Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Care este cel mai asteptat joc in 2017?

Voters
118. You may not vote on this poll
  • Final Fantasy VII

    8 6.78%
  • For Honor

    7 5.93%
  • Days Gone

    16 13.56%
  • Death Standing

    15 12.71%
  • Gran Turismo Sport

    7 5.93%
  • Horizon Zero Down

    34 28.81%
  • Mass Effect: Andromeda

    27 22.88%
  • Nier: Automate

    8 6.78%
  • Prey

    1 0.85%
  • Red Dead Redemption 2

    59 50.00%
  • The Last of Us Part 2

    45 38.14%
  • The Legend of Zelda: Breath of the Wild

    8 6.78%
  • Uncharted Lost Legacy

    25 21.19%
  • God of War

    44 37.29%
  • Ghost Recon: Wildlands

    5 4.24%
Multiple Choice Poll.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 40

Thread: CG Awards 2016: Cel mai asteptat joc pentru 2017

  1. #1 SP
    \ tudyniuz's Avatar

    CG Awards 2016: Cel mai asteptat joc pentru 2017

    Iata-ne la sfarsitul unui nou an, asadar este timpul sa tragem linie si sa vedem ce jocuri ne-au incantat, ne-au fascinat si chiar enervat in 2016.

    Nominalizarile pentru cel mai asteptat joc al anului 2017 sunt:
    • Final Fantasy VII
    • For Honor
    • God of War
    • Days Gone
    • Prey
    • Gran Turismo Sport
    • Horizon Zero Dawn
    • Mass Effect: Andromeda
    • Nier: Automata
    • The Legend of Zelda: Breath of the Wild
    • The Last of Us Part 2
    • Death Standing
    • Red Dead Redemption 2
    • Ghost Recon Wildlands
    • Uncharted 4: The Lost Legacy
    • Ghost Recon: Wildlands

    As dori sa va atrag atentia, daca credeti ca sunt necesare adaugari in oricare lista, nu votati si comentati pe thread si putem in unele cazuri sa mai adaugam optiuni.
    Attached Images Attached Images colonel-radec-medieval-pixel-under.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member AGKill0's Avatar
    Nioh este peste 75% din jocurile de pe lista aia, iar 95% din jocurile de pe lista aia nu sunt confirmate pentru 2017

  3. #3 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by AGKill0 View Post
    Nioh este peste 75% din jocurile de pe lista aia
    Aveam si eu un glob din-ala care imi spunea ce jocuri care nu au aparut sunt mai bune decat alte jocuri care nu au aparut, dar l-a spart frate-miu.

  4. #4 SP
    Junior Member AGKill0's Avatar
    Nioh este SoulsBorne + Onimusha pe steroizi

    Final Fantasy VII, For Honor, Days Gone, Death Standing, Gran Turismo Sport, Horizon Zero Down, Mass Effect: Andromeda, Nier: Automate, Prey, Red Dead Redemption 2, The Last of Us Part 2, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Uncharted Lost Legacy, God of War, din lista asta POATE God Of War sau Horizon se pot masura la nivel de gameplay dar nu cred

    in 2016 Nioh a avut 1 Alpha si 1 Beta in care am pus peste 40 de ore, mai mult ca orice alt joc de 250 de lei anul asta

  5. #5 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am votat cu Mass Effect si RDR 2. Sunt mai multe pe care le aștept, dar lista mi se pare un pic SF, sunt jocuri care nu au nicio șansă să prindă 2017, poate cu noroc 2018.

  6. #6 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Doar pentru ca tie iti place, nu inseamna ca parerea ta e adevar absolut.

  7. #7 SP
    Junior Member AGKill0's Avatar
    parerea mea nu trebuie sa fie absoluta, e parerea MEA, e o parere, dar lista aia e praf, dupa cum am spus, 95% din jocurile alea nu vin in 2017 100%, iar jocurile care chiar au data de lansare in 2017 nu sunt pe lista ca Nioh, si nu-mi place doar mie, toate comunitatea Dark Souls e cu ochii pe jocul acesta, sa nu crezi tu o secunda ca jocul asta e mic

  8. #8 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Nioh este un joc destul de pozitiv anticipat. A fost prezentat de cam toate canalele importante din domeniu si cei care au jucat bucati din el au fost incantati.

  9. #9 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ok, ok. Trecem peste Nioh, un joc pe care eu nu l-as juca nici daca m-ar plati cineva si observ ca totusi lipseste din lista Ghost Recon Wildlands (un joc pe care eu il astept de la E3-ul de anul trecut) si consider ca ar trebui sa scoti The Last of Us Part 2, pentru ca e 100% sigur ca iese cel mai devreme in 2018.

  10. #10 SP
    Junior Member AGKill0's Avatar
    Wildlands? hahaha aa vrei sa zici Wilddowngrade? poate il iau si eu pe Switch cu grafica aia

  11. #11 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Linisteste-te si schimba-ti atitudinea, prea ai venit pus pe scandal.

  12. #12 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Downgrade în Wildlands? Dafuq. Stiu ca vorbim de Ubisoft, dar nu am sesizat vreun downgrade la GRW.

  13. #13 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    E cam SF lista totusi, Red Dead 2, Death Stranding si TLOU 2 nu au nici o sansa sa apara la anul. eu am votat cu GT Sport, am zis sa fiu otara mai "realist", sperand ca apare la anul . Normal ca TLOU 2 ar fi cel mai anticipat joc insa cum nu apare la anul nu-si are locul in lista si in voturi.

  14. #14 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Poate apar, poate nu apar, cum nu au data de lansare oficiala sunt jocuri pe care le asteptam si in 2017. Multe jocuri nu au data de lansare, multe vor fi amanate, Mass Effect a fost si in lista de anul trecut, etc. Nu mai fiti si voi carcotasi doar de dragul de a fi carcotasi. Prea luati totul mot à mot.

  15. #15 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Ghost Recon Wildlands nu este in lista? Eu pe acesta il astept cel mai mult in 2017.

  16. #16 SP
    Member eneea's Avatar
    Bine-ar fii sa se lanseze RDR2 la anu. Despre The Last of Us Part 2 si Death Standing sunt zero sanse sa se lanseze la anu si-s in stare sa fac pariu cu oricine

  17. #17 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    E cam SF lista totusi, Red Dead 2, Death Stranding si TLOU 2 nu au nici o sansa sa apara la anul..
    Cum adică nu are șanse RDR2 sa apară anul viitor când ei spun clar în trailer Fall 2017? Nu-l amana astia de la R*, scot prea rar jocuri.

  18. #18 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    no resident evil VII?

  19. #19 SP
    Member Popae36's Avatar
    Wtf?si jocuri de xbox one?sau siteul asta e numai de ps4?...

  20. #20 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Cum adică nu are șanse RDR2 sa apară anul viitor când ei spun clar în trailer Fall 2017? Nu-l amana astia de la R*, scot prea rar jocuri.
    Eu stiu ca au ei au zis, insa mie asa imi lasa impresia, si alti prieteni cu care mai ma joc la fel gandesc, din moment ce nu au aratat mai nimic din el pana acum decat un mic teaser. Ar fi misto sa apara la anul normal, insa eu unul ma indoiesc.

    Apropo tudy, vezi ai uitat sa adaugi in lista unul dintre cele mai mari si probabil asteptate jocuri de gameri la anul....Destiny 2

    L.edit...lol acuma vad ca numai eu am votat GTS, damn...how the hype has fallen...inca mai sper ca va fi misto

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. CG Awards 2016: Cel mai bun joc sport By tudyniuz in forum Polls
    Replies: 4 Last Post: 19-01-2017, 16:15
  2. Replies: 1 Last Post: 22-12-2016, 21:53
  3. Replies: 9 Last Post: 11-01-2016, 10:59
  4. Replies: 4 Last Post: 08-01-2015, 21:39
  5. Replies: 18 Last Post: 01-01-2014, 10:56

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts