s-a parut mai activa, antrenanta decat cea Sony fara sa fiu fanboy, pur si simplu asa mi s-a parut. Referitor la partea de jocuri ambele parti au avut plusuri si prezentari de jocuri foarte interesante asa ca nu as avea de ce sa fac o comparatie negativa. Au fost doua conferinte foarte ok, dedicate gamerilor (sau gaymerilor cum zice un prieten ).

  20. #20 SP
    Banned cryyo's Avatar
    mkv-uri pe Xbox ?! pai asta nu inseamna ca se vor putea rula filme piratate?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Gamescom 2014 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 89 Last Post: 17-08-2014, 18:17
  2. Jocurile noi anuntate la Gamescom 2014 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 15-08-2014, 13:16
  3. Replies: 6 Last Post: 14-08-2014, 21:19
  4. Replies: 0 Last Post: 12-08-2014, 22:52
  5. Blizzard la gamescom 2014 By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 25-06-2014, 08:06

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts