Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce doriti mai mult pe CG ?

Voters
137. You may not vote on this poll
  • News

    77 56.20%
  • Reviews

    60 43.80%
  • Stories

    34 24.82%
  • Previews

    39 28.47%
  • Videos

    47 34.31%
  • Guides

    30 21.90%
  • Intalniri

    38 27.74%
  • Concursuri

    79 57.66%
Multiple Choice Poll.
Results 1 to 19 of 19

Thread: Ce doriti pe ConsoleGames ?

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Ce doriti pe ConsoleGames ?

    Haideti sa vedem ce isi doreste fiecare mai mult de la ConsoleGames.ro. So, deschidem un nou poll, acum ca am trecut de o luna si jumatate de existenta. Also, astept opiniile voastre despre ce am realizat pana acum. Daca aveti idei, recomandari, let us know ! Thx in advance !

    P.S. Va rog sa nu faceti ca mine si sa selectati toate optiunile. Stim ca vrem din toate. Ar fi bine sa votati doar ce va doriti mai mult pe CG

  2. #2 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Mai multe review-uri, preview-uri si un concurs pentru cei cu PS3 (Motorstorm Pacific Rift sau Resistance 2 cand vor aparea). O sa mai contribui cu cateva reviews la jocurile care urmeaza sa apara cand o sa mai am timp si de ele.

  3. #3 SP
    Banned M0R0I's Avatar
    fifa08.dar un campionat adevarat cu tur retur golaveraj etc sa fie real

  4. #4 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Cred ca un concurs pentru posesorii de PS3 ar fi bine venit !

  5. #5 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Am votat reviews (mai pertinente) si news.
    Sunt 2 concursuri deja, din pacate doar cel de Forza 2 e foarte activ, cel de Fifa 08 mai putin.
    Cat despre concursuri PS3, din cate vad eu sunt destul de putini membri PS3 pe aici momentan, cel putin comparativ cu xbox-isti.

  6. #6 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Mai multe review-uri (o sa incerc si eu sa ma ocup) si cam atat. Sectiunea de news eu zic ca o duce bine.

  7. #7 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Am votat Previews pentru ca as vrea ca pe viitor sa ma ocup de articole mai consistente pentru Previews, colectand informatia din mai multe locuri si sa o transform in ceva de interes comun scris intr-un mod neconventional.

    Si News pentru ca imi place sa folosesc CG pentru informare mai mult decat 10 feed-uri din parti diferite.

  8. #8 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Cat despre concursuri PS3, din cate vad eu sunt destul de putini membri PS3 pe aici momentan, cel putin comparativ cu xbox-isti.
    Acesta este crudul adevar. No problem, more contests for the xbox360 guys, macar pentru voi sa fie, daca noi suntem asa putini

  9. #9 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    ...desi pe homepage "ps3" e mai mare decat "xbox 360" la Popular Tags .

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mika, asta pentru ca multi nu isi scriu tagurile cum trebuie. Si ba scriu X360, ba Xbox 360... in loc de Xbox 360. So, se cam divide in 3 saracul. Ce sa le fac celor de la M$ daca nu s-au gandit la ceva mai... scurt si la obiect. Sper sa nu fie atat de inchisi la minte ca urmatorul sa-l numeasca Xbox 720 sau mai stiu eu cum...

  11. #11 SP
    Member sepet's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Mika, asta pentru ca multi nu isi scriu tagurile cum trebuie. Si ba scriu X360, ba Xbox 360... in loc de Xbox 360. So, se cam divide in 3 saracul. Ce sa le fac celor de la M$ daca nu s-au gandit la ceva mai... scurt si la obiect. Sper sa nu fie atat de inchisi la minte ca urmatorul sa-l numeasca Xbox 720 sau mai stiu eu cum...
    paremi-se mie sau baietzii se inspira din moves-urile lu Tony Hawk,panla la 900...mai e doar o aruncatura de bat

  12. #12 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Acesta este crudul adevar. No problem, more contests for the xbox360 guys, macar pentru voi sa fie, daca noi suntem asa putini
    Eh, serviciul de multi este mai bun pe xbox si de aceea majoritatea cu cele 2 console prefera xbox pt MP , iar PS3 pt single.

  13. #13 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    se poate toate?

  14. #14 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Cam greu de ales

  15. #15 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Rubrica NEWS o sa fie din nou cea mai updatata rubrica de pe consolegames.ro. You have my promise

  16. #16 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Reviews & Concursuri. News-uri sunt destule...

  17. #17 SP
    Member obidan's Avatar
    News, previews,video + concursuri
    Yay

  18. #18 SP
    Member cloud's Avatar
    news sunt ok, keep it going.
    reviews si previews mai multe.

  19. #19 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Cam greu de ales
    vorba ta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 43 Last Post: 16-09-2014, 16:07
  2. Replies: 0 Last Post: 05-02-2012, 04:50
  3. Ce v-a facut sa va doriti o consola ? By zinodaur in forum Console Club
    Replies: 64 Last Post: 25-03-2010, 22:28
  4. Televiziunea Consolegames ? By ionutzzz in forum Console Club
    Replies: 57 Last Post: 30-11-2008, 23:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts