Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Care este cea mai indragita serie de jocuri?

Voters
242. You may not vote on this poll
  • Assassin's Creed

    59 24.38%
  • Call of Duty

    41 16.94%
  • Devil May Cry

    12 4.96%
  • Doom

    11 4.55%
  • Fallout

    23 9.50%
  • Fifa

    24 9.92%
  • Final Fantasy

    17 7.02%
  • Forza Motorsport

    12 4.96%
  • Gears of War

    22 9.09%
  • God of War

    57 23.55%
  • Gran Turismo

    24 9.92%
  • Grand Theft Auto

    73 30.17%
  • Halo

    19 7.85%
  • Lego

    3 1.24%
  • Mario

    21 8.68%
  • Mass Effect

    41 16.94%
  • Metal Gear

    22 9.09%
  • Metroid

    3 1.24%
  • Mortal Kombat

    18 7.44%
  • Need for Speed

    28 11.57%
  • Prince of Persia

    25 10.33%
  • Pokemon

    6 2.48%
  • Resident Evil

    20 8.26%
  • Souls

    16 6.61%
  • Tekken

    8 3.31%
  • The Elder Scrolls

    21 8.68%
  • Tom Clancy

    12 4.96%
  • Tomb Raider

    31 12.81%
  • Uncharted

    94 38.84%
  • Zelda

    12 4.96%
Multiple Choice Poll.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 47

Thread: Care este cea mai indragita serie de jocuri?

  1. #21 SP
    Member cipvas's Avatar
    Eu cred ca si seria Battlefield trebuia sa intre. Mai ales ca au cateva jocuri scoase...

  2. #22 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Mortal Kombat , Tekken dar Street Fighter nu este in lista ? Serios !?

  3. #23 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Everyone`s a critic... daca erau pe lista oricum aveau numa doua, trei voturi (no real contender). Daca e pana acolo de ce nu e si seria Cabela`s (Fishing, Hunting etc)? Au fost o gramada de titluri lansate inca de pe vremea PS2-ului, a avut si accesorii (o chestie cu care nu foarte multe alte serii se poate lauda) si inca se lanseaza anual.

  4. #24 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si eu care ma gandeam sa pun maxim 10 titluri in lista (sau sa fi lasat lista initiala cu 7 jocuri de la AzFaust)... cred ca eram linsat atunci!


  5. #25 SP
    Junior Member roberthotean's Avatar
    pentru mine personal uncharted fara discutie, in schimb ma surprinde faptul ca prince of persia are atat de putine voturi (in comparatie cu assassin's creed

  6. #26 SP
    Member solaru's Avatar
    Pt mine exista Mass effect si la maaaaaaaare distanta Halo, GTA si AC.

  7. #27 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Killzone, chiar daca KZ Shadow Fall m-a dezamagit.

  8. #28 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Si eu care ma gandeam sa pun maxim 10 titluri in lista (sau sa fi lasat lista initiala cu 7 jocuri de la AzFaust)... cred ca eram linsat atunci!

    Orice ai face, nu ai cum sa-i multumesti pe toti.
    Prince of Persia, God of War, Mario si Souls pentru mine, insa Persia are un loc special

  9. #29 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    bai ce oameni rai , unde este mah Battlefield ?! unde !?

    asa dar, AC + GTA si as mai adauga si Prince of Persia (pacat ca nu au mai scos nimic pe partea lui )

  10. #30 SP
    Junior Member Derek24's Avatar
    God Of War m-a facut sa cumpar primul playstation

  11. #31 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ca de obicei, eram sigur ca vor fi oameni care si-ar fi dorit sa voteze orice altceva doar optiunile care apar in poll nu! Cred ca si daca puneam 100 de titluri, tot gaseati 2-3 care nu erau... therefore "no nothing"... Sorry, dar asta e poll-ul, atat am avut pe stoc.
    Medal of Honor si Killzone nu sunt orice serii, cred ca ar fi obtinut destule voturi, aici nu e vorba ca cineva e ''Gica contra'', sunt prea importante sa fie ignorate, Battlefield idem

  12. #32 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    The Games We Play

    We play Super Mario because we'll always be best friends. We play The Legend of Zelda because I'll always be her hero. We play Final Fantasy because she'll always be the most beautiful girl in the world. We play Dark Souls because we like it rough. And we play Metal Gear because Kojima is God. These are the games we play.

    Imi place acest poll.

  13. #33 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Grand Theft Auto va ocupa mereu un loc special in inima mea, tocmai fiindca e produsul unor oameni extrem de pasionati de munca lor.
    Fallout ar fi imediat dupa, din cauza faptului ca atat 3-ul, cat si New Vegas au fost niste capodopere.
    As spune si The Elder Scrolls, fiindca am jucat Skyrim ca un nebun, dar mult prea putin din jocurile precedente.

    As mai adauga si seria Witcher - primul mi s-a parut OK, al doilea a fost foarte bun, iar dupa 20 de ore de Witcher 3, pot spune ca e fara indoiala cel mai bun joc de care m-am atins vreodata.

  14. #34 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    No batman?

  15. #35 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    rezultatele votului explica multe despre gamerii de pe forum - foarte interesant

    PS: eu in afara de fifa am votat TOT

  16. #36 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by raducucosmin View Post
    No batman?
    Damn... de asta chiar imi pare rau ca nu a aparut in lista. Eh, la urmatoarea incercare...

  17. #37 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Seria God of War si Uncharted. Souls are un bine meritat loc 3.

    Cine a votat pentru Seria Ass Creed si CoD este indeplin raspunzator pentru scaderea in calitate a industriei de gaming al zilelor noastre.

  18. #38 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Uncharted, motivul pentru care raman pe PS.

  19. #39 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    no Ratchet & Clank, no Spyro, no Syphon Filter, no Onimusha, no Devil may cry, no Crash Bandicoot, no Fire Emblem, no Profesor Layton ... si probabil cel mai important .. no Castlevania

    Anyway .. cred ca e aproape imposibil sa facem un top pentru ca sunt atat de multe jocuri si francize super iubite si evident gamerii au demonstrat ca sunt extrem de subiectivi (vezi milioanele de "wars" care exista de pe vremea Nintendo vs Sega)

    PS: lipsesc si altele majore (gen Street Fighter, Ninja Gaiden, Persona, Star Wars, Splinter Cell, Burnout)

  20. #40 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    no Ratchet & Clank, no Spyro, no Syphon Filter, no Onimusha, no Devil may cry, no Crash Bandicoot, no Fire Emblem, no Profesor Layton ... si probabil cel mai important .. no Castlevania
    Vezi ca din viteza ai trecut si Devil May Cry, care are deja 5 voturi
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    PS: lipsesc si altele majore (gen Street Fighter, Ninja Gaiden, Persona, Star Wars, Splinter Cell, Burnout)
    Si Splinter Cell e la Tom Clancy (nu avea rost sa pun Ghost Recon, Rainbow Six, Splinter Cell, etc.). Eu nu inteleg totusi... esti moderator, poti sa editezi poll-ul daca vrei si sa adaugi/scoti orice joc vrei (desi ar fi unfair pt. cei care deja au votat). Sau poti chiar sa creezi o varianta de poll mult mai bun... Pe ceilalti ii mai inteleg, dar si tu Brutus?

    P.S. La faptul ca de 2 luni de zile (cat am fost eu super busy) a ramas acelasi poll si n-a mai facut nimeni un altul, nu te-ai mai uitat?

    ---------- Post added 29-10-2015 at 09:54 ----------

    Later edit: voi face un alt poll cu mai multe optiuni (pentru asta va trebui sa fie modificata limita maxima de poll lines), dar nu va putea fi afisat pe homepage (ar strica tot)... BRB...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 11 Last Post: 28-07-2014, 22:04
  2. Replies: 7 Last Post: 27-11-2011, 23:20
  3. 3DS este cea mai pre-comandata consola By tray in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 02-04-2011, 09:42
  4. Care este cel mai bun publisher ? By MonkY in forum Polls
    Replies: 60 Last Post: 29-12-2010, 21:59
  5. Resident Evil - cea mai vanduta serie Capcom By Solozaur in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 10-05-2009, 12:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts