Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce consola next-gen vei cumpara?

Voters
472. You may not vote on this poll
  • Microsoft Xbox One

    23 4.87%
  • Sony PlayStation 4

    356 75.42%
  • Ambele console

    26 5.51%
  • Niciuna

    37 7.84%
  • Inca nu m-am decis

    30 6.36%
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 119

Thread: Ce consola next-gen vei cumpara?

  1. #21 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Daca e disponibil din start un bundle cu Killzone Shadow Fall 99% iau PS4 imediat dupa aparitie. Daca nu... astept un pic si iau un PS4 SH. XBOX One... slabe sanse, desi mi-ar fi placut pentru FM5. Un slim dupa 3 ani s-ar putea sa fie la pret suficient de mic sa nu ma mai intereseze limitarile...

  2. #22 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    PS4. 99% nu la lansare, ca sa mai strang bani pentru consola si jocuri. One m-ar tenta pentru Forza, Ryse si controller .

  3. #23 SP
    Member bartonn's Avatar
    PS4 si pe urma Xbox One.

  4. #24 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    Dacă mi s-ar ține pistolul la tâmplă și ar fi musai să aleg dintre cele două, aș alege PS4.
    O să cumpăr Wii U.

  5. #25 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Si la mine Wii U e in fruntea celor doua din poll. Primul price cut si l-am luat.

  6. #26 SP
    Junior Member MySeL's Avatar
    PlayStation 4 bundle fie cu Battlefield 4, fie Watch Dogs oricum merita

  7. #27 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    eu vad putin altfel , cei care erau fani PC , s-ar putea ca acum sa-si cumpere si un PS4.. chiar cred ca o sa fie o cerere mare de ps4
    Majoritatea "fanilor PC" sunt "pirati" inraiti foarte putini dintre ei achizitioneaza o consola nemodata.


    -Voi ramane pe generatia actuala pana in momentul in care vor inceta sa mai apara jocuri, si asta din doua motive:
    1.in primul rand inca mai am multe jocuri de devorat si nu dispun de mult timp liber
    2.sunt aproape sigur ca prima "sarja" din noua generatie va suferi de ylod/rrod.

  8. #28 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Eu voi cumpara ambele console, cu siguranta, desi nu m-am decis deocamdata care va fi prima pe care o voi achizitiona. Momentam inclin spre Xbox One, dar ramane de vazut. Timp este destul.

  9. #29 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    PS4 day one.

  10. #30 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    PS4

  11. #31 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Xbox One nu chiar din prima zi, ci dupa cum fluctueaza pretul. CU toate ca un Day One Edition mi-ar place mult...

  12. #32 SP
    AkF
    Member AkF's Avatar
    Vorbind de lansare si pana la primele taieri de preturi, PS4 clar. Imi iau PS4+2 jocuri de banii unui One.

  13. #33 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Prima Xbox One , dar nu la lansare , dupa 1 an. Sa am jocuri multe din ce alege si pe urma PS4!

  14. #34 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    PS4, dar dupa vreo 6 luni, vreau sa vad cum se comporta. Xbox One...dupa ce renunţă la tâmpeniile alea, adică niciodată

  15. #35 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    PS4 la lansare, desi imi pare foarte rau ca Microsoft au ales sa bage porcariile alea cu always-online, no SH games, etc etc pt ca imi plac multe din jocurile prezentate pe Xbox one (Ryse mi s-a parut genial)...

  16. #36 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Majoritatea "fanilor PC" sunt "pirati" inraiti foarte putini dintre ei achizitioneaza o consola nemodata.


    Tu crezi ca fanii pc sunt ,,pirati"?! Pai ei vreau grafica maxima si sunt mai multe avantaje la un pc.Poti juca online un joc piratat?Battlefield?Zi-mi si mie cum cumpar eu(fan pc) un ps4 modat? ,,Apropos'' se stie ceva daca pot baga un aimon la ps4?

  17. #37 SP
    Member eneea's Avatar
    Quote Originally Posted by MENTATAL0R View Post
    Majoritatea "fanilor PC" sunt "pirati" inraiti foarte putini dintre ei achizitioneaza o consola nemodata.


    Tu crezi ca fanii pc sunt ,,pirati"?! Pai ei vreau grafica maxima si sunt mai multe avantaje la un pc.Poti juca online un joc piratat?Battlefield?Zi-mi si mie cum cumpar eu(fan pc) un ps4 modat? ,,Apropos'' se stie ceva daca pot baga un aimon la ps4?
    Am atatia prieteni care inafara de WoW au piratat tot...crede-ma ca o mare parte din PC gamingul din romania se bazeaza pe piraterie, da intr-adevar BF si-l cumpara lumea pt MP, dar restul jocurilor cu SP solid se pirateaza la greu

    Ontopic: eu inca nu m-am decis, prea pare PS4 "the good guy" si Xbone "the scumbag"

  18. #38 SP
    Junior Member GoLd^'s Avatar
    PS4, bineinteles

  19. #39 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    PS4, insa nu la lansare, ideea este sa asteptam putin, pentru a vedea cum se comporta consola. Stim foarte bine ca la primele modele apar probleme. Asa ca nu este graba, jocuri sunt cu sutele care le putem inca juca
    Pe lista mai am deasemenea WII U, dar astept sa mai scada pretul imens
    ps: god help with white model on ps4

  20. #40 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    PS4 net superior Xbone, o sa il iau cand pretul o sa fie mai decent sau probabil unul SH...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vei cumpara un Wii U? By MonkY in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 23 Last Post: 14-12-2016, 07:41
  2. Vei cumpara un Xbox One? By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 34 Last Post: 10-12-2014, 22:55
  3. Vei cumpara un PS4? By MonkY in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 93 Last Post: 20-10-2014, 10:59
  4. Replies: 25 Last Post: 04-09-2014, 16:03
  5. Replies: 22 Last Post: 30-10-2013, 20:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts