Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: De cat timp te joci pe console ?

Voters
268. You may not vote on this poll
  • De-abia am inceput !

    47 17.54%
  • De 2-3 ani...

    65 24.25%
  • De 3-5 ani...

    29 10.82%
  • De 5-10 ani...

    43 16.04%
  • De cel putin 10 ani !

    84 31.34%
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 58 of 58

Thread: De cat timp te joci pe console ?

  1. #41 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Cam de 20 de ani am inceput pe la 8 ani

  2. #42 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    de la 12 ani(playstation) acum am 23!!!

  3. #43 SP
    Member collector's Avatar
    de vreo 13-14 ani .. atari 2600

  4. #44 SP
    Member psycho-07's Avatar
    de 20 de ani ma joc pe console Atari 2600

  5. #45 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    de vreo 10 ani poate mai mult
    aveam console dealea de la piata (chinezesti) cu mario
    iar prima ma consola (originala) a fost PSP
    si dupa aia un Xbox din bani mei si un DS lite

    keep on gaming

  6. #46 SP
    Member Ayrton's Avatar
    De 2-3 ani.Am inceput cu Terminator desigur !Si la mine PSP-ul a fost prima consola "adevarata".Urmeaza un PS3 si poate...poate..un DSi

  7. #47 SP
    Junior Member Gigis's Avatar
    Fiecare a inceput cu Terminator cred. Am avut si SEGA Mega Drive 2, am avut Nintendo DS, PSP cre ca mai am si acum (e pe aici pe undeva) si am ajuns la PS3 direct. Am avut ocazia sa ma joc pe la prieteni pe PS2, pe Xbox, pe Wii sincer nu m-am jucat niciodata nu ma atrage cu nimic.

    Daca e sa o iau de la prima "consola" probabil ca as fii ales: "De cel putin 10 ani!", dar revenind la adevaratele console din ultimii ani am pus 2-3 ani (2007 - PS3).

  8. #48 SP
    Junior Member Wintzy's Avatar
    Daca e sa punem la socoteala si NES-ul imprumutat o saptamana de la verisoara mea prin 1993 - deci cand aveam vreo 6 ani (ea locuia in Germania, la noi nu stiu in ce masura se gaseau in perioada aceea) pe care am jucat Super Mario Bros. , Tetris si un joc cu fotbal.....sunt cam 17 ani de atunci. Eu insa am avut prima mea consola prin 1998 - Sega Master System 2, dupa care in '99 mi-am luat PS1 ....si uite asa nu ieseam eu din casa cu zilele lol Ma rog, la inceput mi s-a parut ceva fantastic si nu reuseam sa ma dezlipesc de televizor, dar cu timpul am invatat sa imi pastrez un echilibru (de voie, de nevoie - parinti, scoala, prieteni). Prin 2002 m-am facut cu un PS2, in 2006 cu un PSP, in 2008 mi-am luat 360 din primul salariu , iar de cateva luni sunt fericitul (putin spus) posesor al unui PS3 phat de care sincer sa fiu sunt foarte multumit.

  9. #49 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Prima experienta a fost in 1999 cand am primt o consola Sega(Terminator) , apoi in 2004 am primit un PS2 slim iar in 2008 am trecut la Xbox 360.

  10. #50 SP
    Member angellicus's Avatar
    In vremea cind nu existau PC-uri, in my town there was a PS2 club. E ciudat, dar asa era. Basically the love started ten years ago, but I started buying consoles recently.

  11. #51 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Hmm de vreo 8 ani.

  12. #52 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Din '88, pe NES si HC.

  13. #53 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar
    Me too ! Au trecut 20 de ani si totusi nu ma pot desprinde de NES-ul meu mult iubit.
    Imbatranim impreuna

  14. #54 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    de 7 ani sunt gamer si consolist , cand imi lua mama chinezarii d-alea , dupaia a venit ps3 ul si acum un psp

  15. #55 SP
    Member romey's Avatar
    De Craciunul anului 1999 mi-am cumparat un playstation iar primele mele jocuri au fost Tomb Raider 1 si Medieval, fapt pentru care am devenit fan Tomb Raider si Paystation.

  16. #56 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Cam de 5 ani . Am inceput cu niste chinezarii de prin bazare...Care dupa 60-70 de minute faceau scurt-circuit . Prin ianuarie 2008 imi facea cu ochiul un Psp, pe care l-am cumparat in decembrie acelasi an, cand n-am mai putut rezista, iar din vacanta de Paste sunt mandrul posesor al unui Playstation 3 Slim, si cine stie, poate si un Xbox360 isi va face aparitia. Practic, evolutia e simpla : Chinezarii ---> Sony Psp ---> Sony Ps3*.

    *(in cazul meu ).

  17. #57 SP
    Member klausn's Avatar
    5 ani aprox.

  18. #58 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    De 10 ani adica de la varsta de 4-5 ani ..... Parca am inceput cu un Sega

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Cat de mult joci in multiplayer online? By tudyniuz in forum Polls
    Replies: 20 Last Post: 04-03-2014, 19:31
  2. De cat timp aveti PSP-ul By son1k in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 59 Last Post: 11-11-2011, 09:27
  3. Replies: 30 Last Post: 15-10-2010, 00:29
  4. Cat timp va jucati pe zi? By consol3 in forum Console Club
    Replies: 44 Last Post: 02-09-2009, 17:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts