Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce consola next-gen vei cumpara?

Voters
472. You may not vote on this poll
  • Microsoft Xbox One

    23 4.87%
  • Sony PlayStation 4

    356 75.42%
  • Ambele console

    26 5.51%
  • Niciuna

    37 7.84%
  • Inca nu m-am decis

    30 6.36%
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6
Results 101 to 119 of 119

Thread: Ce consola next-gen vei cumpara?

  1. #101 SP
    Junior Member Indru's Avatar
    @JeNeI: Oddworld: Abe's Oddysee - New 'n' Tasty mă atrage tare de tot, fiind fan Abe de mic. Driveclub arată bestial, mă bag 100%. O să-mi iau și-un Fifa sau un PES, să mă fotbalizez. Final Fantasy XV, poaaate Diablo 3 - dat fiind că nu prea l-am jucat pe PC, dar nu știu sigur, parcă n-ar merita banii - , Transistor îl voi lua și pentru PS4 și pentru PC, ca să susțin producătorii care ne-au oferit genialul Bastion (try it, merită), Cyberpunk 2077 îmi face cu ochiul, dar oricum mai am timp până se lansează, Carmageddon: Reincarnation e un must-buy, Mirror's Edge-ul nou la fel, The Crew iar m-ar interesa, și poate Lords of the Fallen. Nu știu dacă vor lansa Duck Tales Remastered și pe PS4, că chiar m-ar interesa.

    Watch Dogs îl iau pentru PC. Wolfenstein New Order, The Evil Within la fel. La Order 1886 mă mai gândesc.

  2. #102 SP
    Member rascalov's Avatar
    Nu m-am decis ce sa cumpar, dar PS4 este uimitor. Deocamdata inca ma joc la PS3.

  3. #103 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    atunci de ce nu ramai tu frumos pe PC ?si n-am mai auzit in viata mea de cineva sa joace din PAT cu mouse ....in afara faptului ca pozitia e incomoda ca naiba,unde mai e precizia ?

    chiar nu va inteleg...daca sunteti asa prentetiosi si "elitisti" in ceea ce priveste FPS-uriile ramaneti pe PC..lasati-ne pe noi astia mai n00bi/casual sa jucam fps pe console..
    Tu dc mai ai desktop sau laptop?Dc nu ramai doar cu consola?Daca e incomod din pat atunci un noob casual ca tine poate sta aplecat din picioare la ecran pt o precizie maxima!

  4. #104 SP
    Member Buyk's Avatar
    CLAR PS 4 fara nici o retinere , este ceva "Must have" ! Stima

  5. #105 SP
    AkF
    Member AkF's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    atunci de ce nu ramai tu frumos pe PC ?si n-am mai auzit in viata mea de cineva sa joace din PAT cu mouse ....in afara faptului ca pozitia e incomoda ca naiba,unde mai e precizia ?

    chiar nu va inteleg...daca sunteti asa prentetiosi si "elitisti" in ceea ce priveste FPS-uriile ramaneti pe PC..lasati-ne pe noi astia mai n00bi/casual sa jucam fps pe console..
    In cazul meu, nu e vorba de elitism. Nu am resusit sa ma obisnuiesc sa joc FPS-uri cu controller. Am jucat COD3 si MW2. Ambele le-am abandonat la jumatate datorita controllerului. FPS-urile sunt facute pentru a fi jucate cu m&k. Faptul ca anumiti oameni s-au adaptat si le joaca cu controller e partea a doua.
    Cu TPS m-am obisnuit repede si chiar imi place sa joc cu controller.

  6. #106 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Game Informer's Ben Reeves hits the streets of Minneapolis, Minnesota to find out what the public is saying about the Xbox One and the PlayStation 4.

  7. #107 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Americanii sunt pr0sti,in fiecare clip de recenzie la care ma uit reiese asta.Sunt sigur ca in Romania oamenii ar da raspunsuri mai relevante (ma refer la tineri,ca degeaba intreaba pe cei batrani).

  8. #108 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    LOL nici tinerii nu sunt la curent cu gaming-ul, noi astia de suntem gameri da, dar sa fim seriosi, o parte mare din Romania inca e cu CS 1.6.

  9. #109 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Scuze de off dar creatura de la 2:10 e femeie sau barbat?

  10. #110 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    E o sustinatoare a LBGT E o femeie masculina

  11. #111 SP
    Member chesterb's Avatar
    se numeşte hermafrodit

  12. #112 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    Ps4 clar

  13. #113 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    ps4 la launch si dupa xbox

  14. #114 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar


  15. #115 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Doar 4.2% vor Xbox One?

  16. #116 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    4,2% vor doar Xbox One. Unii au zis ambele, inclusiv eu, pentru ca le voi lua pe ambele. Sunt convins ca multi vor alege intai PS4 si vor opta pentru Xbox One doar dupa o perioada de timp.

    Aici pe forum cel putin, Playstation e favoritul.

  17. #117 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Eu cred ca voi proceda asemanator cu ceea ce spune si tudyniuz. PS4 pentru inceput si, daca raman fonduri, XO pentru Ryse. Asta daca va merge consola si in Romania

  18. #118 SP
    Junior Member daniel_ardx's Avatar

    PS4

    PS4 naspa ca tre sa platesti sa joci online

  19. #119 SP
    Member Buyk's Avatar
    Quote Originally Posted by daniel_ardx View Post
    PS4 naspa ca tre sa platesti sa joci online
    Si crezi ca la X1 e gratis sa joci online ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6

Similar Threads

  1. Vei cumpara un Wii U? By MonkY in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 23 Last Post: 14-12-2016, 07:41
  2. Vei cumpara un Xbox One? By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 34 Last Post: 10-12-2014, 22:55
  3. Vei cumpara un PS4? By MonkY in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 93 Last Post: 20-10-2014, 10:59
  4. Replies: 25 Last Post: 04-09-2014, 16:03
  5. Replies: 22 Last Post: 30-10-2013, 20:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts