Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce titlu va fi GOTY in 2008 ?

Voters
185. You may not vote on this poll
  • Call of Duty 5 WaW

    11 5.95%
  • Dead Space

    2 1.08%
  • Fable 2

    5 2.70%
  • Fallout 3

    12 6.49%
  • FarCry 2

    14 7.57%
  • Gears of War 2

    27 14.59%
  • Grand Theft Auto 4

    40 21.62%
  • Little Big Planet

    18 9.73%
  • Metal Gear Solid 4

    43 23.24%
  • NFS Undercover

    5 2.70%
  • Prince Of Persia

    4 2.16%
  • Race Pro

    1 0.54%
  • Resistance 2

    1 0.54%
  • Sacred 2: Fallen Angel

    0 0%
  • Street Fighter IV

    2 1.08%
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 65

Thread: Ce titlu va fi GOTY in 2008 ?

  1. #41 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Scuze. Credeam ca vorbesti de jocul celor de la Epic .

  2. #42 SP
    Member SiCK's Avatar
    ROFLMAO... Race PRO.
    Nici macar din mila n-a luat voturi.

  3. #43 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Fiind single selection poll, e cam complicat sa ia vre-un joc voturi de mila... poate ar fi trebuit sa-l fac multiselection, desi ar fi fost aiurea sa fie desemnate GOTY mai multe jocuri... s-ar fi numit Games Of The Year

  4. #44 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    cred ca MGS4 va fi GOTY. nici nu l-am terminat inca si mi se pare fantastic de bine realizat.
    ca dovada e primul pana acum pe poll

  5. #45 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Gears of War 2. Cu siguranta.

  6. #46 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    MGS4 is owning this thread

  7. #47 SP
    Banned nurv's Avatar
    Desi sunt un mare fan al seriei Gears of War 2, eu "cred" ca jocul anului va fi Far Cr 2. Are grafica cea mai buna din toate titlurile de pana acum pentru ca se bazeaza pe o derivatie de CryEngine [DUNIA se numeste motorul grafic] si promite un gameplay foarte bun. Desi joc cu placere si COD4, de COD5 nu zic nimic pana nu il joc odata. Experienta lui COD3 fata de COD2 ma face sa fiu reticent la capacitatea Treyarch de a scoate aceeasi calitate ca si Infinity Ward.

  8. #48 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Am votat pt COD

  9. #49 SP
    Member obidan's Avatar
    MGS e BIN
    Best interactive novel

  10. #50 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by tphase View Post
    Desi sunt un mare fan al seriei Gears of War 2, eu "cred" ca jocul anului va fi Far Cr 2. Are grafica cea mai buna din toate titlurile de pana acum
    Tu n-ai vazut Gears of War 2.
    GOTY e un joc complet,nu numai grafica ar conta,desi la GoW2 e uimitoare si pentru mine in afra de spatiile mari e peste Far Cry 2 la orice ora.FC2 e un joc de 9...GoW2 e un joc de 10.

  11. #51 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Eu nu pricep ce cauta Race Pro si Street Fighter IV in acest poll, nu ies anul asta ...

  12. #52 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Eu nu pricep ce cauta Race Pro si Street Fighter IV in acest poll, nu ies anul asta ...
    Eeeh, sorry. Cand am facut poll-ul erau anuntate ca fiind 2008... Au deja cate un vot, asa ca nu le voi scoate de tot. E bine ca au primit chiar si un vot totusi

  13. #53 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eeeh, sorry. Cand am facut poll-ul erau anuntate ca fiind 2008... Au deja cate un vot, asa ca nu le voi scoate de tot. E bine ca au primit chiar si un vot totusi
    Pai oricum e ciudat poll-ul pentru ca anul inca nu s-a terminat si mai sunt titluri de aparut. Avem titluri care nu apar anul asta si titluri care apar anul asta, dar nu sunt in poll, mi se pare aiurea.
    Merita facut mai prin decembrie poll-ul

  14. #54 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Merita facut mai prin decembrie poll-ul
    Well, cine stie... poate noi in Decembrie nici n-om mai exista... asa ca am zis sa facem poll cu jocurile aparute (si mari) si jocurile ce vor aparea si se anunta a fi mari. Alta idee de poll mai bun n-am avut... sorry. Iar poll cu "Cine va castiga la concursul Forza Motorsport 2" nu cred ca facem, ca va avea prea putine raspunsuri posibile

  15. #55 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pai mi se pare un pic dezechilibrat, pentru ca e aiurea sa votez un joc care n-a aparut doar pe premisa ca atunci cand va aparea, va fi mare. Oricum, nu te opreste nimeni sa nu faci poll-ul atunci cand n-om mai exista (in decembrie). Acuma Doamne fereste, doar nu inchizi poll-ul ca m-am trezit eu
    Si poll despre Forza va fi, dar nu despre virtualii castigatori

  16. #56 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Tocmai am ales MGS 4 pentru un storyline superb, o grafica la fel....si gameplay exceptional.

  17. #57 SP
    Member leggollas11's Avatar
    sunt fanboy MGS ... dar nu iese GOTY.. are un story (ca de obicei) care iti ridica paru` pe maini, dar nu este un joc complet... eu nu vreau sa ma pronunt cine ia coroana, desi tind spre GTA (sandbox, poveste, notorietate, review`uri cu nota 10 etc); sa`mi improspateze cineva memoria cand am mai avut un an asa de bun pt. jocuri ? si ma refer mai recent de 2002

  18. #58 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Tinand cont ca in poll-ul "Ce console detineti?" e superioritate Xbox 360 clar, nu stiu cum pot fi mai multi fanboy MGS decat Gears 2.

  19. #59 SP
    Member leggollas11's Avatar
    Si din multimea verde suntem multi fanboy MGS mai vechi. Nu e obligatoriu cand se vorbeste de MGS vs. GoW2, sa fie rezultatul unui PS3 vs. X360.

  20. #60 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Tinand cont ca in poll-ul "Ce console detineti?" e superioritate Xbox 360 clar, nu stiu cum pot fi mai multi fanboy MGS decat Gears 2.
    Deja "va" gasiti scuze in caz ca "pierdeti"?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Schimbare Titlu thread. By vasilescui in forum Help Desk
    Replies: 2 Last Post: 08-11-2014, 17:45
  2. Inca un titlu Halo By Zombozo in forum Console News
    Replies: 15 Last Post: 04-07-2010, 17:41
  3. Ce titlu va fi GOTY in 2009 ? By MonkY in forum Polls
    Replies: 85 Last Post: 01-12-2009, 03:46
  4. GameTrailers GOTY 2008 By istrategie in forum Videos
    Replies: 27 Last Post: 01-01-2009, 23:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts