Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 216

Thread: Star Wars Battlefront 2

  1. #41 SP
    Member Otman's Avatar
    In primul rand, Salutare tuturor.

    Am jucat ieri cateva ore, imi place, mult.

    In primul rand, pe PS4 PRO arata superb si nu am simtit deloc sa aiba frame dropuri.
    Faza cu clasele e foarte faina, armele au acum moduri si pot fi un pic personalizate, iar partea cu game cards e ok, mult peste ce a fost in primul.

    Gameplay-ul se simte mai bine ca in primul, mai ales la partea cu zburatul, in primul nu m-am impacat deloc cu pilotatul dar in asta inca din primul meci cu space combat......se simte bine, natural.

    Per total, prima impresie e foarte buna.

    Ma rog doar cu campania SP sa nu o dea in bara, ceva gen 4-6 ore.....

  2. #42 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu are sens sa iti explic de ce nu am mai avut cum sa dau reply, dar crede-ma ca asa s-a întâmplat.

    Anyway, abia aștept sa il încerc. Primul a fost destul de distractiv si a aratat foarte bine. Mersi pentru cod cipvas!

  3. #43 SP
    Junior Member evabrain's Avatar
    It means it will cover all the movies including episode 7 to 8. So yes.

  4. #44 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Si mie, dar unora le plac baietii.


    Si mie imi plac femeile sexy, dar nu din alea feministe . Intr-un cuplu, cocosul trebuie sa fie ala care canta, nu closca
    Urasc feministele care cred ca pot face treaba de barbat.

    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Alex Khan un sexist, ce mai! Nariko, Bayonetta

    On topic, a jucat cineva beta?
    Sunt jocuri Tomb Raider/Bayonetta/Mirror's Edge facute sa aiba personaje feminine si jocuri ca Hitman/Deus Ex/Batman Arkham facute sa aiba personaje masculine.

    Ori Star Wars e facut sa aiba protagonist MASCULIN si punct.



    Acum ce conteaza ca-i femeie sau barbat, actrita aia Janina Gavankar e oricum groaznica.
    Am vazut-o la conferinta de la E3, era pur si simplu mediocra, cred ca singura ei calitate era decolteul. Imi dau seama cum o sa fie in joc.
    Daca era o actrita ca Daisy Ridley sau Felicity Jones, nu mai ziceam nimic......dar asa, sa bagi una care pare mai potrivita ca gagica bimbo pentru filme de tip Fast & Furios ........ in rolul unui SOLDAT AL IMPERIULUI GALACTIC intr-un joc Star Wars e prea de tot.

    Nu mai e feminism, e penibilism. Suna a infantilism sa faci povestea unui soldat feminin din armata imperiala.
    Si conform povestii originale, erau numai BARBATI in armata.


    Serios, voi chiar o vedeti potrivita?

  5. #45 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Daca asta-i mediocra io nu te mai cred ca-ti plac fetele. Mie-mi plac.

  6. #46 SP
    Member maudrunk5's Avatar
    Man, calm your damn tits, ca nu e o crima ca au bagat o femeie ca main lead. In Rogue One Captain Phasma e femeie, in Jedi Knight Mysteries of the Sith expansiune la Dark Forces II, o parte din joc protagonista e Mara Jade, femeie, deci nu e prima data cand se intampla.

    Sper totusi ca povestea sa nu fie scurta sau cliche si sa ai aiba un ending potrivit.

  7. #47 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    De mai este deschis betaul?

    Sent from my SM-J330F using Tapatalk

    ---------- Post added 06-10-2017 at 00:40 ----------

    LE: open beta incepe la 11am(ora Romaniei)

    Sent from my SM-J330F using Tapatalk

  8. #48 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    poate cineva sa lase linkul catre download-UL de beta?

  9. #49 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Daca asta-i mediocra io nu te mai cred ca-ti plac fetele. Mie-mi plac.
    Ok, dar in afara sa provoace erectie, stie si altceva? Gen sa faca acting ca lumea?
    Nu de alta, dar eu am pretentia ca totusi conversez cu oameni care au mai mult de 12-16 ani care nu se lasa dusi de val de o pereche de silicoane si care stiu sa se uite mai sus de ele.

    Quote Originally Posted by maudrunk5 View Post
    Man, calm your damn tits, ca nu e o crima ca au bagat o femeie ca main lead. In Rogue One Captain Phasma e femeie, in Jedi Knight Mysteries of the Sith expansiune la Dark Forces II, o parte din joc protagonista e Mara Jade, femeie, deci nu e prima data cand se intampla.

    Sper totusi ca povestea sa nu fie scurta sau cliche si sa ai aiba un ending potrivit.
    Ca personaj secundar era ok, dar sa o bagi ca protagonist e aiurea.



    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    poate cineva sa lase linkul catre download-UL de beta?
    https://www.ea.com/games/starwars/ba...efront-2/about

  10. #50 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    personajele feminine care sa fie puternice si la comanda.
    ...si stapane pe situatie. si pe conspiratie
    https://www.instagram.com/p/BVDqD6sj...aken-by=janina

  11. #51 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Foarte fain modul Strike

    Sent from my SM-J330F using Tapatalk

  12. #52 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Peetzy View Post
    ...si stapane pe situatie. si pe conspiratie
    https://www.instagram.com/p/BVDqD6sj...aken-by=janina
    Tocmai ai postat cea mai emblematica imagine care descrie Electronic Farts in 1000 de cuvinte.

    Asta este EA, o c***a penala care pacaleste si tepueste clientii. Ca un mar care arata bine pe exterior si are silicoane, dar in interior e putred si plin de viermi lacomi infometati !












    Pana una alta, am uitat sa mai mentionez ceva:
    cum o fi oare senzatia aia sa joci tu ca barbat cu un personaj feminin sa salvezi personaje masculine dupa ce in ultimii ani eram obisnuiti sa jucam cu personaje masculine ca sa salvam printesa?

  13. #53 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    De prin anii '90 pana in prezent: Tomb Raider, Final Fantasy, Bloodrayne, Bayonetta, Borderlands, The Last Of Us etc.

    Sent from my SM-J330F using Tapatalk

  14. #54 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Sick burn right there^^^

    Eu tot timpul cand am ocazia sa imi creez eu caracterul in jocuri, incerc sa fac ceva sa semene cat mai mult cu prietena, in bloodborne si in primul destiny am reusit, chiar zici ca e ea.

  15. #55 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Jocul asta nu-i nici cal nici magar, e bun in anumite momente si prost la general, grafica nu-i atat de cristalina pe cat ma asteptam(parca nici atat de fluid ca primul) , probabil o sa-l iau la o reducere mare.

    Ce-mi place la el este modul de progres pe clasa , arme si “superputeri”

  16. #56 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    De prin anii '90 pana in prezent: Tomb Raider, Final Fantasy, Bloodrayne, Bayonetta, Borderlands, The Last Of Us etc.

    Sent from my SM-J330F using Tapatalk
    De cate ori sa ma repet?
    Sunt jocuri facute sa aiba protagonisti masculini si jocuri facute sa aiba protagonisti feminini.
    Cu asta incheiem discutia despre acest aspect.

    ---------- Post added 07-10-2017 at 00:39 ----------

    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Jocul asta nu-i nici cal nici magar, e bun in anumite momente si prost la general, grafica nu-i atat de cristalina pe cat ma asteptam(parca nici atat de fluid ca primul) , probabil o sa-l iau la o reducere mare.

    Ce-mi place la el este modul de progres pe clasa , arme si “superputeri”


    Cel mai rau e ca e total lipsit de fizica. Nu poti sa distrugi nimic, ori sunt momente de distrugeri din alea SCRIPTATE.


    Arata bine dar la atingere parca-i de carton. Totul e static.
    Nimic nu poti sa spargi, nici vase, nici caramizi, nici ferestre. Frunzele nu se misca deloc. Am gasit flori care arata de zici ca sunt modelate prin 2003.

    Si cica-i motor Frostbite. Halal.
    Sa nu mai spun de arme....zici ca-i joc pentru kinderi.
    Spirit de echipa total inexistent, fiecare joaca pentru el de zici ca joaca CS/CoD/Overwatch. Toti fac kill-uri haotice ca sa apuce sa se joace cu eroii.
    Luptele spatiale sunt foarte arcade. Daca ai IQ mai mare de 100, nu poti rezista mai mult de 20-30 de minute, faci apolexie (parca pana si CoD Infinite Warfare era mai bun la capitolul lupte spatiale, pe bune)



    Dupa experienta avuta in beta, cred ca zic pass la jocul asta. EA a dat-o rau de tot in bara si cu asta pe acest an.

    Si ne mai miram de ce CoD continua sa aiba vanzari mari.


    Asta e, back to Playground Battleground pe care il consider deja shooterul anului!

  17. #57 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Am inteles ca esti hater, move on. Probabil nu ai nici consola ci doar trolezi pe aici ca te-au dat de pe Computergames afara.. Nici eu nu sunt multumit de joc si m-a facut sa ma razgandesc sa-l iau in prima zi si sa ma orientez spre GT Sport. Dar e totusi Star Wars. Mai bun ca Battlefront dar nu la fel de bun cum ne asteptam cu totii.

  18. #58 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Darthstone View Post
    Dar e totusi Star Wars.
    LOL, iti recomand eu jocuri pe Star Wars mult mai bune decat petarda asta fumigena care-i doar un reskin jenibil la Battlefield:

    Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast
    Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
    Star Wars: Knights of the Old Republic
    Star Wars: The Old Republic
    Star Wars: Battlefront (alea din 2004-2005)
    Star Wars: Empire at War

    Astea jocuri bune pe Star Wars, avandu-l ca publisher pe LucasArt, nu ca blasfemia asta facuta de EA.

    Daca stau sa ma gandesc mai bine, parca pana si seria Lego Star Wars mi s-a parut mai buna la capitolul poveste*



    *fiind joc de EA, normal ca Star Wars Battlefield 2 va suge rau in single-player .

  19. #59 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Ok, du-te si joaca-le pe alea atunci.

  20. #60 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Someone get that man a pair of boobz!! Pronto!!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Star Wars Battlefront By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 478 Last Post: 02-05-2017, 21:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts