Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Cum a fost anul 2012 in materie de gaming?

Voters
151. You may not vote on this poll
  • Super jocuri, an ideal pt. gameri

    29 19.21%
  • Se putea ceva mai bine

    74 49.01%
  • Slab, ma asteptam la mai mult

    40 26.49%
  • Cel mai slab an pt. console

    8 5.30%
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 37 of 37

Thread: Cum vi s-a parut anul 2012 in materie de gaming?

  1. #21 SP
    Junior Member GoLd^'s Avatar
    Sincer vorbind...destul de slabut, se putea ceva mai bine.
    Dar, avand in vedere ca in 2013 (adica la anul) mai mult ca sigur isi v-or face marea aparitie pe covorul rosu urmatorea generatie de console (next-gen) si aici ma refer la (Playstation,Xbox si Wii), putem trece cu vederea acest an destul mediocru in gaming.
    Totusi, sa nu uitam ca anul acesta si-or facut aparitia titluri precum Max Payne 3, COD Black Ops 2, chiar si Mass Effect 3.

  2. #22 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Seria Call Of Duty nu ar intra in categorie , aproape in fiecare an , cei de la call of duty scot un joc nou...

  3. #23 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Un an ca oricare altul, cu jocuri foarte bune sau mai putin, ca pana la urma e o chestie de gust personal. Sa fim seriosi, bani sa ai in buzunar.
    Mai sus s-au enumerat jocuri foarte bune, suficient cat sa acopere anul si sa-l faca unul macar bun.

  4. #24 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Slab deoarece nu s-au anuntat nici una din consolele ce urmeaza sa apara

  5. #25 SP
    Member kostyn26's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Slab, ma asteptam la mai mult.
    Inafara de cateva jocuri care au fost bune anul asta (Adica Max Payne 3 , Black Ops 2 , HitMan si AC 3) , a fost un an foarte slab cu jocuri mediocre
    Asteptam in principal GTA V , dar nu a fost sa fie.
    Sunt sigur ca 2013 va fi un an mult mai bun in materie de gaming. Probabil vor iesi PS4 si XBOX 720 , jocurile pentru celelalte console se vor ieftini etc..
    Eu nu imi doresc jocuri cu nemiluita, imi doresc jocuri rejucabile, cu un gameplay bun, cu un story cat de cat bun, un multiplayer bine implementat si grafica.
    True...cam asta gandeam si eu.Mai asteptam pana in martie 2013 sa inceapa carnavalul cu Bioshock Infinite - God of War si Tomb Raider...Bioshock cred ca va fi genial.

  6. #26 SP
    Member DobaiSzilard's Avatar
    Mie mi s-a parut un an destul de bun, chiar foarte bun. Far Cry 3 a fost peste asteptarile mele. Mass Effect 3 a fost destul de bun. Halo 4 si CoD: BO2 ambele destul de bune dar nu le-am jucat, nici nu sunt fan, dar sunt jocuri bune. Need for Speed : Most Wanted a iesit destul de bun. Dishonored mi-a placut foarte tare. Max Payne 3 a parut destul de bun. Sniper Elite v2 bun dar a devenit repetitiv si enervant. Assassin's Creed 3 bun, parerea mea. DLC'urile de la Skyrim foarte bune. Daca nu impingeau GTA V spre anul viitor era si mai bine. Mi-a mai placut si Chivalry: Medieval Warfare pentru PC.

  7. #27 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Eu nu imi doresc jocuri cu nemiluita, imi doresc jocuri rejucabile, cu un gameplay bun, cu un story cat de cat bun, un multiplayer bine implementat si grafica.
    ai jucat Dishonored ?ai jucat Far Cry 3 ?ai jucat Borderlands 2 ?

  8. #28 SP
    Member angloma's Avatar
    prototype2 si fifa 13? , eu zic ca-i bine, se putea si mai bine
    a si black ops 2

  9. #29 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by angloma View Post
    prototype2 si fifa 13? , eu zic ca-i bine, se putea si mai bine
    a si black ops 2
    COD si Fifa apar anual .

  10. #30 SP
    Member angloma's Avatar
    Quote Originally Posted by iPaul View Post
    COD si Fifa apar anual .
    poate, dar black ops 2 e peste toate cod

  11. #31 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Anul viitor este sigur mai bun (cel putin pentru ps3)

  12. #32 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by angloma View Post
    poate, dar black ops 2 e peste toate cod
    it is what it is..

  13. #33 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  14. #34 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Excelent punctat RonanN1

    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post

  15. #35 SP
    Junior Member BruceWayne's Avatar
    Mie mi-au placut Sleeping Dogs, AC3, Max Payne 3 si Spec Ops in mod special. A fost un an bun, se putea si mai bine, dar daca se respecta asa numita traditie si in 2013 vor aparea alt Uncharted si alt Batman o sa fie de ajuns ca sa il surclaseze pe asta.

  16. #36 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    poate alt fifa, alt cod.

  17. #37 SP
    Member MiniEmotion's Avatar
    Mie mi-a placut Sleeping Dogs, vreau sa incerc si Far Cry 3, AC3
    Anul 2012 mi s-a parut unul destul de bun, dar se putea si mai bine, abia am intrat in 2013 si deja au aparut niste jocuri...(Tomb Raider Crysis 3, GOW Ascension) Si mai urmeaza sa apara si PS4 , si impreuna cu ea inca un joc Killzone si Watch Dogs, per total 2013 va fi cu mult peste 2012

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Istoria ta in materie de console (cum ai devenit jucator pe consola) By rodarkone in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 141 Last Post: 12-07-2020, 20:25
  2. Replies: 24 Last Post: 12-01-2015, 12:21
  3. Replies: 12 Last Post: 10-09-2012, 01:57
  4. Replies: 8 Last Post: 06-08-2011, 09:16
  5. Replies: 26 Last Post: 01-01-2010, 03:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts