Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 31 of 31

Thread: La multi ani PlayStation! Bine ai venit in Romania!

  1. #21 SP
    Banned Venom's Avatar
    Ba eu zic ca este o uriasa palma data de Playstation Romania lui Microsoft Romania. Chiar daca a durat ceva timp, macar Sony a aratat ca le pasa. Si pentru asta, respect. Iar cativa lei in plus nu ma vor opri sa cumpar ce-mi trebuie de pe PS Store Romania.

  2. #22 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pt cei care au consola modata nu prea contează...Aleg sa dea cu pietre, bine ca-i poți număra pe degetele de la o mână

  3. #23 SP
    Member dilibau666's Avatar
    Ca să nu mai vorbim de preţuri, am dat pe Escape Dead Island 130 Ron (PSN US) şi aici e 200 Ron, plus că nu sunt decât o mână de jocuri, mă rog e la început, dar mira-m-aş să se schimbe ceva în următorii 8 ani (conform algoritmului).

    P.S. Dant3 dacă la mine te refereai îţi trimit la orice oră vrei screen cu firmware consolei, poze din toate unghiurile să nu fie Dne fereşte vreun cobra oda pitit pe undeva, id de psn şi poze cu toată colecţia de jocuri (peste 100 cred). Încearcă şi tu să faci diferenţa între a da cu pietre şi a critica, critica fiind elementul de bază al unei societăţi deschise, opuse celei totalitare.

  4. #24 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Doar am citit ce ai scris, nu ma intereseaza ce faci tu acasa, dar stiu ca nu avem voie sa vorbim despre piraterie. Tu critici PS Store Romania, eu îți critic mentalitatea. Da, stiu ce urmează, faza cu muzica, Windows s.a.m.d.
    Quote Originally Posted by dilibau666 View Post
    Master Donely am un PS3 vechi, prima generaţie phat, nu ştiu exact modelul, dar aş vrea să te întreb dacă se poate moda cu acel cobra de care spui? Aş vrea să pot juca în continuare online jocurile originale pe care le am şi le voi mai lua, să intru pe psn etc, dar în acelaşi timp să pot instala şi jocuri, aplicaţii "gri"

  5. #25 SP
    Member dilibau666's Avatar
    Deci eşti mult mai grav decât credeam, acu mă şi urmăreşti! Faptul că întrebi de curiozitate un fapt nu înseamnă că ai vreo mentalitate anume, mai ai un pic şi ajungi ca în Minority Report, să arestezi oameni pentru ceea ce ar putea să facă nu ştiu când în viitor. Nu înţeleg ce vrei să spui cu muzica şi Windows...

  6. #26 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu te urmăresc, dar cand cineva scrie pe forum din joi in Paști e simplu sa-i vezi postarile. De obicei ma uit un pic in urma cand vad agramați si haters. O seara buna, nu am nimic personal cu tine.

    PS: nu te-am făcut agramat, doar imi pari hater

  7. #27 SP
    Member dilibau666's Avatar
    Scriu când vreau eu şi unde vreau eu, ok? Şi de ce mă faci agramat? (nu mă deranjează să-mi corectez greşelile, chiar apreciez când cineva le vede, aşa că arătă-mi unde am greşit!). Cât despre chestia cu hater cred că mă judeci greşit, sunt mai degrabă frustrat din cauza atitudinii celor de la Sony, dar în nici un caz nu îî urăsc, sunt doar pesimist!

  8. #28 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pentru telenovelele personale va rog sa mutati discutia pe privat.
    Multumesc.

  9. #29 SP
    Junior Member tiensha's Avatar
    sal mONKY !
    edishanu asta anniversary are ceva in plus tehnic vb fata de ps 4 standard? ?
    ca ma bate si pe mine gandu.....
    ms

    numa bine !

  10. #30 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Vezi sa-ti iei doua, si-asa se gasesc garla!

  11. #31 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by tiensha View Post
    sal mONKY !
    edishanu asta anniversary are ceva in plus tehnic vb fata de ps 4 standard? ?
    ca ma bate si pe mine gandu.....
    ms

    numa bine !

    exact la fel. difera numai culoarea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. La multi ani consolisti! La multi ani CG! By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 49 Last Post: 06-08-2014, 12:14
  2. PS3 se vinde bine, dar cat de bine? By AndRewqp in forum Stories & Other News
    Replies: 8 Last Post: 26-03-2011, 15:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts