Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 96

Thread: Ho ho hoo ! Mosul vine cu premii si cadouri pe CG...

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Ho ho hoo ! Mosul vine cu premii si cadouri pe CG...

    Nu avem semineu. Nu avem cos sau burlan. Nu avem nici macar un sediu al nostru, al consolistilor... unde sa-l primim pe Mos Craciun. In schimb avem o comunitate pe consolegames.ro cu un suflet atat de mare incat cu drag vom primi spiritul sarbatorilor si pe Mosul. Mos care ne-ar fi placut sa fie mai bogat, mai grasut si mai chinuit de greutatea prea mare a cadourilor si premiilor. Insa e criza si face si Mosul ce poate, cum poate. In cazul de fata, Mosul CG a fost ajutat de catre niste oameni si firme de nota zece ! Va rog sa-mi permiteti sa ii enumar si sa le prezint respectele mele. Nu conteaza valoarea premiilor cat gestul lor si dorinta de a ajuta. Multumim. Prin urmare, toate cele bune merg la:
    Premiile constau in jocuri de Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2, PSP, Wii, accesorii, action figures, tricouri, sepci, etc... Marele premiu (oferit de www.0100.ro - se va lansa in curand) este o consola Microsoft Xbox 360. Premiile vor fi oferite prin tragere la sorti (ce va avea loc Sambata 20.12.2008 la ultima intalnire a consolistilor pe anul acesta). Lista castigatorilor va fi publicata in acest thread. Din punctul meu de vedere, toti sunteti niste castigatori si va rog sa primiti din partea mea cel mai frumos cadou pe care-l pot oferi: respect ! Inca odata, multumim pentru suportul acordat. Multumim ca ati fost alaturi de noi in 2008, si speram sa putem oferi mult mai multe in 2009. Ne facem noi mari, iar la anul sper sa tinem un adevarat carnaval. La multi ani si Sarbatori fericite alaturi de cei dragi ! Mai jos aveti lista cu toate cadourile primite de la Mosul:
    • Jocuri Xbox 360: StarTrek Legacy, Fifa 07, Def Jam Icon, Hour of Victory, Transformers, The Godfather, Just Cause, Fifa 09, Overlord, Project Gotham Racing 4
    • Jocuri PSP: 2 x Field Commander
    • Jocuri PS3: Kane & Linch Dead Men, 3 x NBA Live 09, Legendary, Dead Space, 2 x Mirror's Edge, 2 x Need For Speed Undercover, Tom Clancy's EndWar, Pure, Haze, Beowulf, IronMan
    • Jocuri PS2: 2 x Star Trek Encounters, NHL 2k8, Need For Speed Undercover
    • Jocuri Wii: Monster 4x4 World Circuit
    • Accesorii: Wii HD Pro RGB Cable, HDMI to DVI, PS3 Component HD AV, PS3 RGB HD AV, PSP Component AV, PSP Battery 2400mAh, XBOX 360 VGA HD, Volan Thrustmaster Universal Challenge pt. Wii, PS2, PS3, Gamecube si PC
    • Action figures: 3 x Halo 3, 3 x Soul Calibur
    • Console: Xbox 360 Arcade
    • Altele: 15 x tricouri Lost 4, 10 x sepci AXN, 50 x AXN accesories (pixuri, snururi, palarioare)
    Later edit: pozele de la intalnire le aveti aici: http://www.consolegames.ro/forum/f60...html#post41598. Enjoy !
    Attached Images Attached Images console_games_sarbatori_fericite_2009.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Se pare ca mosu Monky vegheaza coltul rosu si nu uita
    Multumim pentru ca ai creat comunitatea asta si reusesti sa o menti in viata pentru noi! Si evident mii de multumiri lui Donely, Dj Mo, sponsorilor si tutuor celor din comunitate care au fost alaturi de noi inca de la lansare si au pus fiecare cate o piatra la temelia fortaretei CG! Thanks guys lol. Desi nu avem decat cateva luni de la aparitie tu te zbati sa obti ce e mai bun pentru noi si pentru asta noi trebuie sa te respectam! Foarte misto initiativa cu premiile si eu unul abea astept sa vad lista cu norocosii Sper ca maine(adica azi) sa o faceti lata acolo, ca sa nu va simtit apasati la sufletel ca intrati cu datorii in noul an
    Don't forget to take pictures!

  3. #3 SP
    Member Snake's Avatar
    Multumim si noi pentru tot ce incercati sa faceti si pentru ca nu va lasati. Tineti-o tot asa si veti ajunge departe. Ca de sufletul nostru sigur v-ati prins. Sa aveti un an nou fericit alaturi de familie si cei dragi si sa fiti sanatosi si fericiti ! Si un 2009 plin de super jocuri si surprize placute !

  4. #4 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    ce as mai putea adauga ? ... doar si chiar


    ________________________
    P.S.
    Chief MonkY http://www.0100.ro/ ? sigur nu sa strecurat vreo eroare ? nu de alta dar sint curios cine a dat dovada de atita generozitate .. la mine da cu This program cannot display the webpage.

  5. #5 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    <3 Virtual Santa

  6. #6 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Felicitari, s-au intrecut pe ei sponsorii , mai tineti minte premiile de la primele concursuri ?

    P.S. Dupa sarbatori sunt sanse de 90% sa ofer si eu un premiu micut in comparatie cu acestea, so watch out!

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Uziwood, stai linsitit... ca nu s-au intrecut la nimic sponsorii. Unele din ele sunt premii care trebuiau sa vina acum 2-3 luni, altele sunt dupa multe "plecaciuni". Dar, sa nu fiu rautacios... eu apreciez enorm gestul facut de membrii comunitatii, precum Donely, Dj Mo, webpredator, kinezu, care practic s-au oferit fara sa li se ceara acest lucru.

    P.S. Am uitat... mai avem si un volan Thrustmaster ca premiu

  8. #8 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    La tragerea la sorti ce useri vor participa?Propun sa participe cei mai activi sau nu stiu...oricum vedeti voi la cine merg premiile Multumim sponsorilor pentru efortul depus.Un an nou fericit

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by steauacroitoru View Post
    La tragerea la sorti ce useri vor participa?Propun sa participe cei mai activi sau nu stiu...oricum vedeti voi la cine merg premiile Multumim sponsorilor pentru efortul depus.Un an nou fericit
    Deci, premiile vor fi oferite doar membrilor CG, prin tragere la sorti. Doar pentru marele premiu (consola Xbox 360) participarea va fi un picut limitata, fiind inclusi pe lista doar cei care au cel putin 100 de posturi. Va fi un fel de "recompensa" de fapt pentru un user activ Totodata, premii se vor duce si catre cei care au ajutat la postarea news-urilor. Ce sa mai, Mosul se pare ca ii are in vedere pe cei care au fost cuminti

  10. #10 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    Super!Felicitari pentru initiativa!

  11. #11 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Respect pentru ceea ce faceti, cred ca sunteti singurul forum din Romania care a acumulat asa multi membrii intr-un timp asa de scurt. Felicitari ca ati reusit sa adunati ceva sponsori

  12. #12 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Mosul copiaza... am zis cativa sa strangem niste joculete sa le tragem la sorti intre noi si acum mosu' vrea sa ne faca de ras si vine cu lista asta

  13. #13 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Ok am inteleseste super initiativa,cand va avea loc tragerea la sorti?

  14. #14 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by steauacroitoru View Post
    Ok am inteleseste super initiativa,cand va avea loc tragerea la sorti?

    " Premiile vor fi oferite prin tragere la sorti (ce va avea loc Sambata 20.12.2008 la ultima intalnire a consolistilor pe anul acesta). Lista castigatorilor va fi publicata in acest thread. "


    ontopic:
    multumim pt eforturile depuse guys.

  15. #15 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Awesome! Consolegames.ro rulz!

  16. #16 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Dne Fereste trickz ! Departe de noi gandul de a "face de ras" pe cineva. Ba din contra, aveti tot respectul meu pentru initiativa. Mie imi pare rau ca nu putem oferi mai mult... dar, incet incet...

    P.S. Oricum, e bine ca suntem mai multi mosi. De fapt, as zice sa nu impartiti premiile intre voi... ci sa incercati sa le oferiti celor care nu-si permit. Pentru ei astfel de cadouri sunt inzecit mai valoroase decat pentru noi cei care cumparam cu zecile pe an

  17. #17 SP
    Junior Member Diabolik's Avatar
    Va rog sa adaugati in lista de premii pentru XBOX360 si un joc Lost: The video game. As prefera sa fie adjudecat de cineva prin tragere la sorti.

  18. #18 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    O super initiativa.Good job guys.

  19. #19 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Ce sa zic...Keep going that way and it will grow.Mi se pare o idee foarte interesanta,nicaeri nam mai vazut o asa comunitate strans legata.BV tinetio tot asa si SARBATORI FERICITE TUTUROR !!

  20. #20 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Wohoo..frumos tuturor care s-au implicat in aceasta actiune.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 5 Last Post: 06-01-2014, 19:58
  2. Ce cadouri primim de Craciun ? By zinodaur in forum Offtopic
    Replies: 15 Last Post: 26-12-2010, 20:17
  3. Ce cadouri luam de Craciun ? By zinodaur in forum Offtopic
    Replies: 14 Last Post: 25-12-2010, 22:02
  4. Concurs "Vine Mosul pe ConsoleGames" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 79 Last Post: 21-12-2009, 20:18
  5. Vine Mosul pe CG ! By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 2 Last Post: 19-12-2009, 00:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts