Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Care este marca ta preferata de telefoane?

Voters
477. You may not vote on this poll
  • Apple

    169 35.43%
  • Blackberry

    14 2.94%
  • HTC

    44 9.22%
  • LG

    11 2.31%
  • Motorola

    12 2.52%
  • Nokia

    79 16.56%
  • Samsung

    105 22.01%
  • Sony Ericsson

    43 9.01%
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 42

Thread: Care este marca de telefoane preferata?

  1. #21 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Nokia E52,momentan pentru mine telefonul inseamna baterie,claritate,finete nu sa merg cu telecomanda dupa mine cum e S2-ul sau mai mult sau mai putin iphone-ul,sa nu vorbim de jocuri ca momentan iphone-ul mai are de mancat pana sa duca un joc de genul god of war.

  2. #22 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    HTC pentru ca au telefoane de top si din punct de vedere al materialelor folosite si al design-ului, spre deosebire de Samsung. Pe locul 2 cred ca ar fi Motorola.

  3. #23 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Apple -

  4. #24 SP
    Member Venom911's Avatar
    Apple -
    Attached Images Attached Images ceasca_apple.png

  5. #25 SP
    Member Szergiu's Avatar
    LG...primul telefon cu procesor dual core
    Detin un Optimus 2X.

  6. #26 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Buna idea insa momentul / perioada nu prea. Nu este de mirare ca Apple este aproape de 50%.

  7. #27 SP
    The Insane One Telperion's Avatar
    Apple

  8. #28 SP
    Member COD.221's Avatar
    mmmm.. cat timp e ANDRIOD prezent cred ca ma pot indragosti de orice telefon !.!

    ---------- Post added 19-10-2011 at 10:42 AM ----------

    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    HTC pentru ca au telefoane de top si din punct de vedere al materialelor folosite si al design-ului, spre deosebire de Samsung. Pe locul 2 cred ca ar fi Motorola.
    Credeam ca aceste aspecte nu sunt luate in considerare ... lumea merge cu capu inainte "hardcore" spre Apple dar nici ei nu stiu dece > Simplu > are vecinu e sump ..VREU si IO

    PD__________________
    HTC desire Z super sexy !

  9. #29 SP
    Junior Member B_lin_k_182's Avatar
    quality fan boy here...so i voted apple

    ---------- Post added 19-10-2011 at 11:57 AM ----------

    Quote Originally Posted by beugen2001 View Post
    Nokia E52,momentan pentru mine telefonul inseamna baterie,claritate,finete nu sa merg cu telecomanda dupa mine cum e S2-ul sau mai mult sau mai putin iphone-ul,sa nu vorbim de jocuri ca momentan iphone-ul mai are de mancat pana sa duca un joc de genul god of war.
    Si eu am e52 de o lunga vreme deja..si cmon..really? hai bateria mai merge..dar claritate? niciodata..si finete? da, daca te referi la faptul ca e mai sensibil ca un balon intr-o camera cu ace si sa nu incepem sa vbim de soft. E un telefon care sa zicem ca si-a facut treaba...dar nu l-as sugera unui prieten. Acum astept 4s'ul la vodafone, cu ocazia asta imi vand camera foto digitala si ipodul

  10. #30 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Quote Originally Posted by COD.221 View Post
    mmmm.. cat timp e ANDRIOD prezent cred ca ma pot indragosti de orice telefon !.![COLOR="Silver"]

    Credeam ca aceste aspecte nu sunt luate in considerare ... lumea merge cu capu inainte "hardcore" spre Apple dar nici ei nu stiu dece > Simplu > are vecinu e sump ..VREU si IO

    PD__________________
    HTC desire Z super sexy !
    Tind sa te contrazic. Impresia mea e ca spre Android se duce lumea cu capul inainte fara sa stie de ce. De ce zic asta:
    Iphone = consola
    Android = PC

    Pe hartie un Android poate avea specsuri de nshpe mii de ori mai tari ca ultimul iPhone. Totusi, cand incepi sa le utilizezi observi ca Androidul cam scartaie (ii mai schimbi un ROM, mai bagi un lagfix, il mai tunezi un pic) in timp ce un iPhone simply works. Ultimul exemplu cred ca e iPhone 4S care desi e mai slab ca un S2 ca specs din primele teste reiese ca e mult mai rapid. Intotdeauna am fost de parere ca un soft bun > un hardware bun.
    De aceea pe langa fan Apple mai sunt si fan Valve care isi optimizeaza jocurile demential.

    Banuiti cu cine am votat

  11. #31 SP
    Member pufy's Avatar
    Motorola Defy este fenomenal dar trebuie sa ai grija cu el deoarece difuzorul se va strica,il am si il folosesc de aproape 5 luni ,merge bine dar trebuie sa ii schimb difuzorul

  12. #32 SP
    Member Outblast's Avatar
    Majoritatea telefoanelor mele au fost Nokia. Acum am si un HTC.

  13. #33 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    Tind sa te contrazic. Impresia mea e ca spre Android se duce lumea cu capul inainte fara sa stie de ce. De ce zic asta:
    Iphone = consola
    Android = PC

    Pe hartie un Android poate avea specsuri de nshpe mii de ori mai tari ca ultimul iPhone. Totusi, cand incepi sa le utilizezi observi ca Androidul cam scartaie (ii mai schimbi un ROM, mai bagi un lagfix, il mai tunezi un pic) in timp ce un iPhone simply works. Ultimul exemplu cred ca e iPhone 4S care desi e mai slab ca un S2 ca specs din primele teste reiese ca e mult mai rapid. Intotdeauna am fost de parere ca un soft bun > un hardware bun.
    De aceea pe langa fan Apple mai sunt si fan Valve care isi optimizeaza jocurile demential.

    Banuiti cu cine am votat
    Crezi ? mai verifica ... 200MHz in minus la iPhone 4S fata de HTC Sensation / Samsung SII ... si asta ar fi tot ceea ce se poate lua in calcul. Deci este cam mult spus " ... poate avea specsuri de nshpe mii de ori mai tari ..." Intradevar se pare ca-n bechmark-uri, in mare masura iPhone 4S este mai rapid totusi una sint bench-urile sintetice alta este utilizarea de zi cu zi. Comparatia cu SII este jenanta, Samsung este recunoscut pentru proasta implementare a OS-ului.

    Eu am HTC Desire HD care, tot ca si iPhone, simply works. Ba chiar mai mult, odata cu update-ul la 2.3.x Gingerbread am avut placerea sa observ ca simply works better. Singura nemultumire este acumulatorul dar incerc sa traiesc cu ea si sa sper la mai bine.

    Nu sint fanboy nici Apple dar nici HTC, Samsung nici ca intra in calcul . Cu toate ca am HTC, am respect si pentru Apple. Asa ca sper sa se inteleaga pozitia impartiala.

  14. #34 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    many fanboys here! unori riscati sa deveniti penibili.

    Am votat Samsung, deoarece aopreciez cel putine 2 functii (care se gasesc si pe cele mai ieftine modele @1xx ron) extrem de utile dpmdv, si anume : blacklist pt apeluri (cred ca stie toata lumea ce face) si trackin' mobile

  15. #35 SP
    Junior Member spooky1's Avatar
    iPhone fara indoiala...vorba aia ori ai phone,ori n'ai

  16. #36 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Quote Originally Posted by spooky1 View Post
    iPhone fara indoiala...vorba aia ori ai phone,ori n'ai
    Radio Guerrilla, de la Tamango ... "Da ma, bine ca esti tu destept"

  17. #37 SP
    Junior Member Dan.Andrew's Avatar
    Am un 4s! ... I voted my own phone!

  18. #38 SP
    Junior Member sercanu's Avatar
    Detin Sony Ericsson Neo,best camera phone,materialele lasa un pic de dorit in rest super tel.
    Imi cam face cu ochiu 4s.

  19. #39 SP
    Senior Member divayo's Avatar
    Nokia

  20. #40 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Am momentan Nokia N900 si totusi am votat Motorola pentru ultimul lor RAZR ! Arata demential, personal cred ca arata mult mai bine decat 4S-ul mult laudat.
    Si in plus vine si cu o baterie mareeeeee...care cred ca conteaza enorm la un telefon touch-screen.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Care este device-ul tau de baza? By MonkY in forum Polls
    Replies: 16 Last Post: 05-01-2014, 03:44
  2. Care este diferenta?Xbox 360 By Sopi in forum Console Club
    Replies: 5 Last Post: 06-12-2013, 17:46
  3. Care este consola favorita ? By MonkY in forum Polls
    Replies: 74 Last Post: 20-12-2011, 08:13
  4. Gamer este cel care... By Chifteluta in forum Console Club
    Replies: 83 Last Post: 01-08-2010, 02:40
  5. Care este diferenta? By Danny in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 6 Last Post: 28-07-2010, 17:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts