Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce jocuri detii ?

Voters
253. You may not vote on this poll
  • Killzone 2

    117 46.25%
  • Uncharted 2

    98 38.74%
  • Demon's Soul

    36 14.23%
  • Prototype

    62 24.51%
  • Metal Gear Solid 4

    93 36.76%
  • Halo: ODST

    45 17.79%
  • Forza Motorsport 3

    51 20.16%
  • Gears of War 2

    85 33.60%
  • inFamous

    70 27.67%
  • Fifa 10

    89 35.18%
  • Resident Evil 5

    92 36.36%
  • Batman Arkham Asylum

    96 37.94%
  • Street Fighter 4

    70 27.67%
  • DiRT 2

    52 20.55%
  • Fallout 3

    78 30.83%
  • Fight Night Round 4

    42 16.60%
  • Wii Sports Resort

    14 5.53%
  • Super Smash Bros

    17 6.72%
  • Super Mario Galaxy

    26 10.28%
  • Warioware

    8 3.16%
  • FF VII: Crysis Core

    17 6.72%
  • GoW Chain of Olympus

    63 24.90%
  • Locco Rocco 2

    28 11.07%
  • GTA: Chinatown Wars

    34 13.44%
  • Alive 4-ever

    4 1.58%
Multiple Choice Poll.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 29

Thread: Cat de tare gamer esti ?

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Cat de tare gamer esti ?

    Well, am decis sa schimbam un pic poll-ul de data aceasta. Rezultatul votului vostru va defini cat de adevarati gameri sunteti. De aceea in poll se vor regasi jocuri de pe mai toate platformele (PS3, PSP, Xbox 360, Wii, NDS, chiar si iPhone). Bifati jocurile pe care le detineti si la final vedeti unde v-ati clasat (fiecare joc bifat este considerat un punct). Si ca sa fie funny, veti primi si ceva sfaturi de tip "tabloid" (cam in genul testelor de compatibilitate din revistele pt. gagici)

    Intre 1 si 5 puncte: Nu esti gamer !
    Fie nu ai bani, fie nu ai timp. Te-ai putea numi "gamer neserios". Sau prea axat pe 2-3 titluri. Sau hater. Urasti toate celelalte platforme ! E timpul sa evoluezi !

    Intre 5 si 10 puncte: Esti gamer in devenire !
    Esti pe drumul cel bun. Nu prea te lasa parintii la consola sau sefii te tin peste program. Cochetezi cu ideea de a trece pe o alta consola dar nu te lasa sufletul. Astrele iti surad. Inca ai timp sa-ti revii.

    Intre 10 si 15 puncte: Esti gamer de ocazie !
    Ai bani, ai timp, dar te axezi prea mult pe un anumit gen de jocuri. Ar trebui sa te uiti si in ograda "vecinilor" si sa-ti cumperi consolele care-ti lipsesc. Trage tare si vei reusi !

    Intre 15 si 20 puncte: Esti gamer profi !
    E clar. Esti bun ! Sau cel putin ai o colectie serioasa. Nu-ti scapa prea multe exclusivitati, dar anumite jocuri nu-ti fac cu ochiul pur si simplu. Lasa prejudecatile deoparte si completeaza-ti colectia.

    Intre 20 si 25 puncte: Esti un adevarat gamer !
    Joci orice. Nu-ti scapa nimic. Iti place orice joc bun, indiferent de platforma sau gen. Ai investit o groaza de bani si timpul liber e din ce in ce mai putin. Si totusi tragi tare. Felicitari ! Esti un Superman in ale jocurilor. Respect !

    P.S. Sa postati aici ce rezultate v-au dat. Sunt curios daca sunt mai bun decat Mama Omida sau ma apuc de horoscoape prin Playboy

  2. #2 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Sunt aproape hater. 5 Exclusivitati PS3 vs 3 Exclusivitati Xbox 360 isi spun cuvantul
    Noroc cu Chinatown Wars care-l am pe DS care m-a facut sa trec pragul. Yay, sunt in devenire.

  3. #3 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Nu am/Nu am jucat nici un joc din lista

  4. #4 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    6 puncte , vad ca ai schimbat un pic ideea. oricum a iesit foarte bine

  5. #5 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    12 jocuri = 12 puncte. Gamer de ocazie

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Yay, sunt in devenire.
    Hai ca poti !
    Quote Originally Posted by Snoopz View Post
    Nu am/Nu am jucat nici un joc din lista
    Trebuia sa mai adaug categoria intre 0 si 1 puncte: Unde ai fost in ultimii 5 ani ?
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    6 puncte , vad ca ai schimbat un pic ideea. oricum a iesit foarte bine
    I'm always full of ideeas. Practica, timpul liber si contul din banca mancat de credite ma omoara

    Eu inca nu votez. Am 3 din jocurile din lista pe drum... asa ca nu ma risc. Cine stie ce hater ies si eu

  7. #7 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post


    Trebuia sa mai adaug categoria intre 0 si 1 puncte: Unde ai fost in ultimii 5 ani ?
    pe luna
    recunosc ca am luat PS3-ul pt. cateva jocuri (GTA IV,Uncharted(am jucat doar 1 ) etc.) + ca am avut alte prioritati si m-am axat pe PS2 ,sper ca din noiembrie voi avea mai multe jocuri de PS3(aveti grija ..poate va ajung "joke")

  8. #8 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Din toate jocurile alea am doar Metal Gear Solid 4. De obicei prind tot ce imi pica in mana, dar din pacate nu am bani.

  9. #9 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Intre 10 si 15 puncte: Esti gamer de ocazie !
    Ai bani, ai timp, dar te axezi prea mult pe un anumit gen de jocuri. Ar trebui sa te uiti si in ograda "vecinilor" si sa-ti cumperi consolele care-ti lipsesc. Trage tare si vei reusi !
    M-a ghicit!
    MonkY, sa-mi dai si mie oracolul sa ti-l completez.

  10. #10 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...din acea listă am 7, dar de X360 am peste 100 (originale). E funny lol

    Intre 5 si 10 puncte: Esti gamer in devenire !
    Esti pe drumul cel bun. Nu prea te lasa parintii la consola sau sefii te tin peste program. Cochetezi cu ideea de a trece pe o alta consola dar nu te lasa sufletul. Astrele iti surad. Inca ai timp sa-ti revii.
    La faza cu "cochetezi cu ideea de a trece pe o alta consola dar nu te lasa sufletul" m-ai nimerit 100%

  11. #11 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Intre 10 si 15 puncte: Esti gamer de ocazie !
    Ai bani, ai timp, dar te axezi prea mult pe un anumit gen de jocuri. Ar trebui sa te uiti si in ograda "vecinilor" si sa-ti cumperi consolele care-ti lipsesc. Trage tare si vei reusi !
    Am bani, trag tare la un tv de 50" .

  12. #12 SP
    Member Painkiller's Avatar
    am 10 din lista. nu puteai sa mai pui si tu resistance 2 sau little big planet sa trec la urmatorul nivel?
    eu in general nu scap nimic, poate doar din lipsa de timp sa nu joc ceva.

  13. #13 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    In devenire si aici

  14. #14 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Intre 1 si 5 puncte: Nu esti gamer !
    Fie nu ai bani, fie nu ai timp. Te-ai putea numi "gamer neserios". Sau prea axat pe 2-3 titluri. Sau hater. Urasti toate celelalte platforme ! E timpul sa evoluezi !
    Nu am bani, nu am timp. Asta cu timpul o să se vadă la Fifa 10 cel mai bine.
    Cine știe, poate sunt heităr.

  15. #15 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Deci pana acum nici-un gamer profi sau gamer adevarat ? Wow ! Hard test

  16. #16 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    4 jocuri din lista
    5 din lista pe care nu le am inca sunt in plan soon ...
    Recunosc ca ma joc only PS3 si PSP.
    N-am bani, sunt jobless.

  17. #17 SP
    Junior Member arthuriovan's Avatar
    In afara Warioware si Alive 4 Ever am toate jocurile din lista. Asta nu inseamna ca am si timp sa le joc pe toate !
    P.S. Nu ma vad ca un gamer profi, pur si simplu vreau sa vad toate jocurile bune...

  18. #18 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Am decat 4....

  19. #19 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by arthuriovan View Post
    In afara Warioware si Alive 4 Ever am toate jocurile din lista. Asta nu inseamna ca am si timp sa le joc pe toate !
    P.S. Nu ma vad ca un gamer profi, pur si simplu vreau sa vad toate jocurile bune...
    ar trebui sa pui o poza cu colectia ta aici. am vrea sa o vedem si noi. cred ca ai o colectie impresionanta .

  20. #20 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post

    Intre 10 si 15 puncte: Esti gamer de ocazie !
    Ai bani, ai timp, dar te axezi prea mult pe un anumit gen de jocuri. Ar trebui sa te uiti si in ograda "vecinilor" si sa-ti cumperi consolele care-ti lipsesc. Trage tare si vei reusi !
    Bani nu prea am lol dar in rest ai dreptate, ma axez prea mult pe un anumit gen de jocuri

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Poll: Esti multumit de PS Vita? By sexbobomb91 in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 31 Last Post: 14-01-2015, 12:51
  2. Esti pregatit pentru maine? By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-04-2012, 16:21
  3. Cat de gamer esti ? By Vladutz20 in forum Console Club
    Replies: 52 Last Post: 03-09-2011, 12:18
  4. Votati cel mai tare joc ps3 !!!! By daniel_ardx in forum Console Club
    Replies: 34 Last Post: 29-01-2011, 15:56
  5. Stii ca esti gamer atunci cand... By trickz in forum Offtopic
    Replies: 127 Last Post: 21-06-2010, 15:06

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts