Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Care este marca ta preferata de telefoane?

Voters
477. You may not vote on this poll
  • Apple

    169 35.43%
  • Blackberry

    14 2.94%
  • HTC

    44 9.22%
  • LG

    11 2.31%
  • Motorola

    12 2.52%
  • Nokia

    79 16.56%
  • Samsung

    105 22.01%
  • Sony Ericsson

    43 9.01%
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 42

Thread: Care este marca de telefoane preferata?

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Care este marca de telefoane preferata?

    la ideea lui tray, e timpul sa aflam si ce marca de telefoane sau smartphones prefera consolistii. Sincer, cred ca deja stiu care va fi majoritatea :evil:

  2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Avand in vedere faptul ca este un site cu si despre jocuri pe consola, normal ca marea majoritate au "cea mai buna consola portabila din ultimii ani" !

    Long Live Apple

  3. #3 SP
    Member theSrN's Avatar
    Nokia, never liked that Apple thingy

  4. #4 SP
    Member romey's Avatar
    Sony Ericsson pentru mine.

  5. #5 SP
    Member maniac360's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Sincer, cred ca deja stiu care va fi majoritatea
    Fara suparare, dar incet incet forumul acesta incepe sa semene cu macrumors, 9to5, tuaw, etc.

  6. #6 SP
    Junior Member ilort's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Avand in vedere faptul ca este un site cu si despre jocuri pe consola, normal ca marea majoritate au "cea mai buna consola portabila din ultimii ani" !

    Long Live Apple
    ai glumit cu cea mai buna consola portabila din ultimii ani...nu?

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by maniac360 View Post
    Fara suparare, dar incet incet forumul acesta incepe sa semene cu macrumors, 9to5, tuaw, etc.
    My friend... eu m-am referit strict la ce am vazut la toate intalnirile consolistice. macrumors sau nu, 90% din consolisti aveau iPhone. Sunt curios daca si poll-ul va confirma asta, sau la intalniri veneau numai "Apple fanboys". Eu ma iau dupa fapte, nu vorbe...
    Quote Originally Posted by ilort View Post
    ai glumit cu cea mai buna consola portabila din ultimii ani...nu?
    Eu cred ca nu a glumit absolut deloc. Pe PSP-ul meu se pune praful, in timp ce iPhone-ul are zeci de jocuri ce stau la coada

  8. #8 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Voted

  9. #9 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Am un Samsung SGH-E900 cumparat acum 5 sau 6 ani. Merge la fel ca in prima zi.
    Daca era un top cu smartphones, probabil votam altceva.

  10. #10 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by ilort View Post
    ai glumit cu cea mai buna consola portabila din ultimii ani...nu?
    Dupa cum a raspuns si MonkY, chiar nu am glumit. Lasand laoparte persoanele de fata (eu la 2 saptamani dupa ce mi-am luat iPhone 3G, mi-am vandut PSP-ul). Da un mic search pe google sau pe unde mai stii tu si te vei convinge singur.

    De ce crezi ca sunt atatia oameni care au cont pe GameCenter ? Sunt 67 de milioane de conturi. Mai mult decat Xbox Live si PSN la un loc. Si totul in doar 2 ani.

  11. #11 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Sony Ericsson voted!

    Am inceput cu ei de la venerabilul T68i, continu�nd cu toate modelele pana la Sony Ericsson W900i inclusiv (caut unul pentru colectie , daca nu imi era furat si acum il utilizam).
    Sper sa isi revina si sa ma intorc la ei cat de curand.

  12. #12 SP
    Junior Member ilort's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Dupa cum a raspuns si MonkY, chiar nu am glumit. Lasand laoparte persoanele de fata (eu la 2 saptamani dupa ce mi-am luat iPhone 3G, mi-am vandut PSP-ul). Da un mic search pe google sau pe unde mai stii tu si te vei convinge singur.

    De ce crezi ca sunt atatia oameni care au cont pe GameCenter ? Sunt 67 de milioane de conturi. Mai mult decat Xbox Live si PSN la un loc. Si totul in doar 2 ani.
    ok dar xbox si ps3 sunt sisteme si se vand mai greu decat cele portabile,si nu ma refeream la psp,la nintendo ds care dupa cate stiu eu are 147.87 millioane console vandute, plus ca nindendo la capitolul jocuri este rege de cand se stiu jocurile,Apple nu cred ca poate sa ii ia la capitolul asta vreodata(se chinuie sony si mai nou microsoft).

  13. #13 SP
    Junior Member tudo303's Avatar
    sony ericsson,am avut decand ma stiu s tot cu sony ramin nu ma dezamagit nici la telefoane nici la console

  14. #14 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Marca preferata a fost dintotdeauna Sony Ericsson (sau Ericsson, cum erau candva), dar nu neg si eu atractia de mar, fiind un fost utilizator. Dar mai nou am fost atras de dark-side (Android), pe Samsung G. S1.

  15. #15 SP
    Member PumaS's Avatar
    Eu unul am intors spatele multimii si am decis sa merg pe i9100 . Sunt foarte multumit de alegerea facuta , si chiar sunt putin nedumerit de ce alege lumea iPhone . Banuiesc ca este un must BUY pentru unii . Iar pentru altii pur si simplu o fita . 70% din prieteni detin iphone 4 ca asa e moda prin Le Gaga sau prin BOA . In fine nimeni nu spune ca nu este un super smartphone dar am vrut sa fiu putin altfel . Nu incerc sa spun ca ar fi mai bun galaxy SII-ul , doar ca am vrut eu sa fiu putin altfel .

    Un - ar fi marimea lui am descoperit acest minus abea dupa ce l-am achizitionat . Cat despre jocuri pot spune ca ma joc si eu destul de mult . Drag Race , Angry Birds ( ca marea majoritate ) si mai nou Lane Splitter

    PS : Am fost foarte multumit de vechiul P990i (il detin de la lansare kred ca undeva prin 2004-2005 ) Nokia este depasit in materie de smartphoneuri . Ultimul nokia a fost un Nokia N95 . Ce am aflat de la cei de la ORANGE RO cand am luat S II-ul a fost ca cei de la APPLE RO ofera 2% din vanzarea Iphone-ului agentului care vinde un aparat , de accea a incercat si a tot incercat sa imi spuna ca trebuie sa cumpar un Iphone 4 .

  16. #16 SP
    Member psycho-07's Avatar
    Iphone voted

  17. #17 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Am votat Apple, chiar daca detin un Samsung Galaxy S.
    Nu stiu, Samsung Galaxy S (I & II) mi se pare flimsy in mana / materiale ieftine.Am impresia ca daca-l strang putin mai tare in mana il sfaram.Pe cand iPhone 4 (da, am avut ocazia sa-l butonez) este rigid / materiale de calitate.

    Sper ca de ziua mea (in Decembrie) sa trec si eu de partea Apple, ca tot s-a anuntat 4S.

  18. #18 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Apple fanboy here

  19. #19 SP
    Member kane86's Avatar
    Am avut Iphone (3G) si mi-au trecut prin mana toate modelele existente acum in piata. Sunt niste telefoane remarcabile dar am votat cu Samsung (detin un Galaxy S II). 4S-ul abia lansat m-a dezamagit putin, abia egaleaza specs-urile S II-ului.

    Putin offtop: Am impresia ca iOS-ul a cam ramas in urma, mai ales la partea de personalizare (widgets, home screens), accesibilitatea rapida a optiunilor uzuale -ex WiFi on/off.

  20. #20 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Detin un BlackBerry Pearl 8120 doar pt ca are qwerty dar imi place motorola.

    Cand am pus click pe Motorola..ma gandeam...wow...cred ca o sa fiu singurul...dar am mai vazut 2 matelotzi!
    Este marca mea preferata de telefoane mobile...nu pentru smartphone-uri sau mai stiu eu ce...poate pt ca are un M mare ca Logo...si initiala numelui meu e M.
    Motorola Mango pro in 1997 - cine avea mobil pe-atunci era "jm3k3r" iar mie mi-a adus tata unul din Israel.( B0$$ ) un C200 , un A1000 , un V360 , un V3 , si inca vreo 3...dar nu imi aduc aminte seriile.
    Am pus acuma ochii pe Motorola Defy ...arata bine!

    Iphone nu prea ma incanta..am un iPod Touch g1 si imi fac treaba cu el...wifi/muzica/jocuri/notitze. il am de 4 ani si nu am avut probleme(thank you Steve J.)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Care este device-ul tau de baza? By MonkY in forum Polls
    Replies: 16 Last Post: 05-01-2014, 03:44
  2. Care este diferenta?Xbox 360 By Sopi in forum Console Club
    Replies: 5 Last Post: 06-12-2013, 17:46
  3. Care este consola favorita ? By MonkY in forum Polls
    Replies: 74 Last Post: 20-12-2011, 08:13
  4. Gamer este cel care... By Chifteluta in forum Console Club
    Replies: 83 Last Post: 01-08-2010, 02:40
  5. Care este diferenta? By Danny in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 6 Last Post: 28-07-2010, 17:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts