Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Cat de mult te joci pe console (saptamanal) ?

Voters
282. You may not vote on this poll
  • Deloc: nu mai am timp

    18 6.38%
  • Putin: intre 1-10 ore

    90 31.91%
  • Mediu: intre 10 - 20 ore

    90 31.91%
  • Mult: intre 20 - 50 ore

    52 18.44%
  • Exagerat: intre 50 - 100 ore

    13 4.61%
  • Fara numar: peste 100 de ore

    14 4.96%
  • Nu stiu, nu sunt din localitate...

    5 1.77%
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 31

Thread: Cat de mult timp te joci pe console ?

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Cat de mult timp te joci pe console ?

    E timpul pentru un nou poll. De data aceasta, haideti sa aflam cat se joaca un consolist pe saptamana ! Daca se poate sa postati si de ce si cum reusiti (sau nu reusiti)

    Eu de exp. am inceput sa ma relaxez mai putin pe console de cand cu criza asta. Nu de alta, dar am mai mult de lucru, si imi ramane prea putin timp. Insa am puse jocuri la pastrare, pentru cand ma voi pensiona... moment in care sigur voi alege "Fara numar"

  2. #2 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Mult: intre 20 - 50 ore
    -------------------------
    De ce?
    Fiindca imi iubesc '' meseria ''

    Cum reusiti?
    Vacanta + mult timp liber

  3. #3 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Exagerat: intre 50 - 100 ore

    Daca se poate sa postati si de ce si cum reusiti
    • mă trezesc pe la 6AM (dorm destul după ce mor) - trag un duș rece (și tot ce ține de igienă - haha sunt obsedat de igiena orală), măn�nc și �ncep să mă joc
    • apoi pe la amiaz mai fac un duș rece, trag o fugă prin oraș cu RAM-ul - mă zbenguiesc 3-4 ore
    • revin acasă, trag un duș - apoi game (dacă-i unul plictisitor �n paralel mă uit și la un film...două...trei...).
    • cină, game (p�nă pe la 1-2AM) duș, somn
    ...repetăm lol

  4. #4 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Mediu: Intre 10 si 20 de ore
    Nu ma joc foarte mult intr-o zi, cateva ore ( 2-3). Asta acum cand nu am jocuri noi si nu am inceput nici un joc, ma joc doar MP. Cand am un joc nou sau reincep unul, ma joc si mai mult.

  5. #5 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Mediu, ma joc pana ce termin un joc, apoi bag un FIFA sau Top Spin, ma mai apuc de alt joc, saptamana viitoare...

  6. #6 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    mult (20-50 de ore ) , desi de cand ma joc Demon's Souls pot spune ca ma joc exagerat de mult . Aseara am jucat 8 ore in continuu (mmda .. pe la 5 si un pic m-am pus in pat ) si tot ieri dimineata si dupamasa am mai jucat inca vreo 4-5 ore . Deci daca ma joc DS , atunci pot sa pun chiar si 12-13 ore zilnic . I love that game .

  7. #7 SP
    Member rappy777's Avatar
    Mediu Joc numai 2-3 ore noaptea

  8. #8 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Intre 10 si 20 de ore pe saptamana sau mai mult in functie de timp.

  9. #9 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Mult.
    20-50 ore/sapt
    Gaming most of the time.
    Pai...in principiu 8-12 ore dorm (depinde de zi) , 3 ore aferente pentru igiena si nutritie si curatenie ,3-4 ore pentru plimbari si restu JOCURI! Desi se mai suprapun (Unele nivele le trec doar cand sunt pe toaleta!).

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    SpitFire ia o pauza. Aici nu e ora de refulare. Anyway s-a rezolvat cu ultima optiune. Acum e mult mai specifica

  11. #11 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Putin: intre 1-10 ore
    De ce: 45 de ore / saptamana la lucru cu nasul in monitor, dupa lucru nici nu vreau sa mai vad TV / alt monitor. In Weekend ma adun mai greu.

  12. #12 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Fara numar: peste 100 de ore

  13. #13 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Intre 4 si 5 ore pe zi, asadar in jur de 35 de ore pe saptamana. Depinde si de joc (daca e captivant ma joc mai mult, daca nu, mai putin).

  14. #14 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Depinde mult de zi si de dispozitie, de obicei nu mult : seara juma de ora, o ora , cam asa. Dar nu tot timpul, sunt seri in care nu ma joc deloc.
    Insa cateodata in weekend bag mai puternic (cateva ore bune).
    Asadar, am facut rapid o medie si am votat : mediu

    Deh, am o varsta deja, job, responsabilitati.

    Ce fain era in liceu si-n facultate, bagam Quake1 si 16 ore pe zi

  15. #15 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    eu ma joc foarte putin in ultima vreme, sub 5-6 ore pe saptamana.
    de ce: pt ca lucrez 10 ore pe zi, si cand ajung acasa obosit, nu prea mai am energie.
    daca o fac, o fac dupa 22, 1-2 ore maxim.

  16. #16 SP
    Banned nurv's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Exagerat: intre 50 - 100 ore



    • mă trezesc pe la 6AM (dorm destul după ce mor) - trag un duș rece (și tot ce ține de igienă - haha sunt obsedat de igiena orală), măn�nc și �ncep să mă joc
    • apoi pe la amiaz mai fac un duș rece, trag o fugă prin oraș cu RAM-ul - mă zbenguiesc 3-4 ore
    • revin acasă, trag un duș - apoi game (dacă-i unul plictisitor �n paralel mă uit și la un film...două...trei...).
    • cină, game (p�nă pe la 1-2AM) duș, somn
    ...repetăm lol
    RonanN1, man, what's ur daily job? u got so much time left

    And, correction: dupa ce mori nu dormi, you just go to the next level

    Eu, doar pentru relaxare, just for fun, in weekend, concedii, si rar in timpul saptamanii In timpul saptamanii munca, petrec timpul cu sotia si prietenii, savurez un film langa o blonda rece si-o bruneta fierbinte Gaming uneori seara cand nu sunt f obosit si cel mai mult in linistitele zile de weekend si concediu.

    ---------- Post added 28-08-2010 at 07:28 PM ----------

    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Depinde mult de zi si de dispozitie, de obicei nu mult : seara juma de ora, o ora , cam asa. Dar nu tot timpul, sunt seri in care nu ma joc deloc.
    Insa cateodata in weekend bag mai puternic (cateva ore bune).
    Asadar, am facut rapid o medie si am votat : mediu

    Deh, am o varsta deja, job, responsabilitati.

    Ce fain era in liceu si-n facultate, bagam Quake1 si 16 ore pe zi
    Nu-mi adu aminte de facultate man, jucam pe K6-uri Q3 Arena la facultate dupa laboratoare in draci

  17. #17 SP
    Member dogdan's Avatar
    Putin: intre 1-10 ore

    nu mai am timp sa ma joc cat mi-as dorii sa termin cu restantele acum in 5 si ma apuc iarasi de 20-50 de ore pe saptamana.

  18. #18 SP
    Member ViBy's Avatar
    Medium:
    Cei drept in ultima vreme cam rar pe ps3 M-am reapucat de World of Warcraft, deci am revenit la vechiurile obiceiuri de hardcore raid... Plus foarte ocupat cu serviciu..dar totul e OK

  19. #19 SP
    Member al3xultimate's Avatar
    Exagerat : 50-100 ore
    Cum reusesc: Pai vacanta e pe terminate si profit de timpul ramas ca sa joc cat de mult pot,pentru mine vine primul an de liceu si abia daca voi mai reusi sa intru 2-3 ore pe saptamana
    Eh,trebuie terminat si liceul asta

  20. #20 SP
    Member zempty's Avatar
    Putin: intre 1-10 ore

    Vara la mine este rezervata ... in mare parte vara lucrez ziua si petrec noaptea este destul timp pentru gaming iarna cand nu se gasesc fete bete si piscine pline tot cu ele .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 19 Last Post: 21-02-2015, 19:36
  2. Cat de mult joci in multiplayer online? By tudyniuz in forum Polls
    Replies: 20 Last Post: 04-03-2014, 19:31
  3. De cat timp te joci pe console ? By MonkY in forum Polls
    Replies: 57 Last Post: 23-05-2010, 00:45
  4. Cat timp va jucati pe zi? By consol3 in forum Console Club
    Replies: 44 Last Post: 02-09-2009, 17:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts