Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 65

Thread: Noul ConsoleGames.ro

  1. #1 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar

    Noul ConsoleGames.ro

    Este timpul ca site-ul vostru preferat sa vina cu o schimbare. Cu totii stim situatia financiara in care se afla Romania si implicit locuitorii sai. Cu toti stim care este nivelul salariilor si ce preturi astronomice se practica la noi in tara pentru jocurile noi. Au existat nenumarate discutii despre moralitatea folosirii jocurilor back-up. Au fost pareri pro, justificate intr-o anumita masura si au fost pareri contra.

    Pentru ca voi, utilizatorii, contati, ConsoleGames.ro vine in sprijinul vostru. In sprijinul celor cu posibilitati financiare modeste, a celor ce nu-si permit cumpararea unui joc, fie si el second-hand sau pur si simplu a celor ce doresc sa-si protejeze jocul original prin folosirea unui back-up. De astazi inainte sunt permise discutiile despre warez (piraterie). Sunt permise tutorialele despre copierea jocurilor pe hard/dvd.

    Mai mult, pe langa aceasta libertate, ConsoleGames.ro devine un portal de torents. De acum incolo veti gasi aici toate jocurile preferate pentru console. Veti gasi toate noutatile din domeniu. In prima saptamana de la aceasta transformare toate downloadurile vor fi 'freeleech' (gratis!!). Pe deasupra, fiecare utilizator primeste bonus 100 de giga pentru ratie!

    Speram ca noul ConsoleGames.ro va fi pe placul tuturor.

    Aceasta stire este o gluma de 1 aprilie si nu trebuie luata in serios, discutiile despre piraterie vor fi aspru sanctionate ca si pana acum
    Attached Images Attached Images cgrotorente.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Superb! Viteza este fenomenala. Am luat si eu Killzone 4 Closed Beta acum cateva minute cu 15MB/s...
    Apropos, in afara de serviciul de torrents, incepand de astazi se ofera servicii de modare gratuite pentru toate consolele Next-Gen (sorry Donelly)!

    P.S. Mai jos aveti primul screenshot din KZ4. Grafica este intradevar foarte realista!
    Attached Images Attached Images kz4_flamethrower.jpg

  3. #3 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    cool, tocmai am luat L.A. Noire... bravo baieti!

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    cool, tocmai am luat L.A. Noire... bravo baieti!
    Pentru ca ai fost printre primii care stau la seed, primesti VIP, 10 invitatii si Ratio de 10 ori mai mare. Keep it up!

  5. #5 SP
    Member angellicus's Avatar
    "Mai, voi sunteti atit de "inaintea vremurilor" ca am gasit Skyrim deja pe torrent-ul de aici! Bravo, baieti! "

    P.S.: Ahhh, si eu care vroiam sa fiu primul!
    Later edit: acum am vazut posturile de deasupra: points at KZ4 si "Bravo, baieti!" Ce pot sa zic?! "great minds think alike!"
    Monky, screenshot-ul postat de la KZ4 de tine arata complet nerealistic!

  6. #6 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    KZ4 apare si pe xbox? ca atunci inseamna ca e screen de pe xbox ca are iarba!
    versiunea de ps3 e fara iarba!

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by angellicus View Post
    Monky, screenshot-ul postat de la KZ4 de tine arata complet nerealistic!
    E inca beta. Sunt sigur ca vor mai cizela. Dar macar merge in 256 players in multi... Lag free!

  8. #8 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Imi spune si mie cnva cum folosesc wave patcher? Scriu cu verbatim jocul , la 2.4x , dar cand il bag in consola imi apare ecran negru. Deja devine flustrant!

  9. #9 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Say whaaat?Ma speriasem la inceput ..dar dupaia am citit si continutul scris cu negru

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytzu16 View Post
    Imi spune si mie cnva cum folosesc wave patcher? Scriu cu verbatim jocul , la 2.4x , dar cand il bag in consola imi apare ecran negru. Deja devine flustrant!
    Trebuie sa folosesti noul patch care va fi lansat de Donely in cursul zilei de azi. Mai are un pic de lucru, dupa care orice joc va fi spart si patchuit in maxim 60 de secunde.

  11. #11 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Si requesturi unde facem?Aici?

  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    Si requesturi unde facem?Aici?
    De requesturi se vor ocupa urmatoarele persoane: tphase, mentorica, mafioso, mircea badea... si mai vedem noi cine se ridica la nivelul asteptarilor

  13. #13 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  14. #14 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    IN sfarsit !!!!!!

  15. #15 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    nu credeam ca am sa gasesc FIFA 12 pe undeva!!! e super! trebuie sa-ti lovesti adversarii cu mingea ca sa supravietuiesti cutremurelor si inundatiilor. la sfarsit joci pe nave spatiale!!! cred ca FIFA 12 este jocul cu cel mai emotionant storyline!
    va multumesc CG!

  16. #16 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    April...1st!

  17. #17 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Care intra la un Duke Nukem Forever 2 MP ?

  18. #18 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Se baga cineva la un quick-scope la Modern Warfare 3?

  19. #19 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    nu merge sa trag duke nukem...
    mai stati fratiilor si voi la seed

  20. #20 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Gears 3 baby !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Bash.consolegames.ro By Mika in forum Funny
    Replies: 480 Last Post: 30-11-2022, 09:19
  2. E3 2009 pe ConsoleGames.ro By istrategie in forum Console News
    Replies: 21 Last Post: 05-06-2009, 10:17
  3. Consolegames.ro virusat? By Srachi in forum Help Desk
    Replies: 6 Last Post: 29-01-2009, 14:06
  4. Televiziunea Consolegames ? By ionutzzz in forum Console Club
    Replies: 57 Last Post: 30-11-2008, 23:11
  5. Youtube on ConsoleGames.ro By Max in forum Help Desk
    Replies: 3 Last Post: 06-09-2008, 10:06

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts