Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Care este jocul cu cel mai bun gameplay?

Voters
82. You may not vote on this poll
  • Battlefield 1

    17 20.73%
  • Doom

    19 23.17%
  • Gears of War 4

    6 7.32%
  • Overwatch

    12 14.63%
  • Ratchet and Clank

    12 14.63%
  • Titanfall 2

    8 9.76%
  • The Division

    2 2.44%
  • Dark Souls 3

    6 7.32%
Results 1 to 18 of 18

Thread: CG Awards 2016: Cel mai bun gameplay

  1. #1 SP
    \ tudyniuz's Avatar

    CG Awards 2016: Cel mai bun gameplay

    Iata-ne la sfarsitul unui nou an, asadar este timpul sa tragem linie si sa vedem ce jocuri ne-au incantat, ne-au fascinat si chiar enervat in 2016.

    Nominalizarile pentru cel mai bun gameplay al anului sunt:
    • Battlefield 1
    • DOOM
    • Gears of War 4
    • Ratchet and Clank
    • Overwatch
    • Titanfall 2
    • The Division


    As dori sa va atrag atentia, daca credeti ca sunt necesare adaugari in oricare lista, nu votati si comentati pe thread si putem in unele cazuri sa mai adaugam optiuni.
    Attached Images Attached Images colonel-radec-medieval-pixel-under.jpg

  2. #2 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pentru mine tot Uncharted 4, votez după

  3. #3 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La mine este intre Uncharted 4 si Rachet & Clank, dar parca tot asept Uncharted 4 in lista

  4. #4 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Nici aici nu imi este clar unde e Dark Souls 3?

  5. #5 SP
    Member eneea's Avatar
    SI eu vreau Dark SOuls 3 aici

  6. #6 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Eu as vota cu Furi, dar probabil sunt singurul si nu merita efortul de a fi adaugat pe lista.
    Ratchet and Clank sa fie, cu ale sale zeci de arme unice, interesante si amuzante, si lista de trofee care te incurajeaza sa le folosesti pe toate in egala masura.

  7. #7 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Sa vina Dark Souls 3

  8. #8 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    S-a adaugat Dark Souls 3

  9. #9 SP
    Member eneea's Avatar
    DAA. Dark Souls 3

  10. #10 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Clar Dark Souls 3, multe modificari fata de precedentele.

  11. #11 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Uncharted 4 nu adaugi ? Ca eu tot ma abtin sa votez...

  12. #12 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    U4 ca Gameplay?

  13. #13 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Asta ma tot mira si pe mine, dar dupa aia zice lumea ca sunt nebun si iar incep discutii...

  14. #14 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da. Gusturile nu se discuta, clar, dar pentru mine a avut un echilibru fff misto intre explorare, actiune si momentele relaxante. Si pot spune ca, repet, pentru mine, pe toate le-a facut bine.

    Dar nah, daca nu vrea lumea sa se adauge, o sa merg pe Ratchet & Clank. Dar inca mai sper

  15. #15 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Gusturile nu se discuta, asa e, insa obiectiv vorbind, Uncharted 4 nu are ce cauta aici. L-am votat si eu ca GOTY, desi la capitolul combat / platforming design băieții de la ND mai au mult de munca.

  16. #16 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ideea e ca nu se evidențiază prin gameplay, nu se bazează pe asta, are un gameplay simplu, doar cat sa îți ofere posibilitatea să treci fluid prin joc. Complexitatea e zero, iar evoluția fata de restul jocurilor Uncharted e şi ea aproape inexistentă, tocmai pentru ca nu era nevoie de nicio evoluție ca să-şi spună povestea.

  17. #17 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pe principiul asta, nu prea inteleg ce cauta in lista restul jocurilor (cel putin cele pe care le-am jucat eu, Battlefield 1 in care doar mergi si tragi, Doom in care doar mergi si tragi, Gears of War 4 in care...doar mergi si tragi sau orice alt joc).

    Ma rog, prea multa vorbarie. Trecem peste. Ratchet & Clank it is then, desi si in el, doar mergi si tragi

  18. #18 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    BF1 n-am jucat asa ca nu ma pronunt.
    Iar Doom merita sa fie aici pentru ca este gameplay-based, asta scoate in evidenta, nu-l intereseaza povestea sau multiplayer-ul sau grafica. Totul in joc e strict legat de player input, iar jocul este deosebit de responsive si, desi fast-paced, ii ofera jucatorului nenumarate modalitati de lupta, de la arsenalul mare de arme la cum iti negociezi navigarea pe harta si utilizarea munitiei (care btw e foarte bine pusa la punct) astfel incat sa nu te trezesti ca ai consumat BFG-ul prematur de exemplu. Este un "mergi si tragi" deosebit de fluid si de o complexitate bine subliniata

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. CG Awards 2016 - Cel mai bun shooter By tudyniuz in forum Polls
    Replies: 2 Last Post: 23-12-2016, 00:46
  2. Replies: 0 Last Post: 20-12-2016, 23:47
  3. CG Awards 2016: Cel mai bun action game By tudyniuz in forum Polls
    Replies: 0 Last Post: 20-12-2016, 23:42
  4. CG Awards 2016: Cel mai bun racing game By tudyniuz in forum Polls
    Replies: 0 Last Post: 20-12-2016, 23:21
  5. Replies: 0 Last Post: 20-12-2016, 23:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts