Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 50 of 50

Thread: The hackers who stole Christmas...

  1. #41 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    De ce unii sau altii se cred superiori judecand maniera in care ceilalti isi petrec timpul? Adica daca eu vreau sa fac lucrul x pe data y de ce sunt supus unor judecati care nu au temei si/sau relevanta?

  2. #42 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Pentru ca omenirea/ natura umana.

  3. #43 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Ia uitati ce face Obama, marele sef: SUA sancţionează Coreea de Nord după atacul cibernetic asupra Sony Pictures - Mediafax

    "Coreea de Nord a fost privată de conexiunea la Internet marţi, pentru scurt timp, la o zi după o primă întrerupere generală de nouă ore care ar putea să fi fost orchestrată ca represalii faţă de atacul informatic."

    Basca, pe nord-coreeni cica i-au ajutat chinezii: http://economie.hotnews.ro/stiri-it-...l-american.htm

    http://www.hotnews.ro/stiri-internat...cibernetic.htm

    Eu unul cred ca SUA i-a pus pe hackerii aia sa faca ce-au facut ca sa aiba motiv sa se ia de nord-coreeni.

  4. #44 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Coreea de Nord are internet?

  5. #45 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Au si program de training pentru Hackeri mane, uite aici
    In North Korea, hackers are a handpicked, pampered elite | Reuters

  6. #46 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Americanii au "fat camp", astiaticii au "hack camp", romanii au bunici "la tara".
    It's all good.

  7. #47 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ahh, elita din Coreea de Nord are internet, asta stiam. Ma speriasem pt un moment, stiind ca majoritatea populatiei nu stie cum arata un laptop, d-apai sa le explici ce e internetul.

  8. #48 SP
    Member Snake's Avatar

  9. #49 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si cel mai tare e ca pana si Lizard Squad got hacked!

  10. #50 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    In sfarsit! Ii baga la racoare, insa mai bine le dadea niste munca in folosul comunitatii pentru ca sincer in Finlanda unde zice ca a fost la inchisoare unul dintre tipii din articol, puscaria nu e asa spaima si greutate, mai bine niste munca la spatii verzi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 11-03-2012, 01:54
  2. Replies: 0 Last Post: 26-12-2011, 09:19
  3. Who do you think will join the SSB? By Sosetila in forum Nintendo Wii
    Replies: 2 Last Post: 17-10-2011, 22:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts