Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Cum vi se pare noul vechi CG?

Voters
144. You may not vote on this poll
  • Este genial

    26 18.06%
  • Este extraordinar

    18 12.50%
  • Este sublim

    19 13.19%
  • Este covarsitor

    19 13.19%
  • Este incredibil

    12 8.33%
  • Este fabulos

    17 11.81%
  • Este nemaipomenit

    17 11.81%
  • Este genial

    13 9.03%
  • Este cool

    33 22.92%
  • Nu stiu, nu sunt din localitate

    70 48.61%
Multiple Choice Poll.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 41

Thread: Cum vi se pare noul vechi CG?

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Cum vi se pare noul vechi CG?

    Intrucat nu sunt sanse sa strangem bani pentru un hosting atat de serios (server dedicat) iar interesul pt. CG scade, voi incepe sa tai din functii si features... astfel incat sa putem de la anul sa ne mutam totul pe un pachet mult mai mic si mai ieftin. C'est la vie!

    P.S. Acesta este un poll de test. Vor fi maxim 10 optiuni viabile de acum inainte.
    Attached Images Attached Images god_of_war.jpg

  2. #2 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Votat cu de toate

  3. #3 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    E de bine, e genial

  4. #4 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Minimalism.

  5. #5 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Cat timp ramane pe Tapatalk totul e ok.

  6. #6 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu inca nu vad diferentele, daca nu pun la socoteala stirile de pe prima pagina.

    variantele de votare nu mi se potrivesc , 80% fiind derivate..

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Tu oricum esti mai special. Nici macar propriul avatar nu ai observat ca s-a schimbat
    Sorry, n-am avut optiune de "Nu-mi place bai, e de rahat!'...
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Cat timp ramane pe Tapatalk totul e ok.
    Nu, nu vom renunta la Tapatalk, doar la varianta Premium... am incetat a mai plati (5$/luna). Not worth it...

  8. #8 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    da bre, mi se pare ok "noul" avatar (ce daca este la comun),am observat doar ca lipspesc stirile , in rest , acelasi lucru, aceleasi topice structurate ca si inainte.. daca s-ar folosi direct link la poze (desi va dor ochii daca sunt postate astfel) atunci n-ar mai trebui nici spatiu de stocare ... pt poze..

    optiunea ce mi se potrivea mie spre vot , poate si altora.. "speciali" ca mine , ar fi fost..
    nu am observat schimbarile , ci doar cateva chestii lipsa..si un banner cam ciudat..

  9. #9 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Subscriu celor spuse mai sus despre poze. Am mai spus si in trecut ca mi se pare un cost inutil, sunt destule forumuri care se descurca bine si fara gazduire imagini.

  10. #10 SP
    Banned Venom's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Cat timp ramane pe Tapatalk totul e ok.
    E pe tapatalk?

  11. #11 SP
    Admin MonkY's Avatar
    De ceva ani

  12. #12 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Eu voiam sa votez "Nu stiu, nu-s de-aici" dar ma multumesc si cu "Nu stiu, nu sunt din localitate".

  13. #13 SP
    Member BatsBike's Avatar
    simplu, minimalist dar alive ... suficient ..

  14. #14 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Care e faza cu noile avatare?

  15. #15 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Legat de problema cu avatarele, in timp ce incercam sa mai compactez site-ul... ideea a venit din 2 directii:

    1. Pentru ca mi-am dat seama ca avem peste 100.000 de avatars (vB le tine si pe cele anterioare) si ar fi fost crima sa sortez asa ceva...
    2. Am intrat recent pe un forum mare, am vrut sa-mi pun avatar, si zbang! mi-a sarit in fata ca daca vreau sa fac asta trebuie sa imi fac subscriptie. Daca la altii se poate, la noi de ce nu?

    Practic la toti a fost resetat avatarul si a fost pus acel default - inclusiv la cei care nu aveau avatar deloc. Il pot schimba momentan doar userii Premium, Trader, VIP, Mods & Admins.

  16. #16 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Avatarless

  17. #17 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Mi se pare aiurea sa platesti doar ca sa iti pui un avatar... Tine si de indentiatea ta pe forum...

  18. #18 SP
    Member omega's Avatar
    Pay to .... anything

  19. #19 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Mi se pare aiurea sa platesti doar ca sa iti pui un avatar... Tine si de indentiatea ta pe forum...
    Am eu un avatar pentru identitatea ta, dar cred că ma baneaza adminul.

  20. #20 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Mi se pare aiurea sa platesti doar ca sa iti pui un avatar...
    In aceeasi nota as putea spune si eu: Mie mi se pare aiurea ca eu sa platesc din buzunarul meu personal pt. ca vrei tu avatar custom... Am sters aproximativ 120.000 de custom avatars. Care ocupau spatiu, costau resurse, manancau bandwith.

    Imi este deja chiar jena cand va aud vaicarindu-va pt. cativa euro pe an pentru propria comunitate, dar bagati fara probleme in DLC-uri, addon-uri, item-uri in jocuri, etc. Considera-l acesta ca fiind un add-on. Nu-l vrei, nu-l cumperi. Nu e obligatoriu si poti posta linistit pe forum fara acest add-on! Si hai sa fim cinstiti, nu platesti pt. avatar, e un pachet intreg de features, dupa cum se poate vedea aici: http://www.consolegames.ro/forum/f59...ium-vip-users/.
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Tine si de indentiatea ta pe forum...
    Poti sa nu-ti setezi avatar daca nu iti place acesta. Probabil voi crea un set de avatare standard, pt. cei care nu-si permit dar totusi vor sa fie mai speciali.
    Quote Originally Posted by omega View Post
    Pay to .... anything
    Sa nu exageram totusi...

    P.S. Chestia cu "dar vai, ce scump este" imi aduce aminte de un user de pe forum... de pe vremea cand mai vindeam si eu din jocuri pentru a-mi permite sa cumpar altele. Am negociat cu el pe PM... a tras pana si de 5 lei discount (desi jocul era deja la jumatate din pretul oficial). Discount pe care l-am acordat, ca nu sunt zgarie-branza. Am stabilit sa ne intalnim sa-i dau jocul. A venit omul cu ultima fitza de BMW. 5 lei cred ca il costa demararea din parcare... Dar, ce sa mai spun... cam astia sunt oamenii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 62 Last Post: 09-09-2016, 04:59
  2. Replies: 2 Last Post: 16-05-2016, 21:29
  3. Iata cum iti scaneaza fata noul Kinect By MonkY in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 24-08-2013, 22:44
  4. Replies: 22 Last Post: 16-01-2013, 13:50

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts