Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 91

Thread: Need for Speed Payback

  1. #21 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Acel trailer este un jeg. Si voi refuza sa dau banii pe o spuza de joc. Well done EA, phoking retards.

  2. #22 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Scenariul asta, este fumat de vreo 7-8 ani phahaha, nu am mai jucat NFS de câțiva ani dar ce am văzut nici că mă face să îl cumpăr.

  3. #23 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Chiar as fi curios si in cazul in care este mega off topic, rog un moderator sa mute asta in alta parte, dar chiar sunt curios de cum va imaginati voi NFS-ul perfect, dar fara exemple gen: NFS Porche, samd. Ci pur si simplu sa spuneti ce anume va doriti.

    Incep eu.

    Imi doresc un joc pe care sa-l pot juca si 10 minute, dar si 3h. Un joc in care sa nu pierd timp sa alerg intre curse, pe o harta foarte mare dar goala, daca nu vreau (a se intelege ca poate am chef sa ma plimb, dar poate nu, dar nu sa ma chinui sa dau fast travel cu loading time, dupa care start race cu loading time, ci pur si simplu sa pot incepe cursa si din meniu, dar si din harta).

    Un joc cu un control mai arcade decat simulare, dar nu prea arcade (gen Mario Kart) cu o grafica adusa la zi si cu tone de masini pe care sa le deblochez pe parcurs, nu sa stau sa strang bani si sa vad pe ce masina sa-i dau, cand imi doresc 2-3 odata.

    Si nu in ultimul rand, daca tot e sa avem o poveste, prefer ceva gen Fast and Furious decat mizeria aia de poveste din ultimul NFS.

  4. #24 SP
    Member clax_117's Avatar
    Consider ca NFS Hot Pursuit este foarte aproape de ce ai descris tu mai sus.si este si jocul meu preferat din serie.

  5. #25 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu zic de vreo 5-6 ani sa pună nene arme pe mașini.

    Sent from my HTC One M8s using Tapatalk

  6. #26 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Desi ma asteptam la ceva gen The Run, cumva...nush cum sa zic...as fi vrut sa vad si ceva gameplay, dar au aratat numa cinematics-uri. Chiar nu vreau sa vad cum se "distruge" fiecare masina pe care o ating si asta sa-mi taie imersiunea. Vreau doar sa ma dau cu masina pe drum, din punctul A in punctul B si sa castig.


  7. #27 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Mie mi-a plăcut ceea ce am văzut, cu toate că nu sunt hyped după NFS.

  8. #28 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Dupa ce a zis ala ca au cel mai variat open world facut vreodată pt un NFS (sau asa ceva) au arătat gameplay prin desertul din Rivals....

  9. #29 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Mie mi-a placut ca masina "player-ului" (Mustangul) este lipita de asfalt, indiferent de coliziuni si obstacole. The force is strong with this one!

  10. #30 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Slomo Cutscene simulator 2017 GTFO

  11. #31 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Nu cred ca va fi asa si in jocul final. Cu atat de multe slowmouri vreau sa zic. A fost facut asa doar pentru demo, probabil. Si cand a fost aratat gameplay pt mafia 3 de exemplu cand atingeai o masina putin facea direct bum. E o presupunere, dar daca se plange multa lume nu cred ca e foarte greu de rezolvat printr-un patch.
    Vad ca majoritatea spun ca arata rau, mie mi se pare ca arata foarte bine si de abia astept sa-l joc.

  12. #32 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar


  13. #33 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Mie-mi place.

  14. #34 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Daca o sa putem sparge masinile de politie la fel si niste capcane nu strica gen nfs most wanted 2005, una peste alta imi place ce am vazut in gameplay-ul acela.

  15. #35 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  16. #36 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Zici ca e The Crew 90%


    Sent from my iPad using Tapatalk

  17. #37 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai asta au si vrut sa faca. O combinatie intre The Crew si Forza Horizon.

  18. #38 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    mie-mi place !

    o sa fiu un fel de spam pe topic pana iese jocu'

  19. #39 SP
    Member legokid220's Avatar
    Deci jocul asta chiar o sa fie foarte bun in comparatie cu celelalte NFS din ultimi ani.

  20. #40 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Asta s-a zis la fiecare NFS din ultimii ani.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 2 Last Post: 21-11-2017, 18:00
  2. Replies: 0 Last Post: 10-06-2017, 23:47
  3. Replies: 0 Last Post: 19-12-2012, 12:59
  4. Replies: 9 Last Post: 08-08-2011, 14:46
  5. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:11

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts