Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Vei pastra PS3-ul/X360-ul dupa lansarea noilor console?

Voters
349. You may not vote on this poll
  • Da, voi pastra consola veche. Sunt colectionar!

    163 46.70%
  • Da, voi pastra, dar nu pentru mult timp.

    32 9.17%
  • Nu, nu voi pastra nimic din generatia veche. Next-gen all the way!

    24 6.88%
  • Inca nu am decis cum voi proceda. Sper sa merite next-gen-ul.

    25 7.16%
  • Nu imi voi achizitiona next-gen. Cel putin nu inca...

    105 30.09%
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 45

Thread: Vei pastra PS3-ul/X360-ul dupa lansarea noilor console?

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Vei pastra PS3-ul/X360-ul dupa lansarea noilor console?

    Am vazut ca multi vor sa renunte la consolele actuale dupa aparitia PS4/X1 si ar fi interesant sa aflam cum veti proceda. Prin urmare intrebarea este: Vei pastra PS3-ul/X360-ul dupa lansarea noilor console?

  2. #2 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Da, in beci!

  3. #3 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Da, phat-ul meu care a rezistat eroic atatia ani nu o sa ma paraseasca.

  4. #4 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Bineinteles...ptr ps plus in special

  5. #5 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    PS3 se pastreaza - mai am inca 80+ jocuri de jucat de pe PS+ si sigur se vor mai adauga. Jocuri retail probabil nu voi mai cumpara insa.

  6. #6 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Abea am achizitionat ps3-ul, am o gramada de exclusivitati de jucat.
    Next-gen imi voi cumpara abea dupa ce jocurile vor fi si ele next-gen si nu doar eye candy.

  7. #7 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    PS3-ul meu va lupta cot la cot cu noul sau camarad. Inca mai are de dus lupte grele cu jocurile din seriile Mass Efect, Demon's Souls, Metal Gear, Dragon Age.

  8. #8 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    DA,phat-ul meu m-a sprijinit din 2008 fara probleme.O sa il pastrez

  9. #9 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Nu as da PS3ul pentru nimic in lume, chiar in ultimele zile ma gandeam ce as face daca s-ar defecta: imediat mi-as lua unul nou! Atatea jocuri extraordinare... ar fi o pierdere prea mare. Nu cred ca o sa mai achizitionez jocuri in afara de Dark Souls 2 pentru el dar PS+ il va sprijini mult timp si de acum incolo. In ceeace priveste XBox 360.... am ganduri necurate sa-mi achizitionez unul.

  10. #10 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Thanks duse, and wellcome to the dark side

    Si pe mine ma bate gandul sa imi recumpar un PS3 / sau un viitor PS4 pe langa x360. Asa as avea ambele platforme (PS si xbox) impreuna cu jocurile din colectia mea + next gen.

  11. #11 SP
    Member anduthebest's Avatar
    PS3 all the way, sunt o gramada de jocuri de jucat...next gen can wait, mai ales cu buzz-ul care se face ca softwareul e imatur la ambele console nextgen.

  12. #12 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Nu numai ca il voi pastra ( xbox-ul ), dar nici nu voi cumpara vreuna din consolele viitoarei generatii acum. Cel putin un an voi astepta, pana termin cu cele peste 50 de jocuri pe care n-am apucat sa le joc.

  13. #13 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Da.

  14. #14 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Nu imi permit un PS4 inca, si chiar daca mi-as fi permis, as fi pastrat PS3-ul

  15. #15 SP
    Member theSrN's Avatar
    This is my PS3. There are many like it, but this one is mine. My PS3 is my best friend. It is my life. I must master it as I must master my life....

  16. #16 SP
    Member rascalov's Avatar
    Voi pastra PS3-ul deoarece sunt jocuri pe care nu le-am jucat, iar pt. PS4 nu am banii necesari achizitionarii.

  17. #17 SP
    Member Mariush's Avatar
    My own, my love, my prescious.

  18. #18 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Eu cred ca nu imi voi lua in urmatorii 2 ani PS4. De-abia am PS3-ul de jumatate de an, mai am o gramada de jucat pe el.

  19. #19 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    eu voi pastra cu siguranta ps3-ul, next-gen poate sa mai astepte (vara-toamna 2014)

  20. #20 SP
    Member DobaiSzilard's Avatar
    Mi-am luat Xbox-ul in urma cu un an.. sau doi ? trebuia sa ma pun sa caut ca nu mai stiu Acum o luna m-am apucat de seria AC, seria ME am terminat-o acum 3-4 luni si inca mai am multe jocuri de jucat. Raman pe current-gen pentru inca un an cel mai probabil. Sa vedem cum va fi: review-uri la console, probleme, titluri ce urmeaza sa apara..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 22 Last Post: 30-10-2013, 20:12
  2. Primele impresii dupa lansarea lui Mortal Kombat 9 By AndRewqp in forum Stories & Other News
    Replies: 11 Last Post: 30-10-2011, 10:59
  3. Replies: 0 Last Post: 11-06-2011, 15:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts